Green Poison Auto, 400w Hps, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
našao sam na linku što mi je Cill zaljepio...
...po tome je problem !!! "Početni simptomi nedostatka kalcija"
Vjerovatno uzrokovana povečanim PH zemlje.
Sutra zaljevanje sa vodom i dodajem alkoholni ocat u vodu da smanjim PH pa čemo vidjeti dali se zaustavio problem.
ili je ipak problem nešto drugo...????
Chill , Stipe hvala na brzom odgovoru
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Pozdrav bro...

30.DAN od sjemena, 2.DAN cvjetanja


aE0yvpdl.jpg



Mala šuma


0cu8xOcl.jpg



Ova i dalje pokazuje promjene na vrhovima listova
Za sada samo ova jedna biljka kod ostalih nema…ne širi se dublje na listove.
Nisam ništa dodavao jer dobro napreduje i ne zaostaje u rastu, a i ne znam šta da napravim 


exlehmQl.jpg



Visina oko 25cm. Pravilno se grana bez velikih listova koji prave sjenu kao kišobrani.


PnH7or9l.jpg



Snažne sporedne grane koje su izbile na vrh biljke


ijy4dJql.jpg



Topirane, nedaju se …dobro voze


jToaIxyl.jpg



Vrlo dobre za LST, jake ali mekane grane se lako savijaju bez pucanja i prežabljivanja


PzSpNCel.jpg



Sada su u 2.danu cvjetanja, vidljivo pojačavaju rast. ;)


Nakon početnih problema oko klijanja i otvaranja prvih listova,
moram reći da je do sada jako lagana za kontrolirati rast bez nekih problema
oko bolesti i pretjeranih listova koji zaklanjaju vrhove.
Od kako sam ih presadio u završne lonce nisam ih gnojio i neću još 10 dana.

Opa Cupa@... bio si u pravu, Potground H , dobro radi svoj posao ;)

Zaljevam svaka 4 dana po 1,5 L , za sada se ne pokazuju da im fali vode.
Temperatura 28/22 C dan-noć 18/6 , vlaga varira 50-60 %
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Sve 5..temp-vlaga..malo je H ljuta ovoj maloj ali nista zato ..provarit ce ona to .
Nastavi samo sa cistom vodom u tom ritmu ;)
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
33 DAN od sjemena 5 DAN cvjetanja
LST je odradio odličan posao, vrhovi su iznad fan listova...ako koji vrh zapinje samo list gurnem ili dole ili u stranu i za 24 sata se vrh probije iznad.
mimika@ malo je gužva u box-u ali ne trebam za sada skalper ;)
Cvijetanje me oduševljava kojom brzinom idu :)
Počeli su jače piti vodu, danas su dobile 2L...vidjet dali će za 3 dana posuda biti lagana ili nastavljam svaka 4 dana. S obzirom da je njih 5 u 15L posudama ne vjerujem da ču trebati hraniti još 2-3 zaljevanja.
Stvarno je lako upravljati sa ovom sortom, nadam se da je dim kako je 0Owerdoze0@ opisao :)

57yrQoCl.jpg
HrFnyvxl.jpg
cw7MgrNl.jpg
RNCjsOgl.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
15l zemlje a 2l vode...predpostavljam da ti neprocuri voda dole?
Ja radim sa 12l i 400w i zaljevam sa 4l svaku biljku svaki 3. dan
Hocu reci ako vec imas 15l zemlje onda ju iskoristi na najbolji moguci nacin i daj curama vise vode,pogotovo sada kada si u cvijetanju.
inace sve 5
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
u pravu si, ništa nije procurilo....sutra ču u fazi mraka dodati još 2L pa ako procuri ok, a ako ne još ču lagano dodavati dok ne procuri. Morat ču izbalansirati neku optimalnu mjeru jer sada piju vodu kao da su naišle na oazu u pustinji ;) Malo me vlaga muči, ne mogu ju spustiti ispod 55%
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
ako smanjis nesto sto izvlaci vlagu i zrak van....na koju foru bi smanjio vlagu smanjivanjem ventilacije?
vlaga se moze smanjit pojacavanjem ventilacije, ali ako je u prostoru izvan boxa visoka vlaga neces nista napravit bez dehumidifiera.

edit: Smanjivanjem temperature smanjuje se i vlaga, jer hladniji zrak ne moze zadrzati vlagu kao topli zrak, tj vruci zrak moze puno vise vlage primit oko sebe ;)
...i da...55% nije pre strasno. probaj pojacat malo ventilaciju i mozda bi uspio koji %RH skinut
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
35.DAN

temperatura po danu 28, vlaga 55. Po noći temp.23 vlaga 60-63. Režim svjetla do kraja 18/6.
Negdje sam pročitao da nije osjetljiva na pljesan. Svakako ču probat smanjiti vlagu zadnjig 10 dana sa grijalicom
Omjer vrhova i listova je odličan. Skoro da nemam problema sa zaklanjanjem vrhova od listovima.
Sa LST ih dotežem svaki drugi dan.
Lagano sam ponovio zaljevanje drugi dan i stane oko 4,5 L vode po posudi dok ne procuri.
PH ne mjerim, stavim jednu punu jušnu kašiku alkoholnog octa na 20L vode. Nadam se da je to ok ?

