Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.03.2022
38
156
33
29
Ekips, narucio sam 2 Soil-a i 2 Caja kod @Somaseeds i htio sam ubost jos nekvo CBD sjeme od legende koja je stvorila Amnezia Haze (fun fact), no javili mi na upit da jos nemaju u repertoaru i da ce mi javit kad bude. :)
I stize jucer paket - 2x Soil-a, 2x caja i 10 ne oznacenih menki - kazu mi na upit da je to mali znak paznje iz Sominog private seed bank-a, CBD menke! :D
E, sad, posto su mi rekli da cu sam morat otkrit o cemu se radi, sam odlucio da cu radit dnevnik na tu temu i onda mozemo ko community pogadjat koje magicno bilje ce nam niknut u boxu :D - Dodji i ti na graffitti Dzem, bit ce jebenica! (C) Matej iz Splita :D
@Somaseeds - muchas gracias Senor! :)
 

Prilozi

  • IMG-20220323-WA0007[898].jpg
    IMG-20220323-WA0007[898].jpg
    237,9 KB · Pregleda: 71
  • maso.jpg
    maso.jpg
    349,6 KB · Pregleda: 71

Somaseeds

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
15.02.2022
70
603
83
@Lubulabu Ok great to hear! Good luck with the seeds. Any time for Serbia, Bosnia, Montenegro and Macedonia. It is not fair what is happening with discrimination of this countries. We are going to serve them till the SomaSeeds exist!

Odlicno, hvala ti za povratnu informaciju! Sretno sa sjemenkama! Bilo kad za Srbiju, Bosnu, Crnu Goru i Makedoniju! Nije fer sto se desava s diskriminacijom u ovim drzavama. Mi cemo sluziti taj dio europe dok postoji SomaSeeds!
 
01.11.2021
59
171
33
31
72000
Danas stigla posiljka od some lavnesia i sopurple, trasport 13/14 dana . preporuka za stealth (dobijete podatke na mail gdje su menke sakrivene u posiljci), ja sam se zapitao da li sam uopste dobio sjemenke :D uglavnom sve preporuke za somu i veliko hvala za bonus menke
20220413_113418.jpg

@Somaseeds thanks for seeds, everything went nice :D

@Lubulabu Herbies je skroz okej, ako je stelth posiljka menke dobijes u ziplock vrecicama sa oznacenom sortom u njima, transport za balkan nekih 25-35 dana :D
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.556
163
Thiaoouba Prophecy
Pozdrav vracam unazad stranice al ne mogu da nadem za koliko dana dolazi sjeme sa herbies u Hrvasku. Posto sam iz BiH htjeo sam naruciti par sjemenki u najbližu Hrvasku poštu posto u BiH treba da dode za nekih 30-35 dana kako sam ovdje procitao ako ce brze u HR doci da ne cekam 15-20+ dana da outdoor mi ne kasni toliko sjeme sam planirao naruciti pocetkom maja i normalno da narucim sa hempatie gnjoivo pa da mi obje otprilike stignu u isto vrijeme, naravno ceka se i od Some da stigne uskoro u BiH :) Peace :let:
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sto se tiče herbies koliko ja čitam Normalno do 7 dana ako platiš pošiljku s trackingom. Osim za otoke. Tu je od 7-12.

Sto se tiče gnojiva, vec kad narucujes negdje u Hr, sto nisi rekao, pa da ti Soma posalje Soil za Hr. Tako ti direkt ne treba gnojivo :)
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
793
5.551
233
Dalmacija
Pozdrav ljudi, evo ja sam jucer Dobio paket od @Somaseeds i kada sam poceo vadit stvari vani nisam mogao vjerovat, nema cega nema.. covjek je doslovno poduplao narudjbu bez da pretjerujem! Pa kako se to isplati za poslovanje??
Znaci ja sam narucio 2 super soila da probam organik grow i dobijem 3... 5 kila compost tea i dobijem 6.. dalje narucio 5G 3 sjemenke, dobio 6, lavender 3, dobijem 10! SoPurple narucio 3, dobio 6 :let:, somango auto narucio 3..dobio 6! Pa jbte.. :D e sad, uopce nisam narucio, dobio gratis true OG 3 komada i lavander OG 2 komada! Imam menki za iducih nekoliko godina :)
A osim toga dobijem gratis poster, pa naljepnice, pa rizle i maicu kratkih rukava! Svakako preporuka! Otvaranje ovog paketa mi je licilo na neke davne bozice kad se probudis i potrcis raskopat sta god da je zamotano ispod jelke!::listomahanje::
@Somaseeds thank you very much man! I was literally stunned with your package! With this order i have enough seeds for couple of years now! You have beautiful indica strains that i adore so much. And when i grow some knowledge i will encourage myself to try and grow your beautiful Amnesia. I think i have found my seed and soil dealer for years to come. Thank you Soma, and thank you:vutra:for making this possible!!::listomahanje::

C045DBF7-4516-4D4D-A646-81EC18DD0A48.jpeg
 

Boris Brejcha

Aktivan Član
25.09.2021
103
272
63
Ma hebiga nisam proučavao detaljno činili mi se profesionalni,sad samo cekam da dodje paket i da ne bude stealth.
Onda cu biti i malo ljut.
 

Boris Brejcha

Aktivan Član
25.09.2021
103
272
63
Hvala Bizzo,al neka sad bude samo nek stigne kako treba.
Za ubuduće znam di i šta trebam kupovati.

ps.med je nestao,al upala grla i dalje tu :(
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Jedna lasta ne cini proljece. :) Ponovi, ociged

@profesor123 Islo je. Ide u biti na tjednoj bazi negdje cirka. Ili 2 puta tjedno, , ovisno koliko je posiljaka. Doziraju ih i dijele razlicitim firmam koje dostavljaju. Imas u par tema su pisali ljudi. Od 9 do 13 dana su do sada sve posiljke isle. Koji su se javili jel. Ima narudjbi da se ljudi ne javljaju jel. Medjutim nema zalbi do sada. Preporuka, aufff. Mene si nasao :) Ima barem 7 sorti koje su na redu da sadim. Ako te zanima automatik, uzmes oba koja ima. AKo te zanima fem, krenes redom :D Indika ima vise nego sativa, medjutim i sative su ubojice. Tako da stvarno mi tesko predloziti nesto. Sta inace volis?
 
27.04.2022
10
3
3
25
Dobar dan, jel netko narucivao s xxxxx u zadnje vrijeme jer imam narudzbu od 2500kn, a isplata ide na privatni racun pa sam malo u strahu da mi ne maznu novac. Ekipa šalje iz Hrtvatske, al ne mogu naći ovdje da je netko u zadnje vrijeme naručio.
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@DujeČop

Isprobaj pa nam javis ovdje :) Svakako razmisli mozda da skinces kod Some sta ima, pogledaj gore iznad sta se salje ljudima. 300 eura order poduplan svaki put do sada. I jace :)