Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.077
15.604
358
bio mi je sumnjiv ceo proces da im saljem neki dokaz da sam poslao nesto bezveze sta ima da saljem dokaz stignu pare i order number sa kojim ce znati ko je i sta narucio i gde ce poslati,
Tako ide sa bankarskim uplatama,jer može proči vikend,dok je njima vidljiva uplata. Ili si balavac ili nikad nisi ništa kupovao!
S time, da nisu tamo ljudi , koji samo tebe čekaju i tvoju naruđbu. Seedman šalje po cijelom svijetu i ima previše uplata,da bi tvoja uopće došla na red iz nove godine,pa ti daju šansu da to ubrzaš,a tebi je sumnjivo?... jedan od jačih breedera i preprodavača,a ti se učlaniš u četvrtak i u petak si majstor. Tebi je Seedman bio sumnjiv :lol:
Tu si dovoljno rekao

@Cyric ,za Revolute treba 3 uplate po 5 eura,da onaj tko te preporučio,dobije 40€. Inače,čim te aktiviraju,može se više nego u samoj banci!
Najjača stvar mi je jednokratna kartica. Kupiš,platiš i ako netko hakira dučan,tvoj Iban je siguran. Iban sa jednokratne kartice je drugi broj!
U aplikaciji se kupi bitcoin i sa njime plati,a to je toliko jednostavno,moj stari zlato kupuje:)
 
Poslednja izmena:
14.12.2023
7
13
3
Tako ide sa bankarskim uplatama,jer može proči vikend,dok je njima vidljiva uplata. Ili si balavac ili nikad nisi ništa kupovao!
S time, da nisu tamo ljudi , koji samo tebe čekaju i tvoju naruđbu. Seedman šalje po cijelom svijetu i ima previše uplata,da bi tvoja uopće došla na red iz nove godine,pa ti daju šansu da to ubrzaš,a tebi je sumnjivo?... jedan od jačih breedera i preprodavača,a ti se učlaniš u četvrtak i u petak si majstor. Tebi je Seedman bio sumnjiv :lol:
Tu si dovoljno rekao
Gledaj ovako druze, prvo pitam jer ne znam i tako saznam, balavac nisam tematika crypto i kojekakvih internet novcanika mi je strana sto me ne cini nista manje vrednim u odnosu na tebe kome nije strana, mozda znas i da majnujes crypto al koga boli tukisha sta ti znas sa takvim stavom. A nisam isao na direktan bankovni transfer nego kes u koverti i sta ima da ima saljem da sam poslao pismo dokaze kad stigne pismo unutra ce biti order number i pare i to je sve sto im treba da mi posalju paket. Ukucaj trustpilote seedsman review i vidi zasto sam stekao takvo misljenje, posle toga sam bolje istrazio i ispostavilo se da nije tako i ja sam se i ispravio u postu u vezi toga. Ako zbog cega mrzim forume kao i vecina ljudi to je zbog individua kao ti kao neki virtuelni bully koji iskaljuje bes na nekim ljudima koji manje znaju od njega i nemaju iskustva u datoj temi. Srecom ima normalnih ljudi koji ne istresaju komplekse pa objasne i svet je onda mnogo lepse mesto. AJ pooyyy
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.077
15.604
358
tematika crypto i kojekakvih internet novcanika mi je strana sto me ne cini nista manje vrednim u odnosu na tebe kome nije strana,
Ja to nisam rekao! Da si relativno normalna osoba,pročitao bi post ili do kraja ili sa razumijevanjem,jer sam napisao da i moj stari barata sa Revolutom,jer ni ja ne kužim puno stvari oko kompjutera, interneta,forumi itd.ali znam čitat,što je za Revolut dovoljno,da bi kupio i platio sa onom kriptovalutom koju trebaš!
Ako zbog cega mrzim forume kao i vecina ljudi to je zbog individua kao ti kao neki virtuelni bully koji iskaljuje bes na nekim ljudima koji manje znaju od njega i nemaju iskustva u datoj temi.
Da samo znaš,koliko si daleko:) ali to je zato jer svi vi(persone koje vole da im drugi čitaju),ne čitate temu i iz strane u stranu pitate identičnu stvar i svi se kunete,da ste čitali forum satima,prije nego ste sjeli i krenuli kupovat!? Ja sam stara škola i čitam od početka do kraja i pokušam razumjet,inače bi pisao satima!
Pročitate cijenu sjemenki,postotak THCa,koliko cvate i krenete kupovat,a kad zapne,učlaniš se na par dana,da ti se pomogne !
Ja više mrzim ljude koji se učlane u sve i svašta i onda još imaju ovakav stav?!
vidi zasto sam stekao takvo misljenje, posle toga sam bolje istrazio i ispostavilo se da nije tako i ja sam se i ispravio
Ovo si napisao jučer....
Šta nebi trebalo biti obrnuto?
Prvo popljuješ,a onda je sve ok? Pa tko si ti,da bi to bilo normalno?
a bogami meni deluje po svemu da je scum sigurno tako da proverite pre nego sto se odlucite za njih.
U četvrtak si se registrirao i več daješ savjete o ,pa za tebe instituciju,ako znaš što je to!?
sada sam bas pogledao na jos sajtova nije takav slucaj slabo se zale uglavnom.
Dva dana kasnije,kad si ti pročitao više sajtova
Da ti budem iskren,da se nisi toliko naljutio,nebi uopće pisao,a sad kreni čitat unazad,svaku stranu netko pita istu stvar i ta osoba se registrira onog dana ,kad je trebala podatak i onda mu se sve servira. Više ga nema,dok ne zatreba ... Več prije sam htio napisao o Revolutu,jer ni ja ne baratam znanjem bitcoina i sl.ali kažem ,na Revolutu je to za bebe,pošto ako napišem stari,nečeš shvatit,ako uopće pročitaš do kraja!?
Ja sam pokušao objasnit,
nesto mi je kod some oskudna ponuda bas.

