Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Bezze_Sa je napisao(la):
Dobar si majke mi :) heheheh, sad ima fine vuve, tako da sam smanjio broj džoja, ali ih zato povecao pravo :) mislim ono, uz kaficu kad ustanem, i navece (sat prije spavanje...) Evo od prilike ....


Brate sta ti radis od sebe pa mi onda kukas!!!1:icon_smile:
.....I malo duvana, i malo duvana!!!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Koji zubi otpao bi sav! Kao pile iz vica "Ne osecam ni krila ni perije......"
Zamisli ga sa 3 keta brutalnog WW:punch2:
 
18.10.2007
12
1
0
35
znam neke koji su pusili svaki dan ili svaki drugi i tako dolazili u skolu, i naravno nisu funkcionirali, bilo im je zabavno ali su se zaj***li sto se tice skolice..tako da sada puse jednom mjesecno, neznam koliko ce jos tako... ja osobno jednom na tjedan, petak, ili subota, ili nedelja, ili srijeda, ili bilo koji dan kad me pukne :) u drustvu ili sama...bas gust
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Jest', u pravu si... mislim ono... ima mangupa "dječice"... (kao i na ovom forumu...) koji misle da su mangupi što će zapaliti neku bezze vuvu u školu i tako sjebali školu skrooz, većina ih je bez srednje, tj. dogurali do (plafon) 3-ćeg razreda i tu tapija :), hehehe
Doduše, ja u zadnjih nekoliko mjeseci, pušim non-stop, dnevno 3 (nekad 4), ima slika gore..
 
29.10.2007
10
0
0
34
Varim vec 4 godine od 1-2 do neverovatnih 11 komada dnevno najveca pauza mi je nedelju dana.Vise se ne primeti na meni kad sam navaren kad nisam.
 
11.09.2007
1
0
0
35
balcan_smoke je napisao(la):
da su ketovi puni kvalitetne marihuane otpali bi ti zubi
3 grama je mnogo ako je kvalitet
a ne tri keta
pa i nije nesto mnogo. mnogo je 3 grama skunka ako izduvas sam (ali meni je to glupo pusiti sam - nije mi interesantno, nema dinamike).
ovako u drustvu nema granica! jednom je nas petoro izduvalo 50 grama (obicne vutre) za 3 sata!
a bilo je bogami i mnogo drugih maratona tipa 10 grama skunka za 1 dan; 700 grama dzidze za 10 dana na odmoru itd itd itd
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
kinonja je napisao(la):
moja ekipa i ja popusimo 50 grama na dan nenormalno se unistavamo :leafblunt::leafblunt::leafblunt:

hm.. imam osjecaj da si ovo napisao kao da trazis pohvalu.. Nazalost, ne bih se sa time slozio. Pusenje 50g na dan je bacanje novca i vremena a bogami i normalnog funkcioniranja. Funkcija nase voljene nam biljke je izvuci nas iz svakodnevno sivila i dosade, opustanje uz frendove itd a ne "drobljenje" i vegetiranje cijeli dan. Pretpostavljam da si malo mladji, shvatit ces kasnije sto ti govorim.

btw, 50g u jednom danu? Mora da je losa neka vuva.

umjerenost je maaaajka...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dzokla je napisao(la):
pa i nije nesto mnogo. mnogo je 3 grama skunka ako izduvas sam (ali meni je to glupo pusiti sam - nije mi interesantno, nema dinamike).
ovako u drustvu nema granica! jednom je nas petoro izduvalo 50 grama (obicne vutre) za 3 sata!
a bilo je bogami i mnogo drugih maratona tipa 10 grama skunka za 1 dan; 700 grama dzidze za 10 dana na odmoru itd itd itd
50 grama za tri sata ,ndustriske konoplje

đe prestaje logika,nastaje ova tema
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Meni ovo liči na brutalni napad dece kretena. :evilking:

Djeco, imajte milosti, budite mladi, ludi, trujte se sa tom lišćurinom, hvalite se na nekim svojim teen blogovima, ali pobogu, ostavite ovu malu i sretnu zajednicu na miru ...
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ma daj ljudi sta pricate, oni su face mi nemamo pojma kad smo mi ispusili 50g za 3 sata nikad jebote mi ni neznamo sta je prava vu.Ja ovog svog "lisca" sto sam uzgojio nemogu ni ispusit 5g za 3 sata koliko to nevalja :))))))))
Sad bih trazio od koga da mi nabavi 50g te vase vu al jbg prekrsio bih pravilnik pa necu,ma nema veze pusit cu i dalje ovo "lisce":)))))))))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne valja stalno i puno pušiti... evo iz mog primjera... ova vuva (fakat najbolja u gradu i to jedva da se nadje) nekad (prije mjesec...) zapalim jedan, tako me fisne dzoja da ne znam kud udaram, a evo sad 3 komada ispusim i super je.... ne kazem, ali nije kao onda.... zato ne valja stalno pušiti vuvu jer onda nakon 10-tak dana (dovoljno je...) onaj joint koji se zapali baš extra legne...
Evo ja sad u ovo vrijeme, baas sam ponovo počeo 4-6 dnevno, a pošto ne motam u rizle nego u rolnu, to su 15cm dugi... i takvih 4-6 komada.... nije to TO...
Sad opet hocu da stanem, malo da napravim pauzu, i onda kad zapalim da se osjeti čar vuve..