Iznenadjenje za decka. :mario:

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
232
721
93
31
Update. :)


08.08 biljke dobile po 1g ferticare-a na 1l vode, do sad su dobijale samo cistu vodu po 10l tri puta s' tim da je kisa padala isto 2-3 puta..
Napredak se znatno vidi i to me puno raduje! :banana123:

Danas dobile 2g na 2l vode.
Evo da vas pocastim slikicama! :)


Zajedno to izgleda ovako: Klupko pa Mrsavica :p
IMG_0767.JPG

Mrsavica:

IMG_0761.JPG
IMG_0760.JPG


IMG_0762.JPG
Klupko:
IMG_0763.JPG
IMG_0764.JPG
IMG_0766.JPG
IMG_0768.JPG
Ovo je samo prasina na listovima.. :p
IMG_0771.JPG


Eto toliko od mene, sledeci update za 7 dana, kada budem opet prihranjivala.. :plac:

Pozdrav! :wave::vutra:






:watch:
 

Prilozi

  • IMG_0766.JPG
    IMG_0766.JPG
    293 KB · Pregleda: 33

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
@Alaskan Thunderfuck
Kakve veze ima kakva je okolna zemlja,ljudi sade u kamenjaru sa kupovnom zemljom u rupama pa opet imaju super biljke a zuta Florabella(universal) je odlicna zemlja.
A tek nema veze dal je sativa ili indika sto se tice zemlje ako je dobar "soil mix",dobra zemlja,velika rupa,perlit i malo hidrogela su sve sto ti je potrebno za outdoor,ako bas zelis mozes ubaciti i vermikulit,kokosova vlakna,zeolit,mikorizu itd ali i ono osnovno odradjuje posao bilo da je sativa ili indika.

@dvadeseteGaSim sry za spam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dvadeseteGaSim
29.07.2015
49
44
18
Anchorage
Bitno je da si pred trebom ispao frajer, a nigdje nisi pokušao pomoći ženskoj zašto joj listovi žute i to na neobičan način. Ovim postom si pokušao ispasti teški grower. Znači po tvojem korjenje biljka pušta samo u florabella zemlji. Dalje neće rasti. Ma daj. Ljudi daju pluseve i sviđa im se, a ni ne znaju kome i zašto. Pihh.

Sory dvadesete za spam. Bože dragi.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Niko ne želi ispasti frajer pred "trebom". Ovdje se dijele savjeti da bi se pomoglo da bilo ko na forumu izgurao grow kako treba koliko je to moguće. Nekoliko žutih listova je sasvim normalno i nije zabrinjavajuće. Istina je da biljke baš i nefasciniraju veličinim, ali solidno izgledaju. I fenotip ne bira zemlju. Ako je iskopana velika rupa (u ovom slučaju 30l) većina korijena je u kvalitetnoj zemlji tako da iz nje uzima i većinu hrane. Ako si pratio dnevnik vidio si da teško da je biljka pregnojena. Možda nedavno malo, ali s obzirom kakvo je vrijeme kiša je to isprala i biljke bolje izgledaju od prošlog puta. I niko ne želi ispasti teški grower već doći do ispravnog zaključka.;)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
@Alaskan Thunderfuck Kolko ja vidim niko mi nije udario "plus" na post,opusti se samo,ne patim ja za tim.
I ne pokusavam da ispadnem frajer pred "trebom" koja je verovatno 500km dalje od mene a i imam vec devojku.
Samo ako vec hoces da savetujes prethodno se edukuj a ne da upadas sa glupostima tipa da sativa i indika vole razlicite tipove zemlje i da listovi zute na neobican nacin.
Biljke su joj skroz ok,kao sto rece Lazarus-normalno je da par listova pozuti i otpadne vremenom,ja skinem dvadesetak zutih listova sa svoje biljke ali to je vec nedostatak gvozdja i/ili azota ali da ne skrecemo sa teme sad...

@dvadeseteGaSim Biljke su ti ok,cvetanje je krenulo,par zutih listova nece naskoditi jer biljke ionako imaju jos najvise dva meseca zivota(ili cak i manje).
-Redovna prehrana svako drugo zalivanje sa malo vise P i K od N.
-Skidaj samo SKROZ pozutele listove da ti ne bi pravili problem sa budji kasnije,ove polu-zelene nemoj jer u njima jos ima hrane koju biljka moze da iskoristi a kad skroz pozute tek onda ih skidaj.
-Eventualno mozes tretirati nekim fungicidom ako se plasis budji.
I tako samo polako nastavi i cekaj harvest :)