Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Perke94

Banned
Banovan
20.12.2018
37
26
18
33
Znate li da li ima neki shop u Budimpesti da se mogu kupiti menkice? Trazio sam po netu i forumu pre nego da sam ovde pitao ali nisam nasao :S . Stey high
 
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
Pohvale za seedstockers, stiglo bas brzo za Srb. Stealth odlican.
ee pozdrav do sad sam ugkavnom uzimao od seedsmena i nikad nisam imao problema.. jednom samo kad su bili oni locdowni od korone 2 ipo mejeeseca nije stizala posiljka zalio sam se i poslali mi novu plus mi stigla i stara u medjuvremenu tako da sam odlicno prosao... e sad ovaj seedstockers me namamio opasno sa ovim cijenama pa me interesuje koliko ti je kostao siping za srb i kolko dana si cekao da stignu
i ako neko moze iskustvo da podijeki sa seedsstocker klijavoscu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: n3sAm sv0j
10.02.2021
20
15
3
Prvi put su posalali bez stealth pa su me zvali sa carine. Posle sam im pisao i poslali su drugu. Sve stiglo za dva dana i ako sam izabrao najjeftiniju opciju, a stealth im je bio top. Za klijavost ne mogu da garantujem jer mi je od tri proklijala 1. Uglavno brzi su.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GorillaZ

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
To je najbitnije. Da stigne. A sta stigne to je manje vazno. :/ A svasta. Doduse, muka mi kad gledam uopce koji je problem nabaviti sjemenke...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ma jasno sve. Nisam bio usmjeren bas na cijenu toliko, koliko na same sjemenke. Rijetki su da imaju frisko stalno na stanju. I onda jos kad hoćeš neku neobičniju sortu, dobiješ bakino sjeme :D Preporuka, kupovati top selere i “fancy” u modi sjemenke od banaka. Sve sto je specifično direkt od Breedera. Barney na primjer.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: n3sAm sv0j

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
jako sam se razočarao sa Seedstockers-svaka 5 sjemenka uspjela-ajde svaka treća.... i svidjeli mi se BCN CRITICAL 2.0 i Northern lights-drugo sjeme mi bilo baš li-la....OG K skroz loš
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
Kupio sam s Hempatie i ok
Bizzo vi ste me zainteresirali za dosidos33 -zbog smoke reporta-volio bih bolje istražiti strainove koji su ukusni-vočni za pušenje-bublegum-blubery-fruit spirit itd. Nemam baš previše iskustva s tasty sortama
ako možete koju preporučit-neku mmmmmmm finu -njamiii ???
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
20.03.2012
41
63
18
48
Stiglo mi je pismo iz Herbiesa, trebalo mu je dvanaest dana iz ES u RS. Nije ni otvarano koliko ja mogu da procenim, a inače sam se i ja prvo razočarao jer nisam odmah mogao da provalim gde su menke, i tek posle par minuta pomislim a da nisu tamo,..... i stvarno su bile tamo.
Tako da svaka čast ljudima iz herbiesa na maštovitosti...
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Evo da budem prvi s recenzijom od Soma Seeds. Iskreno, najbolje shoping iskustvo do sada obavljeno putem interneta, a kupujem vec preko 10god.
Sve ljepo i sigurno spakirano, posiljka je cekala spremna, sve dok transakcija nije prosla. (kupovao sam prvi put s kriptom pa je trebalo cekat 3 dana.)
Sjeme takođe vrlo kvalitetno upakirano, mislim na originalna pakiranja, jedno od najboljih pakova na trzistu.
Soma je također pokazao ljubaznost i velikodusnost, izasao mi je u susret i uslisio moje želje, isto tako nije skrtario ni na poklonima. Svaka preporuka, mozda jest malo skuplje, ali isplati se sigurno. Isporuka je trebala manje od 72h da stigne do mene :)
Hvala Bizzzo na asistenciji, And thank you Somaseeds for being kind and generous. IMG_20220225_082047.jpg IMG_20220225_085453.jpg
 
Poslednja izmena:

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.390
27.879
1.098
Trøndelag
Auuu vidi regularki, svaka cast na odabiru, neka se namnoze da budu sve te kutijice pune :)
Btw Soma ima jednu veliku limenku (3x vecu) u kojoj cuvaj svoj daily stash, stara je preko 20 godina :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Biti ce prasenja samo tako, prasit ce se kod mene sljedecih 2 god, taman dok ovo isprasim dode nova tura :D
Meni bi dvije ovakve mozda mogle biti taman. Jedna preko dana, druga poslje 17h :)
 
  • Haha
Reactions: beštija and Bizzzo

Enzovargin

Aktivan Član
13.03.2021
56
360
53
40
Pozz za vutrase,citao sam par zadnjih strana,odluka je pala na sponzora,najvise zbog preporuke clanova.
E sad,ima li neki bonuscode ili slicno,a inace ovaj auto-mix sam zapikao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Medozar
18.05.2020
20
22
3
46
Stiglo mi je pismo iz Herbiesa, trebalo mu je dvanaest dana iz ES u RS. Nije ni otvarano koliko ja mogu da procenim, a inače sam se i ja prvo razočarao jer nisam odmah mogao da provalim gde su menke, i tek posle par minuta pomislim a da nisu tamo,..... i stvarno su bile tamo.
Tako da svaka čast ljudima iz herbiesa na maštovitosti...
Stiglo na adresu ili u poštu?