Ova na slici koja je najveća i dalje na vrhovima mladih izboja pokazuje nedostatak kalcija ali i dalje je najsnažnija i sa ničim ne pokazuje da ima problem.

ub7XOEEl.jpg
bUN044Tl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
37 DAN od sjemena

Danas napravljen lagani lolipop.
Novost je da krečem sa hranjenjem, da vidim kako će reagirati.
Zaljevane sa Plantella cvijet sa pola preporučene doze i to sa kišnicom (jučer padala kiša) :)
Visina im je cca 45 cm. sa LST-em. Narasle su 20 cm. za 7 dana...nije loše.
Nadam se da neće preko 70 cm!?
Lijepo ih je vidjeti pod lampom ovako sve jednake visine kao po špagi ;)


jUeqx64l.jpg
EZ5Dswql.jpg
w72foEtl.jpg
zEgRCIsl.jpg
nq7XHzgl.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
Stipe :) Već je sada gužvanje na veliko, a što misliš da su svih 10 uspjele... jedna bi bila špricana koloidnim srebrom a 9 komada bi se gužvalo do kraja.
Već kada sam spomenuo koloidno srebro, dali netko zna gdje se može naručiti ili kupiti u trgovini ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
40 DAN od sjemena

Od zadnjeg zalijevanja, to jest gnojenja sa samo pola preporučene doze požutili su mi neki donji listovi. ..jbg owerdoze.
Požutjele listove sam uredno uklonio, a one manje žućkaste sam ostavio dok sami ne otpadnu. Ipak nije tako strašno, sa svake dva-tri listića i to samo najdonji oni manji listovi.
Primjećuje se da su neke pretrpile šok jer su u zadnja 3 dana od gnojenja neke narasle 2-3 cm., a neke 7-8 cm.
Eh, kada mi nije vrag dao mira …. , a lijepo mi je Hopa Cupa napisao, jaka zemlja…ne još gnojiti !!? ;)
Uglavnom danas je bilo zaljevanje čistom vodom , požurio sam jedan dan prije da malo isperem.

Sve više se vidi razlika u dozrijevanju. Topirane će kasniti za onim dvjema ne topiranima, mada je prerano biti 100% siguran da će tako i ostati.

Ostatak priče je ok, pistila na sve strane . LST skoro da i nema smisla jer više nemam prostora gdje savijati. Ma neka se samo istežu, to mi je dobar signal da će biti nešto od njih, a i od mene ;)

Još uvijek se nadam da neće preko 75cm.

Pitanje: Kada da očerupam one donje male vrhove i lišće od kojih i tako neće biti ništa ili se to na autosima ne radi ?

Dosta priče…evo slika !

bt0Vni2l.jpg
twPaIVml.jpg
cVB01QPl.jpg
4Dt67oql.jpg
 

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
47 DAN OD SJEMENA


Zaljevanje svaki 3. dan sa pola doze Plantelle. Neke su usporile rast, sada su dosta neujednačene u visini.


Prva i najmanja. Visina je oko 50 cm. Ona je prva pokazala problem odmah poslije klijanja. Topirana i nakon toga je krenula ispravno. Na početku dnevnika sam ovaj problem objasnio. Najduže se mučila sa slijepljenim i deformiranim listovima. Ostala je najmanja i nju sam presadio u najmanju posudu od cca 9 L. Sve ostale su u 15 L posudama. Ona je i prva počela dozrijevati, izbacuje pistile na sve strane. Posuda je puna korjenja, vide se ispod …


PGBuCXel.jpg

Gg1aNIIl.jpg

Ba2MaOrl.jpg

UCFJTQ8l.jpg



Druga po redu, topirana zbog istog problema. Visina od cca. 55-63 cm. I ona će završiti prije ostalih, lijepo se formira. Trihomi su jako vidljivi. Dosta gušče se popunjava od prve biljke.


tA0R30ml.jpg

ngjFFXSl.jpg

iCXSPIRl.jpg

3GO4Dtwl.jpg

xUMS7eSl.jpg




Treća po redu…nije topirana. Ona je normalno proklijala i formirala se bez ikakvih problema. Visina vrhova je cca. 65-72 cm. Jake grane dobro se popunjavaju. Ona je spržena odmah po presađivanju u pot.H. Vidi se na vrhovima listova. To joj nije pravilo nikakav problem jer je najveća i najjače od svih. Očekujem njenu eksploziju kroz 4-5 dana. ;)


zYBNSqvl.jpg

p5PCocVl.jpg




Četvrta po redu, topirana. Visina cca. 60-67 cm. Dobro se popunjava.


ZRTld3nl.jpg

46w6GMql.jpg




Peta po redu, topirana. Visina cca. 60-65 cm. Dobro se popunjava.


qlQdi90l.jpg

WZxkUful.jpg

zJF3p8pl.jpg




Šesta po redu, nije topirana. Visina cca. 60-67cm. Dobro se razgranala.


na7sgAOl.jpg

qyiY8Msl.jpg




Još malo slika...


FjCV1bql.jpg

TfAgfhZl.jpg

NxqboJ2l.jpg

CPcY4Ojl.jpg

XiKG61Gl.jpg



Sugestije, savjeti, pitanja...sve je dobro došlo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.