Hvala ti puno mnogo mi znaci ustedeo si mi vremena i zivaca nek te sreca prati Bizzzo! A Somu sam nasao na yt zadrzao sam se na kanalu njegovom podosta deda je lobanja samo takva bice mi cast da uzmem od njega! Njegove menke imaju dusu...
Najbitnija je duša,jel. :)
 

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
351
449
63
Evo da i ja napisem povratnuu informaciju:
Narucio od Linde 10. 12. Placeno bitcoinom, naruceno kao obicno pismo (non signed delivery). Stiglo danas, 18. 12. direkt u sanducic. Narucio dva sjemena, stiglo tri. Narucen stealth koji i ne postoji jer sam dobio tri sjemena u koverti i nista vise (bez stealtha). Posiljka je dosla iz druge EU zemlje a ne Spanije odakle je sluzbeno Linda
Zanimljivo, iz Linde su mi poslali posiljku s tracking IDjem iako dostava nije preporucena, vec je, kao sto sam napisao, bacena u postanski sanducic...
 
20.07.2017
87
84
18
37
Evo i ja da napisem neke informacije oko kupovine semenki (iz srbije sam).
Drugi put porucujem seme preko interneta i ponovo sam se odlucio za soma seeds, prosle godine sam platio preko wu (vise ne moze taj metod placanja), ove godine sam platio direktno sa mog racuna na revoult link od some (na linku ukucao podatke sa kartice) da napomenem da nemam revoult nalog i provizija je bila oko 2% (po meni najbolji i najlaksi nacin za placanje):)
Sve preporuke za @Somaseeds paket stigao za 10ak dana, porucio 11 semenki stiglo 19 i blie su bas dobro sakrivene :)
Veliko hvala @Bizzzo na pomoci oko placanja :)
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.918
256
Obični na pijaci, ili poljoprivrednoj apoteci, sibirski na 'Svet Biljaka' :)
Screenshot_2023-12-22-22-55-46-584-edit_com.android.chrome.jpg

Ali pre svega toga, pročitaj pravilnik dok nije kasno
Posebno obratiti pažnju na stavku 14.
Screenshot_2023-12-22-23-13-47-749-edit_com.android.chrome.jpg
Dobro nam došao!
 
