Green Poison Auto, 400w Hps, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Iznenađenje!
sasvim slučajno pogledam na već zaboravljene češe sa sjemenkama, prošlo je 10 dana od stavljanja na klijanje, a 6 sekica su već u zemlji 8 dana. Jedna se veselo budi iz zimskog sna....vidjet ćemo hoče li šta biti od nje ?
Sva sreča da nisam bacio češe... :)

qtYaz9zl.jpg
qvDUeqll.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Ovakav slučaj još nisam imao.
Ipak imam tri plavuše....

Jedna je na drugom katu sljepila listove, razrezao sam žiletom koliko sam smio da ih odvojim, a ona i dalje zaostaje i drži sljepljene listove u korjenu stabljike. Razmišljam da ju topiram…??
Slike: gornji red i lijevo prva slika.

Isti slučaj sljepljenih listova imam sa druge dvije(slike u drugom redu-srednja i desna) gdje su listovi dosta ječe razvijeni ali biljka ne raste ???
Razrezao sam i njih ali nema nekog bitnog pomaka u razvoju…???

Donji red su slike kako izgledaju normalne 3 biljke.

Molim iskusne za pomoć

FMzTVHzl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
hvala Power i Cill
ali...nakon početnog razočaranja u klijavost, mislio sam da je mojim mukama kraj. Još na ovakav genetski poremečaj nisam naišao. Pustit ču ih još 4-5 dana pa ljepim nove slike da vidimo(te) jel se stanje popravilo.
Normalne tri rastu kao gljive poslje kiše. Planirao sam 9 biljaka u 11 litrenim posudama ukrotiti sa LST...jbg. ništa nije kako sam planirao. Muka mi je što sa automaticima nema puno vremena za popravke...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ja sam jednog imao sto je od pocetka imao dva pocetna ovalna lista i jednog pravog zavitog u svedar. Siguran sam bio, da nece bit nista od toga. 5 dana je kasnio za dugima, visi katovi so bili normalni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
nešto razmišljam i počinjem sumnjati da je problem u "Slavol S"
Od klijanja ga koristim po uputama...moguče da je to problem
 
21.06.2014
22
11
3
stavio na klijanje 10.9. i imamo isti problem.HMmm?ista kao tvoja na slici 4.i5.
danas je krenula i pokazala 4 nova lista nadam se da će i tvoje :)
sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
16.dan od sjemena
evo me opet sa novostima

ivek6, pre dugo mi je čekati 15-20 dana da se nešto desi, životni ciklus im je oko 9 tjedana.
Na slici su dvije normalne...

Danas sam ih topirao pa stanje izgleda ovako: prije-poslje
Sada je stanje 2 su ok, i 4 topirane
Šta je-tu je...vozim dalje ;)

nema vrha, listovi se dobro razvijaju - topirana
CbuL2yNl.jpg

1kDk5Qsl.jpg

isti slučaj, nema vrha
EMqWH9Yl.jpg

ovako trebaju izgledati :)
GnZPb05l.jpg

4VVedytl.jpg

danas topirane 4 komada
Q3EvOfFl.jpg

jen7mA4l.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
20 dan od sjemena :)
Nakon topiranja zbog sljepljenih listova i zaostajanja u rastu 4 biljke su dobro krenule. Stres se nije primjetio jer su već sutradan duplo izrasle. Problemi za sada otklonjeni. Da sam topiorao odmah kada sam primjetio da je problem bile bi duplo veće. Dakle, 4 topirane i dvije nisu. Krečem sa laganim LST-em. Nikakvih znakova cvjetanja za sada.
Jučer dobile pola doze Plantelle i nema nikakvih loših znakova. Vozim dalje. ;)

RfG5txQl.jpg
eqHIXjAl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
22.dan od sjemena
drugo presađivanje u 15 litrene posude i jedna u 9 litara. Zemlja pomješana sa 20% perlita.
Prvi puta radim sa ovom zemljom. Čitao sam da ju često koriste i da su zadovoljni sa njom, nadam se da nisam pogriješio ??


VEaKNOkl.jpg

1EnZ5mKl.jpg



Gornji red srednja i dole desna su normalne, ostale 4 topirane. Dosta ujednačeno rastu za sada.
Ove "normalne" imaju nevjerovatno gusto grananje sa vrlo kratkim internodama. Pune su bočnih grana i vrlo debele glavne stabljike za 17 dana od kako su izvirile iz zemlje.
Topirane su usmjerile svu energiju u razvijanju glavne dvije grane, i još nisu počele ozbiljnije razvijati sporedne grane. Polako radim LST i za sada je sve ok.
Sada imaju prostora da pokažu što znaju ;)

b1wOWwPl.jpg

CfSdMzyl.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Pot.H je poprilicno jaka zemlja i nisi pogrijesio..odlicna je ali ti sada netreba plantela niti ista slicno.
pola preporucene moze napraviti poprilicnu stetu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
opa cupa, hvala na odgovoru za Pot.H.

Imam pitanje ?? Ne znam gdje da pitam pa evo ovdje ču...

Ne mogu nači na netu koja je visina "Auto blueberry domina"

Dali ju je netko već imao i kakva su iskustva ??
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Hvala Stipe, :)
Baš sam si dao truda na net-u pronači nešto više o njoj ali nisam našao taj podatak. Još mi samo reci dali je to trgovački podatak ili sa nekog dnevnika ??


25. DAN OD SJEMENA
Primjetio sam na največoj biljci da se na vrhovima listova pojavljuju žuto-smeđe mrlje...kao da se suši.
Vjerovatno ima nečega ili previše ili premalo...da nije "N" u pitanju ??

ili...ovo šta OpaCupa kaže da je zemlja dosta jaka !
Nadam se da če se ovo sušenje vrhova zaustaviti jer biljke odlično napreduju ;)


evo slike
gqGHz3dl.jpg


a stanje je za sada ovakvo: nakon presađivanje iz 1,5L u 15L lonce ...došlo je do eksplozije...uduplale se!!
...novi vrhovi iskaču doslovno preko noči :)


RJU1Liml.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Ne ne...nisam nasao dnevnik da je itko imao na vutri....na stranim forumima spominju jos manju visinu od ove koju sam naso na stranici breedera.
Ovo susenje vrhova i kandjice i pognuti listovi mi djeluje kao visak vode i /ili visak gnojiva(jaka zemlja)....al nisam ja bas mjerodavan glede toga...radije pogledaj ovo sto ti je Cill stavio, ili pricekaj da Opa pogleda ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.