Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ne znam kakva te informacija zanima, nije bas cesto da se narucuje iz Austrije.
Sigurno tamo imaju hrpu shopova koji prodaju sjeme i salju postom.
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
36
ljudi može informacija - idem uskoro za beč, dali ima u sloveniji ili austriji trgovina gdje mogu stati i kupiti sjemenke?
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ja sam bio u krivu kad sam reko da je Sensi seeds popust zavrsio. Srbija I Slovenija mogu naruciti trenutno direkt od sensi seeds sa 30% popusta do 14.03.2015 znaci jos 2 dana.

To je prilika za upecat kvalitetne i svjeze seedove, evo meni je zao sto ne salju u HR inace bi uzo nesto 100%
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
36
ljudi u sloveniji i austriji toga koliko hoćeš.. klonova imaju, šta god treba, samo para i pičiii
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Pozz ljudi,evo i mog prvog posta ovde! Ovako,juce sam postom poslao evrice u ''semen-grad'' pa javljam kako sam prosao. Ovde u posti su mi rekli da treba oko 7 dana da stigne na ostrvo,i otprilike jos toliko da stignu nazad... Btw u pitanju je Purple bud, resio sam malo da se bacim na indiku,stvarno je malo ima u SRB,bar ja tesko dolazim do nje... Anyway ,porucio sam onom najjeftinijom tarifom,da vidim kako ce sve to da prodje,jer nisam hteo za prvi put da rizikujem neku vecu sumu. Ovako i ako puknem 30 evrica,prezalicu... Nadam se da ce sve da bude ok,i da otvaram dnevnik :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crta_Belog
20.09.2014
30
17
8
screenshot2.png


Sta kliknuti?
-Track and Trace ili Standard? Koja je razlika?
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
T&T ti dolazi na ruke i moras da potpises, dok standard gura postar u sanduce (bezbednije sto se zakona tice).
Neka me iskusniji isprave ako gresim..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
T&T ti dolazi na ruke i moras da potpises, dok standard gura postar u sanduce (bezbednije sto se zakona tice).
Neka me iskusniji isprave ako gresim..

uvijek je bolje, standard ili unregistered. Jos je dobro ako ti postar donese pa moras potpisat, najgore je kad ti gurne papiric da moras sam doc po to onda ne znas jel te ceka tamo ko...
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
To sa papiricem da odes u postu kontam da nije neki problem, jer uvek imas oko 5 dana fore da odes i pokupis. E sad, da te tamo ceka neko 5 dana po celi dan, nesto ne verujem.
Uostalom, odes maskiran , stanes u red, pa kad dodjes na red gledas sluzbenicu kako reaguje kad das svoj papiric, ako ti je ista imalo sumnjivo, palis protivpozarni alarm u posti i sa guzvom izlazis napolje :D :D :D
(pre toga se nagnes i uzmes svoj paketic preko pulta)
:D
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Pozz ljudi,evo i mog prvog posta ovde! Ovako,juce sam postom poslao evrice u ''semen-grad'' pa javljam kako sam prosao. Ovde u posti su mi rekli da treba oko 7 dana da stigne na ostrvo,i otprilike jos toliko da stignu nazad... Btw u pitanju je Purple bud, resio sam malo da se bacim na indiku,stvarno je malo ima u SRB,bar ja tesko dolazim do nje... Anyway ,porucio sam onom najjeftinijom tarifom,da vidim kako ce sve to da prodje,jer nisam hteo za prvi put da rizikujem neku vecu sumu. Ovako i ako puknem 30 evrica,prezalicu... Nadam se da ce sve da bude ok,i da otvaram dnevnik :)

javi kako je proslo
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Stanite ljudi,zar kod nas u SR zakon jos nije odredjen za posedovanje semenka ili jeste,zbunjen sam sada.:zvezda::