27.12.2023
3
2
3
26
Evo i ja da napisem neke informacije oko kupovine semenki (iz srbije sam).
Drugi put porucujem seme preko interneta i ponovo sam se odlucio za soma seeds, prosle godine sam platio preko wu (vise ne moze taj metod placanja), ove godine sam platio direktno sa mog racuna na revoult link od some (na linku ukucao podatke sa kartice) da napomenem da nemam revoult nalog i provizija je bila oko 2% (po meni najbolji i najlaksi nacin za placanje):)
Sve preporuke za @Somaseeds paket stigao za 10ak dana, porucio 11 semenki stiglo 19 i blie su bas dobro sakrivene :)
Veliko hvala @Bizzzo na pomoci oko placanja :)
Da li su ti naplatili još nešto na tu finalnu cenu koja je na sajtu, tipa carina ili dostava u Srbiji?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dinerat

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.918
256
@nbst carinu/pdv i ostalo plaćaš na robu iznad 50€ vrednosti :) seme se šalje stealth (zato što je ilegalno, je l, nema poente pričati o nekom carinjenju), bez računa, dakle svi troškovi navedeni su ti u startu zaračunati - jedino ako poručiš još nešto uz seme, tipa ventilator, filter, šator, itd - onda postoji velika verovatnoća da carine, zapravo znajući naše i sklonost ka punjenju džepova: gotovo sigurno da carine :)

Zato napisah gore negde - uvek insistiram da ne šalju poklone (upaljače, motalice, grajndere, itd), skreće pažnju na paket samo nepotrebno :)

Što se Some tiče, stealth je takav da se zapitaš da li je išta i poslao :D meni trebalo dobrih desetak minuta da nađem :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
kolega je tu napisao,da ne može nači sjemenke i da ih nije poslao :lol:
Da jedan. Većina ih pošalje meni poruku u inbox da šta ja radim, jesam normalan da tako šta preporucam, igram se s ljudima i tako dalje. Da mi je samo vidjeti izraze lica nakon sto shvate da su sjemenke tu ali da ih nisu uspjeli naći :rasta:
 
27.12.2023
3
2
3
26
Pitao sam podršku Seedsman-a kolika je verovatnoća da će semenke stići do kupca u Srbiji i odgovor nije tako optimističan. Isto tako, u poslednje vreme sam na online medijima naleteo na mnogo postova o zaplenjenim kovertama. Evo i njihovog odgovora:

"Dok mi šaljemo porudžbine u vašu zemlju koristeći diskretno pakovanje preko vaše nacionalne poštanske službe. Nažalost, nismo u mogućnosti da pružimo punu uslugu vašoj zemlji jer previše paketa nije stizalo do naših kupaca, što je imalo štetan uticaj na kvalitet naše usluge koju nastojimo da pružimo."

seedsman.png

Naručio sam Purple Haze i platio Bitkoinom u nadi da će stići. Naravno, povratka novca nema jer više ne mogu pružiti uslugu praćenja za Srbiju zbog stroge kontrole. ::poguzi::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.918
256
Pa dobro :) napisali su ti ono što se već dobro zna - ne mogu da garantuju/nude povrat, obzirom da nije legalno a sve više ljudi poručuje i naša carina ponekad i pronađe :)
To je prosto rizik na koji svako od nas mora biti spreman. Ipak se poručuju semenke kanabisa
Meni je iskustvo sa Seedsman super, a nisam primetio da se iko od kolega ovde skoro žalio da od njih nije prošlo, ne znam.
Stići će to verovatno
No, sretno svakako, pa da nas obraduješ i sa dnevnikom!
 

Demonijak

Aktivan Član
24.06.2022
94
344
53
29
Pitanje brzinsko, listao sam desetak strana ne mogu da nadjem sta me zanima a za vise nemam vremena :D
Sad sam u DE i narucio bih od some sjeme, moram li stealth il mogu normala da uzmem?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.