Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
ja sam godinama bio CRONIC:181::181: i duvo svakodnevno vise komada heee.Sad sam postavio naeke granice(par komada sedmicno) i vise uzivam u ganji,definitivno i treba mi manje da se odvalim,logicno
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
smart move man;) al da ga jebeš, svaki dan kad se kuri, nije to to...nema više te euforije tolko, dizalica, smijeha, zabave...tolerancija lupi da ga jebeš....zato uvijek dobro imat nekoliko vrsti pa da se mijenja:)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Iako smo svi manje više skloni prepušavanju, nije to TO, treba naći granicu i uživati u travi, a ne prepušavati se... nije cilj ispušiti 20 dnevno !!!! Još bolje kad se napravi neka pauzica mala od par dana i onda se zapali fin jedan... to je vuva !!!
Ovo prepušavanje, samo smara, ubije te u mozak i isto zombi hodas !!!
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Istina... :)
Ja pusim vec pola godine, svaki dan, po 4-5-6 dzointa...stvarno nije to TO... :)
Zato sam sa se dogovorio sa mojom ekipom da prestanemo na 3 nedelje...
Poceli smo od danas...
RAZLOG: Da bi ustekali pare i kupili kolicinu... XD
pozdrav :)
 
01.10.2008
5
0
0
43
Previse definitivno!!!! Po 5-6 i tako vec par godina.... zadnje dvije godine non stop, sam kad ne spavam ne pusim..... pokusavam se skulirati malo, vratit u normalu, imam takav posao da radim od kuce, problem jos gori jer sam pocela to tek nedavno i sad se ne mogu motivirati, popit kavu u jutro i ne zapalit prava borba.... nije ni gust ni fora vise.... a ja volem puno, puno..... I pun k para ode.... MIslim da mi treba pomoc!!!! Naime prva sjetva bila ove godine, sad dosli do svjetanja i obe muski :)))))) salim se, ovo sto ja radim je ovisnost i na mene se ugledajte samo "kako ne valja".....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ne izbrijavaj lulu.. Pokusaj jedan dan provesti bez carapa. Cini li te zelja za udobnoscu i toplinom carapa ovisnicom o njima i znaci li to da si se "navukla" na carape? Ili su se one mozda navukle na tebe :D

Znam o cemu pricas, jer i sam cesto zapalim, no to je iz razloga sto zelim i sto mi pase.. isto kao tople carape. S druge strane zna proc po mjesec/dva kad nisam u prilici degustirat, nestasica ili sam na putu itd, nikad nikakve tegobe osim onog filinga.. uu vid zalaz sunca.. da mi je sad frulu jednu :))

Al istini za volju ako trosis velike kolicine novca okani se rdjava posla i ulozi u nesto pametnije.. vutra treba radit sa tobom, a ne ti za nju :)
 
01.10.2008
5
0
0
43
Hehehe ma razumijemo se, nema nista bolje od dobrih toplih carapa :))) ja isto nemam problem kad nema, nema pa sto, samo je problem kad imas a nemas neku posebnu obavezu izaci iz kuce(plus tek sam se preselila u drugi grad, znam 2je ljudi, i tek ucim jezik, vani hladno, doma toplo a vutrica doooobra), pa se ti natjeraj ne zapaliti! A planiram se pocet baviti "poljoprivredom" iza nove pa cemo i financije regulirati.
 
01.10.2008
5
0
0
43
Navika, nego sto... I lijenost... Ma to ti ja samo imam napad samokriticnosti, tako valjda odrzavam balans savijesti ;)) jos kad vi kazete jok, nije tako onda meni pravo lakse :) iiiih, sto mlatim praznu slamu :))))))
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
elephant0r je napisao(la):
Ne izbrijavaj lulu.. Pokusaj jedan dan provesti bez carapa. Cini li te zelja za udobnoscu i toplinom carapa ovisnicom o njima i znaci li to da si se "navukla" na carape? Ili su se one mozda navukle na tebe :D

Znam o cemu pricas, jer i sam cesto zapalim, no to je iz razloga sto zelim i sto mi pase.. isto kao tople carape. S druge strane zna proc po mjesec/dva kad nisam u prilici degustirat, nestasica ili sam na putu itd, nikad nikakve tegobe osim onog filinga.. uu vid zalaz sunca.. da mi je sad frulu jednu :))

Al istini za volju ako trosis velike kolicine novca okani se rdjava posla i ulozi u nesto pametnije.. vutra treba radit sa tobom, a ne ti za nju :)

Vidiš znalo je proć i po mjesec dva a da ja ne obučem čarape:ridinghorse:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Citam malo vase komentare i vidim..ovaj pusi ,ovaj ponekad...jebate...Ja ne pusim uopce,tu i tam zapalim ali cisto onak iz dosade valjda...
Prije jesam puno,ali kad je to bilo,prije 7-8 godina kad sam bio mlad i onak...priglup.
Jer koliko god svi tvrdili da trava ne steti,steti ona...bio sam odlican u skoli i uvijek se posjetilo kad bih pusio...a i sad ,idem na faks,radim,preko tjedna mi i nije gust,onak probudim se Glup sljedeci dan.

Trava je definitivno uzitak,negdje lezati u sumi,gledati dobar film,meni osobno na bazenu,moru.Ali kad gledam svoje frendove koji svaki dan zapale pa bar 2-3 grama,nije to zivot.To je oglupljivanje...bar moje misljenje.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Che* je napisao(la):
Ali kad gledam svoje frendove koji svaki dan zapale pa bar 2-3 grama,nije to zivot.To je oglupljivanje...bar moje misljenje.

sve ti to ovisi
ak spalis svoja 2-3 grama dnevno
onda to znaci da nisi nabavio za 2-3 bulje il kolko je vec
znaci imas + u dzepu
a ekipa sta radi za 4-5-6 iljada kuna
trosi na vutru soma dva tri mjesecno

a onda ako su jos nadobudni pa oce dilat
hehe tu nastaju zajebi :D

pa onda malo pogledaj
zasto su u *****
no $
coz of weed
 
20.11.2008
3
0
0
34
dok je bilo vlastite ganđe islo je svaki dan skoro pa par puta... u zadnjih mjesec dana mozda jednom 2 puta tjedno .. ! vecinom vikendom sub i nedelja...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kao što rekoh prije, pravim pauzu od makar 10 dana..... :)
da se malo "očistim".... oko mene raja "padaju" od joint-a (koji pušimo trojica) a meni ništa... bezze mi pravo onda bude, tad sam skonto da moram napraviti makar malu pauzu....
Tako da od sinoć nisam ništa zapalio...

Uhhhh opasno dug period :) LOLčina nane mi
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Che* je napisao(la):
Ali kad gledam svoje frendove koji svaki dan zapale pa bar 2-3 grama,nije to zivot.To je oglupljivanje...bar moje misljenje.
A cuj postoje 2 tipa ljudi..oni koji nadrogirani pronalaze molekule dna i
oni koji sa bmwom pregaze 13 ljudi u šutu.to govori dosta toga o vezi čovjek/droga
jedan je znanstvenik drugi je bio cigan :assshaking: