Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.546
233
Dalmacija
Somin 5g mi je najbolja vutra koju sam ikad pusio. Planiram iduci grow samo 5g stavit. U svakom slucaju on i Somango znam da cvatu nekih 8-9 tjedana, 5G i u sedam tjedana cvata bude gotov ili samo sto nije pa bi te dvije, iz svog iskustva definitvno preporucio ako zelis da cvatu sto krace. Sto se 5g tice, ako ga pustis kad zavrsi jos nekih tjedan do dva extra, dobijes budove tvrde kao kamenje. To mi je jebeno kod tog straina. Znaci ne kao kamenje, nego doslovno kamenje. Nedo bog mrvit u plasticnom grinderu, polomit ce ga :)
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Jel brzo raste? Mislim jel ima šta u 2 mjeseca od njega. Leto je tek sad počelo zvanično

Ljudi jel najbolje od Some naručiti na onda? Mislim u poredbi sa Hempatijom i ostalima. Nije mi do cijene već kvalitete i da naraste do jeseni bar
Sigurno više od 2 meseca, za tako kratko vreme nećeš nabrati ništa ;)
 

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
371
775
93
35
Poz ,imam par pitanja ako ima neko informacije..
naime seme sam narucivao pre mozda 2god preko linde , i stiglo je relativno brzo ,platio kriptom dao lazno ime.prezime ,adresu ,kada je paket stigao u gradu pozvao me kurir i nasli smo se i to je to u principu bilo ,vrlo lagano i bez panike
Potrosilo se seme i sada trebam da narucim ,do koliko para je bezbedno da se poruci ,moja prosla porudzbina bila je mislim oko 100-150e ,negde sam procitao da je do 50e max inace carinici otvaraju inace iz srb sam .
Interesuje me kako mogu znati da li je paket otvoren i da li je pusten da dodje do mene da bi me uhvatili ?
Sta ako se paket provali na granici ,jel me carinici zovu i sta ako se greskom javim misleci da je kurir ? jel da ih odjebem samo i bacim karticu ?
To me najvise brine a nije mi jasan sistem ,koliko sam razumeo citajuci ako paket prodje granicu i kurir te zove ,sve je bezbedno ? Ako paket provale na granici zvace me i tada koje su mi opcije ,posledice,kako da se vadim ?
hvala
 
Poslednja izmena:
25.06.2014
28
6
8
Meni su ove menke s hempatija sumnjive, svaka proklija ali slabo raste/ balkonima malo pomiješana da ne bude prejaka, nemoguće da svaki put griješim, kakva su vama iskustva ovu godinu s menkama s hempatija?
 
17.08.2022
2
2
3
26
Pozdrav drustvo,ima li ko iskustva jel se headshopovima u sloveniji i austriji mogu kupiti sjemenke i u kojim gradovima ako ima neko iskustva,do sad sam uvijek radio grow sa domajom,a sad bi da probam pravi kvalitet i vjerovatno sve autose
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: dedeor and Bizzzo
25.03.2019
6
9
3
31
Ma nema potrebe da se sekirate zabole njih uvo, ja plaćam karticom već dugo i nikom ništa. Kupovao sam u nirvani u sensiju .. Nirvana ima najbolja pakovanja dok Sensi šalje u velikim mehurić kesama i nezgodno je što pakuju kao u radnji u plastična pakovanja pa se čuje kao zvecka neka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Gospodin Soma :) Volio bih nekako da ukomponujem sto manje detalja i napisem samo to, ali srce jednostavno ne da...
Porucim za BiH, Somango Auto i Somango Pineapple, po tri kospice. Na moju veliku zalost, desi se najgori scenario... Posiljka "prdne" negdje, izgubi se... sta li, nebitno.
Covjek posalje nanovo i doceka me ovo, po tri dodatne kospice...
Tako da, BiH no worries :)
@Somaseeds My dear Sir, quite frankly I didn't expect this, it was a big surprise! Thank you from the bottom of my heart.
You have my trust and to have your genetics is truly a privilege. Thank you once again.
@Bizzzo Hvala brate za support, od srca :)
somisomi.jpg
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.551
163
Thiaoouba Prophecy
Da se i ja opet malo javim što se tiče odlaska iz BiH u Hrvatsku po order od Hempatie.
Ne znam ni ja koji put po redu da odem iz BiH u meni najbližu poštu u HR i da naručim na adresu pošte i u adresu da ukucam Poste restante.
Dakle uz dogovor na e-mail sa Hempatiom sam uradio još jednu uspješnu narudžbu.

