Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Picim, bre ko besan... ( lako je vama da se zajebavate sa mnom...)
Ajd sad malo glupe matematike ( nikad nisam voleo matematiku, vise biologiju i hemiju ):
2 gr podeljeno sa 0,1 gr ( 1 buxna mala ) jednako 20 komada mesecno iliti 1 buksna na 1,5 dana, jel tako?
Za moje napete ganglije pravi relax
:snupi:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Eh da mi je sad ta kila.... ne bi bio u stanju upalit komp :ludak


A sad pusim rijetko, mozda jednom tjedno... za vikend sam zdrobio petardu i sad sam suv do sljedece runde... :wave:
 

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Jao ekipa koje pitanje svaka cast;pa neznam ja to negledam tako recimo nekih 3kom na dan tako je barem zadnjih 9mj (to je zbog ekipe:dada)
,inace 1 na dan al svaki dan ,nejebe mene jel praznik ili neznam moram ic na posao,u trgovinu,kod majstora, i slicno,. Kako bih vam to reko nezelim ispast OVISNIK al neko pije 5piva na dan i to mu je normalno ili svaki dan po tri puta- nekoliko vrsta tableta mislim oko 4,5 (tko zna kakog smeca) kao moj stari koji ima ptsp i tako godinama,itd,,,,,,, Sta sam htjeo stim rec probo sam skoro pa sve sto postoji na ovom svijetu al nema mi bolje od nase drage (zike) to je nesto najbolje sto je majka priroda mogla stvorit--OD NJE SAM SRETAN,DOBRO RASPOLOZEN,DOBRE VOLJE,UVIJEK BLAGO NASMJESEN,SPREMAN POMOC SVAKOM ,..... DOSTA SAM SRAO sory malo sam pod utjecajem:matrix: poz svim vutrasima Wilderness Skoro zaboravih nisam dugo tu al primjecujem iz prijasnjih postova da je VJEVERICA REKORDER U:joint2: tako bar on kaze:dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic
22.08.2012
14
6
3
38
Svaki dan barem jednu baklju, najčešće radim ovako, prvo posao.......zatim dođem doma, skuham, najedem se, otuširam...kauč,baklja i Coca-cola...koji dobar osjećaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
kad imam para trosim i do 50gr na 7-10 dana(naravno,ne sam,tu je i cura i poneki drugar),kad nemam..onda jbg...stekam se koliko mogu...uglavnom ode gram,dva,tri dnevno zavisi od vremena,obaveza,stresa i ostalih izgovora koje koristim kako bih preterao..

bolje vutra
nego bolje sutra
i
tako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Pretežito jedna do dvije dnevno...nekad i tri.... nekad i pet...
sve zavisi o društvu, raspoloženju i vutri (naravno).
Dogodi se i pauze, od 3-7 dana recimo,
ali u tom periodu već mi sline cure,
pa poželim opet fumat sa onom starom slatkom uživancijom.

Ako sam solo u trošenju, tu mogu rasporediti 5icu na 5-6 dana, tako da prosjek mi je cca komad po danu...

Što se tiče obaveza njih obavim,
i opustim um u miru u svoja 4 zida najdraže u večernje sate uz glazbu i topli napitak...
bez paranoje i drugih zlih reptila na vidiku. :)

A zašto!?
Jer volim onu težinu u čelu,
kineske oči i tu pozitvnu vibru kojom me vutrica ugrije,
opusti me lagano pa ispuni zadovoljstvom sreće...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GreenRyder

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
trenutno, tj evo vec godina dana, proslo sve skupa mozda 4 dana da nisam zapalija.
kako neces kad je tako prelipo, preopustajuce, otkad pusin presta san pit (tu i tamo koja piva), dosta, ma ne samo dosta nego san sritniji nego ikad u zivotu :)
hvala Bogu (ili nekoj visoj sili koja postoji :D) na ovom daru od prirode. jednostavno, neznam, dosta ljudi to nesvaca, ali, nisam ovisan, mogu bez jer kad se zalomi dan da se nema, ne fali mi (uvik bi volija zapalit, ali nije da cu umrit ako ne udrem). jednostavno je volim, veselim se svaki put ko dite kad je triban zapalit. dosta ljudi ce rec da se oglupi, al ja iz svog iskustva, nisam nista gluplji niti "izgoreniji" nego kad je nisam pusija. mogu rec da mi je cak otvorila nekakav realniji pogled na svijet. ljudi koji puse znaju na sta mislim (svak ko nikad u zivotu nije zapalija je totalno drugaciji nego onaj koji je barem 2 puta pusija - znam 3 covika koja nisu nikad zapalila :D).
znam da sam se rasprica, ali jbg svatite me, naduvan san i pere na pricu ovaj put :D
ali znam, da vas 90% (barem se nadam da vas je toliko) razumi sta pricam. jer, ruku na srce, tko od vas ovde moze rec recenicu: "nikada necu prestat pusit". ja za sebe znam da necu nikad! jer prvo gledan ljude koji se rokaju kemijama za opustit se, spavat itd, itd...(mislin na legalne "droge", normabelici i tako ta sranja). nazalost, upozna sam par ljudi koji su na takvim tabletama vec duzi niz godina. e to je izgoreno, ne mi sta duvamo stalno nego ti sta su na jbnim tabletama.
pusit travu svaki dan, uzivat u lipim stvarima u zivotu, zanemarit one na koje ne mozemo utjecat i jednostavno gustat. jer da nema Nje, nebi bilo ni nas.
peace out
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rozazaro
23.10.2012
40
8
0
36
ma sta bre napusena veverica rekorder, daj dve kile i spizdicu je za po sata :dada pusim kad god imam priliku i volim je vise od sexa!
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Dejane sine, volis tu desanku vise nego sve xD Kako voleti vise Vu od Sexa kada nema bolje kombinacije x)

Zadnje 8god aktivno svakog dana po 2-3-4-5 xne, sve zavisi od situacije.... Trenutno ne rivam vec 3dana, zapalio sam u Skandinaviju, tako da nemam kombinacije, ali se kontam da odem do Kopenhagena posto je na jedno 60km od mene, FREELAND-a, Christianie pa kontam da cu probati nesto new Ö) Nadam se da cje techa danas izbaciti neki HASH.

Ajde jedan off mali, jel je neko sa foruma obisao Christianiu ? Neki lokal za preporuchiti ? tnx
 
23.10.2012
40
8
0
36
bas to....mislim, jebo sam par puta, al ono....nije nesto, valjda sam los jebac, al nebitno, znam da sam vutras za medalju! ako ne zlatnu onda srebrnu! :balls::balls:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
dejanvfv je napisao(la):
bas to....mislim, jebo sam par puta, al ono....nije nesto, valjda sam los jebac, al nebitno, znam da sam vutras za medalju! ako ne zlatnu onda srebrnu! :balls::balls:
Lopooov, lopoooov, nisam ja bako lopov, ja sam vUtrash xD