Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
Evo ja sam jučer naručio sjemenke
nažalost hempedja mi ne radi, neznam zašto.
neznam dali je dozovoljeno reklamiranje ali sam naruđbu naprvio sam queen seeds
Pogledajte prilog 329294

evo ti slikica, uzeo sam ovo za probu.
Čak sam i grender dobio :D
neznam dali sam pomogao ali eto.
ja bih ti preporucio da im kazes da ti ne salju grinder, lakse ce proci carinu. govorim za srbiju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

Greenish

Aktivan Član
01.06.2018
90
264
53
Javili su mi se iz Linde i postarina je ta zbog hebene korone.
Kazu da regularno treba 4-6 nedelja i da su se ljudi zalili, pa su zato ukinuli..., just my luck!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
ja sam danas gledo ne znam koju banku i salju u slo i srb a u hrv ne.. Ne kuzim logiku, seed banka u eu,hrv u eu a nesalju
Poceo me jebb isijas extra.. Zna neko neki dobar strejn? gutam tablete ko tic tac qurca ne pomazu..
 
27.03.2020
86
142
33
promatram sad sjemena na Hempatiji, za oko mi je zapao Royal Haze , ove sezone sam baš zapeo s tim da nešto uradim iz hobija i iz zabave, da se ne zezam s ovim gradskim dilercicima, iskustva s hempatiom ako neko može podijeliti. :D Vidim da piše da je moguće plaćanje pri preuzimanju pošiljke i nekako bih se tad osjecao sigurno zbog 6 mjeseci uvjetne radi dzointa koju je jedva prešao gram ipo:fuck:mogu li imati ikakvih problema s pandurijom ako plaćam na ruke kad sve preuzmem ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.077
15.601
358
Nikada nisam imao problema. Odabereš Hp ili GLS. Uz svaku kupovinu, odabereš free sjemenku i još znaju ubacit koju extra, ako je veča naruđba!
Neče, ali recimo da ih nađu, nemogu ti ništa...
GLS ti pošalje poruku na dan isporuke i broj dostavljača.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Vidim da piše da je moguće plaćanje pri preuzimanju
Inače često tako uzimam, muku sam namučio jer je bila obavjesti do dan -dva da zbog korone samo kartice primaju,a imam problem s tim kartičnih plaćanjem,budući da sam se morao snaći za karticu naručio nekako s jednog drugog,jeftinijeg sita,jer sam tu uslugu platio osobi koja mi je posudila karticu.. pročitao tvoj post , još nisam išao provjeriti,sad odoh na hempatiju.ako su omogućili opet pouzećem pojest ću se
 
28.04.2009
106
143
43
38
Pozdrav vutrasi! Imam jedno pitanje a nisam zapazio da je neko pitao, ili sam too high... Narucio bih menke iz seedsman-a banke, cuo sam da su dobri i diskretni. (Ako neko ima iskustva sa boljim seed bankama, moze preporuka. Zanima me najvise da li je neko narucivao u zadnjih mesec ipo dana, zbog korone. Da li postoje problemi itd. Da li da narucujem ili da cekam da se ovo zavrsi?
 
27.03.2020
86
142
33
i dalje se premisljam oko toga koliko i koje sjeme cu izabrati i naruciti, za prvi grow se nadam barem dvije zenske od domacog dima, jedna mi je vec u vegetaciji 15ti dan, tri su veceras pustile klicu, ostalo ih je jos 6 na klijanju.
Preostaje mi uzet jos bar dva automata oko kojih bi se pozabavio i pobrinio da imam pušiti vlastitog proizvoda prave kvalitete
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.077
15.601
358
Meni stiglo, po pouzeču!
Naručio sam na dan, kada su zatvorili SLO granicu.
S obzirom, da je jučer tek otvorena, stiglo kao inače..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
28.04.2009
106
143
43
38
Drugari hvala vam na odgovorima i savetima. U toku dana cu se odluciti za seedsman ili Hempatia. Takodje ako neko zeli da me posavetuje sta da uzmem bio bi mu zahvalan. Ljubitelj sam sative mostly. I ne zanimaju me lekovita svojstva itd. Zdrav sam i prav, treba mi dobar dim. Mesecno bar 2-3 puta zapalim do neke vode da zabacim stapove ili se izgubim u neku vukojebinu da sviram gitaru. Nisam u faznu svaki dan da rokam jer mera je bog :)