Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2013
10
1
0
U zadnje vrime malo češće, lito je pa me boli *****, ali preko godine 2-3 puta misečno. Sad liti 3-4 puta tjedno. Trudin se izbjeć svakodnevno konzumiranje da mi ne postane navika, a sa navikom rutina i dosada :)
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
vau...prije jednom u tjednu...ak i toliko...

a sad...kada imam svoje...svaki daaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnn!!!

:RastaBong:
 

SPY

24.05.2012
33
116
33
32
Ma vari se tebra svaki dan. Zadnjih 3 godine možda 10 dana ukupno preskočio da nisam barem 1 aint zapalio. A osječam se hmm.. nikad bolje.. :smoke18: :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Regular joe je napisao(la):
Jel ima tko da je napravio vecu pauzu od mene???(vise od 7 god),al mislim da je sada vrijeme da zapalim jednu.

Ta sedma godina je poprilicno problematicna. Kazu da je i sedma godina braka najkriticnija, pa cak tvrde, ako supruznici opstanu u braku vise od 7 godina imaju veliku sansu da ostare zajedno.
Da si izdrzao do osme godine apstinencije, ne bi ti palo na pamet da opet zapalis :)

Ima nesto u toi sedmici :D
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ovisi od obaveza, svaki dan/svaki drugi dan kad nemam za ucit na faksu, inace kad se ima (svaki dan).
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Papa Romeo je napisao(la):
Ta sedma godina je poprilicno problematicna. Kazu da je i sedma godina braka najkriticnija, pa cak tvrde, ako supruznici opstanu u braku vise od 7 godina imaju veliku sansu da ostare zajedno.
Da si izdrzao do osme godine apstinencije, ne bi ti palo na pamet da opet zapalis :)

Ima nesto u toi sedmici :D
Ima sigurno,hehe,evo ja nisam izdrzao do osme godine,u zadnjih tjedan dana zapalio dva puta,a neznam,cini se da cu opet morati napraviti pauzu od nekoliko godina...........NOT :)