JackHerer x2, WhiteWidowBig Bud, 2 Nasumicne Zenke. 600w HPS/MH By Lego_96

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fortunato

Aktivan Član
14.01.2015
422
296
63
53
brija je prilično jednostavna
ja ih topiram dok su mi još u litri zemlje nakon trećeg kata ako želim šest glavnih kola, ili nakon četvrtog kata ( kotiledone ne brojim ) ako idem na osam i nakon nekih 5-7 dana presadim u završne tegle
kako ti biljka počne rast tako se počneš igrat sa žicom gledajući da ti kole na vrhu idu više u širinu od donjih da se što više izjednače u visini i da dobijaju ravnomjernu količinu svjetlosti
i zavisno od biljke nakon nekog vremena pukneš lagani lollipop
 
04.08.2015
83
40
18
28
Koliko sam ja skapiro ti radis mainline... Cito sam i koliko sam procito mislim da mi je kasno za tako nesto. Ipak cu samo je topam i tu i tamo vezem sledeci grow cu probati tako nesto. E da na zemlji mi pise da je zadjubrena za nekih nedelju dana... Ako sam stavio 20l toga to traje i duze??? Ili ce potrositi sve ya nedelju??
 
04.08.2015
83
40
18
28
Tako Sam I skonto u sustini... Druze stvarn mnogo hvala za savete... Sta kazes da ih ja topam sutra, mene brine Da Im
nije rano...
 
28.06.2016
7
1
3
53
Jesam, procito.... Ma smisljam svasta sad, za te bubbe krompir i suva zemlja pa lagano. Razmisljam i mozda grunem peska gore. Posto se brze susi... A za ove paukove sto stvarno mislim da imam imaju neke bele tackice svuda i naso malo mreze pa se paranoisem... A i skonto sam da za oba moze biti resenje kocentrovani cili (ljut sos) odredjenog procenta u rastvor vode... Sad i dalje citam kako bi uticalo na biljku i da li ce da steti, ali valjda je neki amer negde probo, ako ne jbg. Javljam rezultate ovih mixeva ako nadjem dobro resenje podelicu. Samo mi mnogo zau bile su bas lepe u startu sad samo slabe.
Zdravo ljudi opet ja... Resio problem gnata, a spider mite nije ni bilo pronasao 2 sitna pauka u boxu i jedan malo veci koji prave probleme. Ni slicno spider mit-u. Sto se tice fungus gnata ne znam sta je uspelo ali sam koristi i rajd i terra micro kill, krompire, susio zemlju, dodo suve zemlje odozgo, musqito dunks nzm ni ja vise. Uglavnom nema ni jendog za sada, a ako dodje sve u krug. Nego sto sam morao da susim zemlju zbog fungus gnata doslo vreme da zalijem svoje lepotice. I reko aj im ubacim i malo tera grow djubriva... Danas bio da dodam vode u uredjaj koji mi odrzava vlagu (moram svaka 2 dana...) primetio sam da su krenule da padaju, vise listovi, izgledaju previse tuzno... Sada, da li trebam da brinem o tome jer taman sam ih spasio gnata i krenule su da se oporavljaju. Od jednom svaki list na dole za jedan dan sto ih nisam vido i krenule da zute... Dodo sam im pola od preporucene doze, drugi put ih djubrim pa reko aj necu kako treba nego slabije... Jel sam pretero, i da li cu morati da ispiram zemlju? Pitam posto mi je bas posao jel moram od podruma do svog stana da ih nosim, a da me pritom komsije ne vide.
Za spider paukove je top spidermite smc kontrol kosta 15 eura...i mozes napravit 5litara...prskas kad su male biljke..preventivno..i jos 2 puta po zelji i 99% neces nikad dobit..i ubija paukove...preventivno je uvek i box poprskat posto nije toliko skupo a bas efikasno
 
