Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2011
19
0
0
39
ne zavrsavam sam, vec sa dva ortaka, sa kojima i varim , i isto tako, ne zavrsavamo pedesetke cim nestane, vec kad se organizujemo da skupimo 90 eura :)

a sto se tice uzivanja, prvu buksnu sam zapalio jos 1998, tako da sam osetio sva moguca stanja koja donosi THC i naucio da zaista uzivam u istima, a to dal' ces verovati ili ne, iskreno i bez ljutnje, mene apsolutno ne zanima :))
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ok verujem...
Al sta onda reci za one koji su zapalili prvu u 1992. i osetili sva moguca stanja koja donosi THC?

Naucili su li oni uzivati u istima??


Btw nisam imao nameru prozivati te...al brate 50gr tjedno...mnogo je kume,mnogo...
Mozda se i moze izgurat(mada i tad moras biti iznadprosecan) dok nemas posao,obaveze,zenu,decu...itd,itd,itd...

P.S.
90eu podeljeno sa 50gr ti dodje 1,80gr sto je super cena...jeftinije nego ovde,a mislio sam da je u spaniji trenutno najeftinije,moja greska...
 
10.06.2011
19
0
0
39
hmmm mislim da su ti iz 1992 doktorirali :D nisam se osetio prozvanim, vec mi je malo samo zasmetala mala doza cinizma, nista vise :)

sva sreca, pa jos uvek postoje dileri, koji cene kad si redovna musterija, kad im nabacis jos redovnih musterija, pa samim tim uzvrate nekim pogodnostima pri kupovini...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Nemojte daleko od teme. 50 tjedno? Ja to mogu razvuči bar 2 mjeseca za sve dane i to kvalitetno:)
 
10.06.2011
19
0
0
39
Mogao bi i ja razvuci to na duze staze da se zavucem u sobu i da tih 50 mica ne vidi niko sem mene, ali to jednostavno ne ide tako u mom slucaju, ekipica sa kojom sam vec desetak godina ima jedno pravilo. " sto ima jedan, imaju svi " ne znam kako se vama na primer ne desava da se skupite sa drustvom i za noc uz neki rostilj, ili ne bitno kako god, popusite primer 20 g. pa ostavis ovom mic/dva, pa drugome malo za posao..... tako to jednostavno funkcionise, bratstvo jedinstvo u malome kraju :))))
 
12.08.2011
5
0
0
35
Svakodnevno, minimum 2... Krecem se u drustvu koji to redovno konzumira,tako da uvek negde blejimo,i jednostavno ne mozes da odbijes kad ga ima :D Mada sam mislila da iskuliram neko vreme,jer bez obzira koliko jaka bila uglavnom je skank,vise me ne radi kao pre. :/
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Ja koliko mi financije dopustaju.a to je 5 na 2 dana.da imam vise novaca ja mislim da bi i vise.meni zapalit nije samo gust,meni je pusenje potreba.nazalost malo pre velika potreba.vec 10 godina pusim prije spavanja obavezno.a kada nemam nisam si bas dobar onda.a zna se zalomit na rockasima,za novu godinu itd znam po 10 u noci.preskupo je to sve.za svoje potrebe trebao bi imat 4 boxa haha
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja sam prije stalno, ali sad pošto nemam para, jer mi trebaju za neke stvari koje su mi trenutno važnije, dosta rijetko...i baš mi fali...a trebo bi počet radit idući mj. pa kad dođe plaća onda moram uzet...baš mi faaaaali :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pušim kad imam volje. vutre ima stalno ali ne želim pušiti svaki dan iz 2 razloga: 1. duže ću imat šta pušit, što znači nema kupovanja, i 2. ako se svaki dan uništavam onda znam biti tup ko panj jer se obično još ujutro budim napušen...
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
na pitanje koliko, hm, a dosta, pušim svaki dan, skroz od jutra pušim kad me lupi period pa se resetiram par dana, ali u principu bi se zadovoljio sa desetkom tjedno, sve ostalo je ako je ekipa pa se drobi, melje. Moram napisati da je mjesečno najlijepše osigurati stotku, a ako ostane slučajno, a joj, malo se pojača tempo pred kraj i bok, :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
sumnjam da si u krivu.... nekako je to sve teže kad imaš svoje vutre u nekim pristojnim količinama... hehe, al to sam samo ja....

nego, ja pušim nekako manje odkad sam na faksu, al ona navečer je obavezna "prije spavanja" dok pogledam neki film, a sad sam počeo koristiti i tehniku "wake n bake" i mogu reć da je to nešto najljepše..... izaći u svijet u blaženom stanju..... ništa me naživcirat nemože....