Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
pa da...tako sam ja prije...idem na bus pa na poso...i na putu do busne stanice udarim pualjku i onda sam sretan cijeli dan, ništa mi nije teško...a u busu hrpa ljudi i niko ne konta, a meni špica...eee da se vrate ta vremena :D
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
BigL je napisao(la):
sumnjam da si u krivu.... nekako je to sve teže kad imaš svoje vutre u nekim pristojnim količinama... hehe, al to sam samo ja....nego, ja pušim nekako manje odkad sam na faksu, al ona navečer je obavezna "prije spavanja" dok pogledam neki film, a sad sam počeo koristiti i tehniku "wake n bake" i mogu reć da je to nešto najljepše..... izaći u svijet u blaženom stanju..... ništa me naživcirat nemože....
Tacno, kako krene faks, nema onog svakodnevnog blejanja i duvanja po citav dan....Ovako na faks, pogotvu ujutru wake n bake, znaci dobar ti citav dan :D A navece bum, pred spavanje ili naravno mnooogo duvanja prije spavanja :D :D
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Koliko cesto pusim? pa kad se nađem u prilici,iako ne volim uzimati robu od bagre sa ulice u zadnje vrijeme sam prisiljen,ali evo grow je u tijeku pa ce biti svaki dan poslje nove godine :D
 
01.07.2009
19
0
0
47
Ove godine bome dosta rijetko.U onim rijetkim prilikama kad i imam viška love nitko nema žiže za prodat. A ove mlade dilerčiće ne poznam baš pa ono, bolje ne. Bit će bolje...
 
13.12.2011
8
0
0
35
E blago vama ljudi...
Ovdje kod mene se kupuje na ket,a to bi trebalo da znaci po 1gr u ketu.i ako uglavnom nema ni gram,taj ket kosta 5 eura.E sad koliko pusim, da vidim:Kad je ljeto,posto radim ljetni sezonski posao,pusim od 3-5 grama dnevno ima se,moze se,zavisi kakva je,a ovako zimi,ako skontam ket svaki dan,to je extra!
Pusim vec par godina ovako,ali u glavnom pusim uvece,nesto mi ne godi po danu.osim na kampovanjima ili ljetovanjima,kad mogu po vazdan sve cetri u vazduh...
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Vutra koju pusim je bas kvalitetna i jako se razbijem kao bulja ako samo malo preteram.Zato pusim dva manja dzoksa dnevno vec poslednjih 6 mes.Trenutno sam popusio prasinu sa mrvilice.He,he cekam tako po mesec dana da se nakupi smola pa kad je sastruzem sprzim se
101_2877_1.jpg
101_2882_1.jpg
ali bas se sprzim
 
17.01.2011
17
0
0
32
pa obicno 2 puta u mjesecu,jbg nema se para...al' za "novu godinu" je bilo zesce kidanje...12 topova, od toga 2 shita...ovo ostalo "domaja"
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nemam svoju,kako se snadjem sa kintom,ukratko koliko para toliko duvke...Da se ima ne bih ladio,ovako se ne moze.U poslednje vreme kriza udarila,mora se nesto preduzimati,vreme je!!!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Moram priznati vec dugi niz godina kozumiram ..nekad vise kom . na dan ( obicno vikend ili blagdan ) no vecernja je obavezna ( ako ima narano :) ) ....drzim se pravila dok nisam obavio sve obaveze u danu necu zapaliti ( postoje iznimke da nelazemo ;) ) ...naucio sam tako zivjeti i dokle god budem mogao uzivat cu u njenim carima ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 123kor

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ma najbolje je uz jutarnju kavu :) a kad se nešto radi...valja malo povući...ne puno..toliko da malo lupi, i onda je sve lakše i zabavnije radit...ja sam znao na poslu otić sam i povuć par dimova i onda se vratim nazad radit...i baš mi se onda radi i aktivan sam...hehehehe
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
kad se toliko pusi jel radite sto,ja nebi svoj posal moga radit nafuman inace kad imam a kad ne radim bolje da nemam...