Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
​Ma ne da nije to lose povremeno, treba radit pauze,al kad se ima pusi se, al bolj je rtadir pauze
 
28.03.2012
16
1
0
43
ja gledam ne zapalit svaki dan,eventualno nekad jednu dve na dan kad imam uz sebe cisto iz gusta da ne pusim cigare da mi zasmrdi malo,ali imam problem to samo uspijem da ne zapalim kad nemam blizu sebe,inace bim vjerovatno svaki dan bar po jednu tako da si ja sbuxam travu dosta kilometara ca od mene tako da mi ne pada na pamet poslije dela pimplat po to,pretezno si vikendom dam oduska koliko god mi dodje a to bi bilo 20 do 30grama mjesecno otprilike ,jer ja to ne vazem pa neznam tocno,s tim da i uspijem eventualno frenda pocastit svako toliko u taj prosjek,tako da sam i malo manje ispusim ali i to mi je previse,jer sam se i zasitio pusenja jer sam stvarno popusio boga i vraga u mladosti,jos i prije i vise pusio dok sam bio mladji i kupovao jos dok mi je to bila glavna opsesija i naravno prije se se rijesavalo po jako smijesnoj cijeni 50 gramica a sada mislim 5 dobrih grama ne mozes za te pare rijesiti nazalost..
 
02.07.2012
9
0
0
36
najcesce pusim u "fazama" :D
ponekad se zna dogodit da ih spusim 5 dnevno, a ponekad ni ne mislim na travu mjesecima...al svejedno mi je u srcu:love001: :D
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Pusio 10 puta u zivotu. Znaci otprilike 1 mjesecno otkad sam poceo.

Nisam vec skoro 3 mjeseca ...

Vjerojatno necu prije 01.09. , dok mojima ne prođe bar mjesec dana kjuringa ...
 
13.09.2009
24
19
3
32
ja duvam 1-2 puta sedmično jer tad bas ono sjedne ,odvede me u svoje odaje ,odvede me u drugu dimenziju,boje dobiju jacinu,mirisi i okusi postanu drugaciji,a od svakodnevnog konzumiranja mislim da nema vece gluposti jer ubija želju za bilo čim.UZIVAJTE U VUTRI:leafblunt::maryjane:UMJERENO:maryjane: