Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Prvi put sam naručio sjeme ove godine i to iz seedsman-a. Bubble Kush Auto i Frisian Duck, stiglo zamaskirano kroz 5 dana u BiH!!!
Savjet, obvezno platite stealth pakiranje što je dodatnih 8€ i ako vam je već plijenjeno izaberite neku drugu adresu!
Imate izbor plaćanja, kešom (pošalješ lovu poštom oni tebi sjeme), plaćanje bankovnim transferom (ne preporučujem) ili kreditnom karticom kako sam ja, diskrecija zagarantovana. Pošalju paket koji i na rengenu izgleda OK!
U procesu sam odluke za dodatno sjeme sebi i bit će Aurora Indica od Nirvane, iskustva govore da je odlično sjeme i odličan site za kupovinu!
A to koje sjeme naručit, malo istrašite forum ovdje, pogledate vrijeme kakvo je kod vas i onda na bilo kojem siteu izaberete odgovarajući perio cvatnje. Netko reče nemoj sativu! I ja mislim da za kontinentalnu klimu nemože sativa, ali uzmeš neki automatik i uživaš u približnom kao sativa!
Također, malo naviknete poštu da vam dostavlja razne paketiće. Ja na primjer kupujem na ebayu svakakvih gluposti od 1-2€ i već pošta zna da stalno nešto stiže! Ali ako jednom ne stigne sjeme, zaboravi tu adresu i ime poručioca, najbolje da netko iz holandije donese!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ja za sada nasrecu nemam problema,sto narucim to i dobim!Cak sam i osvojio 7x auto mazar od DP nebi vjerovali,upravo stizu na moju adresu.Ali sto se tice sjemena,za ovu godinu je bilo dosta,opremio sam se i previse,cak cu 10 autosa ostavit za iducu sezonu 2017 ;)
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Pozdrav druzino ,znam da postavljam po stoti put isto pitanje ali citam vec 20 stranica i realno ne znam ni sam sta mi je pametno..
zeleo bi da narucim menke automatika iz Srbije sam
zanima me koi shop mi predlazete
i da li postoji mogucnost placanja po dolasku koverte


razmisljam se o sensi seeds
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales
02.04.2015
174
137
43
Pitanje u vezi NIRVANE,koliko sam skontao stelth opcija kod.njih je besplatna? I ova free seeds sto salju ,to su regular semenke ili,nisam uspeo pronaci taj podatak?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Salju stealth po defoltu kolko ja znam. Kad sam ja narucivao od njih sam dobio stealth a nistam odabrao tu opciju.
I da, free sjeme je regular random iz njihove kolekcije. (ne znas koje je koje)
 
02.04.2015
174
137
43
Navodno je Blue Misty ili tako.nesto to regular seme.. Evo jos jedno pitanje,planiram da narucim 5x White Rhino pa me zanima kako da skontam koje je regular a koje WR seme,jel odvoje ili salju sve zajedno? I koliko se ceka na posiljku? (placam u.kesu)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Blue Mystic je njihova sorta ako na to mislis. Ne znam da li si me shvatio, nakon sto odaberes sortu, dobijes na poklon 10 regularki na kojima ne pise koje su i razlicite su.
pa ako odes na fem. seeds onda su sve tamo fem. ako odes na regular onda su regular. odvojeno salju, naravno...u istom paketu.
https://www.nirvanashop.com/en/11-feminized-marijuana-seeds
ne znam kolko treba sta stigne cash i to jer ja placam karticom i stigne kroz par radnih dana
 
02.04.2015
174
137
43
Narucio sam zato i pitam. Dobio sam mail od njih da je narudzba primljena i da cu dobiti 10 free Blue Mistyc regular seeds od njih. Zato sam i pitao sve to,hvala vam braco moja
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Nirvana ne daje brendirano sjeme gratis uz narudjbu vec dobis 10 free reg sjemena iz njihove linije,al koji strain,to ni oni neznaju.
 
09.11.2014
134
80
43
Rekli su ti koje free menke dobijas? Ko zna, mozda su promenili politiku. Znam da ranije nisu ni oni sami znali sta ce ti poslati jer im sve stoji u gomili i samo uzmu 10 regularnih menki i ubace.
 
02.04.2015
174
137
43
Na sajtu kad sam porucivao pisalo je Mystery seeds ,a u mejlu koji su mi poslali sa informacijama pisalo je 10 Free Blue Mystic seeds,sad dal je to neki bag ili ne stvarno ne znam.. Cim uspem slikacu pa cu ubaciti.