Naručio sam sjeme i opremu za grow.
Pošto im je bila akcija za sjeme 1+1 gratis.
Kasnije sam uzeo još par sjemenki i to su ubacili i naravno opremu.
Neko sjeme nije bilo na akciji njega sam posebno order napravio da bi iskoristio 15% popusta sa kodom VUTRA15.

Pisao sam im pošto ja moram preko granice da mi odvoje račun posebno za sjeme posebno za opremu tako isto da mi odvoje sjeme u paketu da znam gdje je, što su i uradili.
Sjeme su spakovali posebno i rekli gdje se nalazi sjeme i naravno račun od sjemena.
Na putu sam račun bacio sjeme zašekao i gas.
Naravno kao i uvijek sve je prošlo u najboljem redu bez veliki zadržavanja.

IMG_20230725_105650.jpg

IMG_20230614_120403.jpg
Eto ko ima volje da iz BiH ode po opremu i sjeme iz Hempatie jedna od najlakši opcija.
Također ću dodat da sam do sad od Hempatie 2x ili 3x imao popust od 10%.
Nekad pitaju na granici gdje idem, koliko ću biti, koliko novca imam i da im pokažem novac.
Također isto nekad pitaju gdje sam bio i slično.
Na carini me uvjek pitaju imam li šta za prijavit uvjek kažem da nemam i idemo dalje.
Ako se desi da pri povratku na carini kažu da izađete otvorite gepek da vide imatel šta i to nije problem jer imate račun od opreme najbitnije da piše na računu do 308€ (600KM) da ne bi morali to carinit.


:vutra:
 

Zlatnik

Aktivan Član
30.06.2022
199
2.018
143
Uzimao ja, prva nije prosla, druga (zamenska) je prosla. Trebalo je 21 dan da stigne :) stealth je ocajann i sam se jos pitam kako je prosla carinu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
612
3.228
203
kaze preko Hempatie ponuda od Fast Buds 3 plus 1 sjem gratis.,e sad pitanje , dali je to gratis istog sjemena ili dobijes neki random strain kao gratis? zna netko

nasao sam sam odgovor na pitanje , pise na stranici ,nasumicno /- '' Akcijska ponuda + 1 SJEME GRATIS (nasumično) na sve Fast Buds Seeds pakete sjemenki. Akcija vrijedi do rasprodaje postojećih zaliha.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.890
1.098
Trøndelag
Ekipa trebam dobru preporuku za CBD sjeme, cijena nije bitna bitno je da ima nizak thc po mogucnosti max 3% preko toga ne.
Nije za mene vec za klince pa eto ako netko ima dobru preporuku slobodno pisite u Inbox.
ps dobar yielder je pozeljan.
 

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
351
449
63
Molio bih clanove foruma da me upute koji od trgovaca semenki salju stealth posiljku sa "non signed" opcijom, dakle direktno u kucni sanducic, i da je placanje bitcoinom.
Do sada je to funkcioniralo super putem seed city, medutim njihova "non signed" opcija vise to nije jer posta dodatno naplacuje nesto sitno, sto pretpostavljam da je zbog brexita. To mi predstavlja problem jer sam cesto odsutan i po nekiloko dana i ukoliko nisam kod kuce postar ostavi obavijest i ukoliko ne dodem na postu i platim u roku od 5 dana od pokusane dostave, posiljka se vraca posiljaocu, a sto mi se upravo i desilo sa city em prije nekoliko dana.
Hvala