04.08.2015
83
40
18
28
Cim ga nadjem narucujem... Ako deluje kako kazes nema razmisljanja... Hvala.
U tom slucaju cim ugrabim vremena sisam... Inace, provalio sam da gde radim, urestoranu u ukrasnom cvecu, ima bas mnogo bubamara iz nekog razloga tipa 5,10 po saksiji. Mogu lagano u nkoj teglici da ih prenesem. Koliko sam procito oni bi trebali da su terminatori tako da cu sutra ubacim par komada u box pa da vidim oce ostati... Ima ih nerealno kroz bastu gde ljudi cekaju pa nije tesko uloviti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fortunato
28.06.2016
7
1
3
53
Cim ga nadjem narucujem... Ako deluje kako kazes nema razmisljanja... Hvala.
U tom slucaju cim ugrabim vremena sisam... Inace, provalio sam da gde radim, urestoranu u ukrasnom cvecu, ima bas mnogo bubamara iz nekog razloga tipa 5,10 po saksiji. Mogu lagano u nkoj teglici da ih prenesem. Koliko sam procito oni bi trebali da su terminatori tako da cu sutra ubacim par komada u box pa da vidim oce ostati... Ima ih nerealno kroz bastu gde ljudi cekaju pa nije tesko uloviti.
Gleda
Cim ga nadjem narucujem... Ako deluje kako kazes nema razmisljanja... Hvala.
U tom slucaju cim ugrabim vremena sisam... Inace, provalio sam da gde radim, urestoranu u ukrasnom cvecu, ima bas mnogo bubamara iz nekog razloga tipa 5,10 po saksiji. Mogu lagano u nkoj teglici da ih prenesem. Koliko sam procito oni bi trebali da su terminatori tako da cu sutra ubacim par komada u box pa da vidim oce ostati... Ima ih nerealno kroz bastu gde ljudi cekaju pa nije tesko uloviti.
To radi 100% i mogu ti reci da je jedini preparat koji ubija te spider paukove...imas na hempatija.si mozes narucit...od kako to upotrebljavam mogu da dobijem paukove..ali se oni ne mogu razvit i pravit stetu..vidis samo da su hteli da napadnu koji list...i ubilo jih..vidis malu mrezicu..vredi svojih para 100% ja uvek poprskam kad su mali ...klonovi...i onda jos 2 puta i siguran si...da si pobedio..ako ne prskas preventivno onda je malo teze moras svaku biljku posebno..i listove sa obe strane itd..

Cim ga nadjem narucujem... Ako deluje kako kazes nema razmisljanja... Hvala.
U tom slucaju cim ugrabim vremena sisam... Inace, provalio sam da gde radim, urestoranu u ukrasnom cvecu, ima bas mnogo bubamara iz nekog razloga tipa 5,10 po saksiji. Mogu lagano u nkoj teglici da ih prenesem. Koliko sam procito oni bi trebali da su terminatori tako da cu sutra ubacim par komada u box pa da vidim oce ostati... Ima ih nerealno kroz bastu gde ljudi cekaju pa nije tesko uloviti.
kutija je crna i pise sa crvenim slovima sve..a pakovanje imas 100ml to je 15 eura...a vece je oko 300ml ja mislim...
 
Poslednja izmena od urednika:
04.08.2015
83
40
18
28
OK. Obavio topiranje pre 2 Dana, uopste ih nije usporilo rastu normalno kao da nista nije bilo. Sad su negde oko 30cm visoke. Kada dodjem sa posla bacam neke fotke. Inace kada da prebacim na 12\12? Ja Sam mislio da ih pustim jos 2 nedelje.
 
04.08.2015
83
40
18
28
Pa sta je tu je... Sad je gotovo ali sledeci ce biti profesionalniji full trening i male izmene boxu. Sad sam naucio kako sa djubrivom, vodom, zemljom, saksijama... Uglavnom skonto sam dosta toga pa sledeci put cu biti mnogo bolji. Nisam hteo da zadajem dodatni stress na vec ucinjene greske.

Evo i par najnovijih slika, ima tu i izbliza rezultat topiranja, a od jedne sam se oprostio i nadam se da ce doci do cvetanja prosto je pregorela od djubrenja i vode od pocetka. Link je za galeriju tako da komentarisite, sve kritike, savete slobodno lesite. Hvala svima na pomoci veliki respect za sajt.

http://postimg.org/gallery/2t5q5fcoo/
 
Poslednja izmena od urednika:
04.08.2015
83
40
18
28
Imam pitanje u vezi ovog djubriva sto imam. Da li je neko koristio Terra grow i Terra bloom dosad? Ako je kakavi su utisci i rezultati? Pitam zato sto svaki put kada dam lepoticama da jedu (svako drugo zalivanje uglavnom na 5,6 dana) one mi se rastuze i smrknu, obese totalno... A doza koju koristim je 1/5 od preporucenog. Uputstvo kaze 5ml/1l H2O, a ja ga mesam 10ml/10lH2O...

