Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
I sta ce kerovi sa sjemenkama? Staviti ih u salatu? Sjemenke same po sebi ne sadrže thc ili neki od zabranjenih spojeva pa ih mogu samo na licu mjesta u salatu zamjesati :) amino 3 kiseline i te sheme :D Ako naglasiš da izvade sjemenke iz pakiranja doslovno samo ti i oni ce znati da su to sjemenke i kakve sjemenke :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blejzer
04.04.2021
59
60
18
25
Znam ljudi i ja tako mislim:), ali kod nas u srb je sve to ,,DROGAAA" i isto se vodi - semenke su ilegalne. Ne znam da li se radi ta fora da uruce paket i da ulete sa nalogom za pretres ili tako nesto, sto je najoge imam nesto vutre od proslog growa koje nemam gde sa sakrijem, niti imam neku drugu adresu gde mogu paket da posaljem.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
Hempatia-kupio za 102e sjemena,sve uredno stiglo ali bez popusta bez free sjembe, ni filter ni rizlu -ništa (iskreno nadao sam se bar nečemu-naljepnica ali 00000)ništa. Sve je nekada bilo bolje!!!(osim led lights)
Seedstockers mi se ne sviđa-svaka 5sjemenka proklija a i dosta su poskupili shiping, hempatia i herbies su skroz ok,naravno i barnys,oss itd
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Koja suprotnost :D
Znaci svaki put dok narucujem iz hempatije, moram sljedeci dan gledat mail ili ce me zvat na telefon da dogovorimo detalje jer uvjek pogodim nesto sto nemaju taj tren. Naruđbe mi vecinom budu spremne unutar 24h i poslane drugi dan odmah.
Svaki put mi natovare rizli, naljepnjica, imam vec 5-6 majci i tako to, evo zadnjih 2-3 puta me direktno pitao dali zelim obicne ili auto seme na dar. Bas danas me zvali jer sam htio uzet plagron alga set ali nije prolazio kod, pa sam uzeo bio cannu. Oni dok su vidjeli da sam uzeo cannu zvali me ako zelim da mi mogu rucno dodat kod na plagron ako vise zelim plagron, i opet pitanje sto cu od semenki foto ili auto. Sve u svemu vrlo dobar staff, Janko je bio malo seprtljav i zeznuo bi uvjek nesto, dok Borut koji vecino radi zadnje vrijeme, radi posao kako treba i sve ide svojim tokom. Vise manje uvjek kod njih kupujem sve vezano za grow vec nekih 3-4 god, nikad nije bilo problema oko dostave ili nekih pokusaja prijevare, greske/ostecenja brzo isprave samo treba nac zajednicki jezik.
S hempatije sam samo prvi put uzeo sjeme ali sam ga dobio na poklon preko 30 kom, i uvjek dobri strainovi od dobrih banaka.
Sjeme sam vecinom uzimao s Linde, isto nikad problema nekih vecih sve ispravili uvjek, uredno stigne i u stelthu verziji a i u normalnim pakiranjima (za HR). Ali iskreno nisam zadovoljan kvalitetom, klijavost je dobra ali strain nikad nema veze s onim sto kupis, ni miris, ni rad, ni izgled, također ceste razne mutacije. Uzgojiio sam preko 30 lindinih biljaka od toga mozda 5 odgovaralo opisu.
Sad cu sljedece s Herbija pokusat kad ga svi hvale.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ironymous

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Istina Bizzo,i kod mene u kraju su uvjek govorili "Koliko para toliko i muzike. ".
Kako god okrenuo treba dat koji € dok smo kod sjemena. Sjeme nije opcija na kojoj se moze stedit. A i nije toliko skupo dok se pogleda finalni produkt.
Nisam jos odlucio za breedera jedino znam da cu 2-3 straina regularne uzet. Herbie kao banka mi djeluje pouzdano, a ko breedera cu vidjet iz freebia.