I da chili, Necu!:p:respect:
 
04.08.2015
83
40
18
28
Ja ne kapiram prebacio biljke u 20l pre 16-17 dana, na zemlji pise da je zadjubrena za nedelju dana... ja saceko vise od dve i da se zemlja osusi. Danas ujutru sam im dao 1/5 od preporucene doze, doso nakon sat vremena (nes mi trebalo dole u podrumu pa reko aj ih vidim) one opet tuzne kao prosli put... Evo sad zavrsio sa poslom bio opet dole, isto obesene cele,vise a sad nisam siguran da li sam ih izgoreo opet, zato sto od proslog puta sto sam ih izgoreo zutilo se nije maklo pa sad ne znam da li je to od skoro ili od pre... Inace proverio sam najnovije listove svi su ok. Samo oni na vrhu imaju cudne fleke i pocela da se uvija... Moze neko od iskusnih da baci pogled na slike i da mi neku teoriju sto mi biljke burno reaguju na djubrivo. Ako je do djubriva da ga menjam ako ne onda ne znam. Hvala unapred.
Evo linka: http://postimg.org/gallery/1pooyz4u0/
Ako moze neki odgovor sto pre da resim problem.
 
04.08.2015
83
40
18
28
Stvarno??? I prosli put su se ovako ponasale pa sam posle 2 dana naso pola donjih listova pregorelo i zuto... Inace nadam se da si upravu, hvala ti puno. Video sam neke tvoje radove do sad, ako kazes ti da s zdrave, onda ne znam sto ja uopste brinem. Veliki respect. (mnogo mi je cimanje da ih flusam zbog komsija, moram prodjem celo dvoriste do mog stana a sad su vec velike) :banana_rasta::D:respect::respect::respect::respect:

:vozdra::vutra:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Nema potrebe flush ;) Pripazi samo na temperaturu ispod lampe, tj u visini vrhova da ne prelazi nekih 33. Mozes stavit vent da lupa direkt u vrh krosnje. Ova temp u hladu ti izgleda ok. Probaj da ne prelazi 28. Kad zaljevas, zalijes full dok ne procuri pa cekas par dana da posuda postane lagana pa onda opet full. ...eto...cisto da ponovimo gradivo ;)
 
04.08.2015
83
40
18
28
Tako i radim i pegla vent direktno u vrhove... kad porastu ja samo dodam nesto ispod da ga podigne zato je u hladu i visa temp u sustini pegla na najvisu tacku:)
A sto se tice zalivanja nekako odredjujem prstom kad su male posude zakopam kaziprst nekih 2,3 cm a sad u ovim ubacim ceo i ako nema vlage uopste, podignem ih da vidim da nema u posudi vlage ako je sve suvo dolivam... Do sad im tako prija, pre sam ih bas davio al naucilo se po nesto.:D
Ma u sustini sam se uspanicio dosta zato sto sam ih bas izmaltretiro od pocetka, sve sam barem jednom pogresio i zalivanje i ishranu, temp, vlagu, saksije premale... Ali sve:(:( Pa sad ih preterano pazim i cesce posecujem.:watch: U svakom slucaju hvala, izbego metak... :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
04.08.2015
83
40
18
28
Pozdrav ljudi, razmisljo sam da bacim moje cure lepo na cvetanje za koji dan, ako ne i veceras. E sad da li da to uradim ili da sacekam, voleo bih informaciju od onih koji su prosli ove vrste koje sam ja odabro ili barem uopsteno znanje. Svuda kaze da one krecu divljati u cvetanju bas jako... Da porastu 2 ako ne i tri puta vece, pa sobzirom da su moje izmedju 35 i 45 cm visine. Razmisljo sam da ih ja lepo bacim na cvetanje, da posle nemam posla sa metar i nesto biljke... Voleo bih da cujem sta misli ljudi koji su vec imali slican grow. Peace
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
a frend, duze vege vise ploda, ako imas tesan prostor saltaj na cvetanje, i tako nece sutra procvetati, imas jos jedno dve~tri sedmice cistog rasta sa 12/12. od volje ti, tvoje biljke :)