Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pohani šnicel

Aktivan Član
22.05.2015
90
286
53
uff nemoj me plasit valjda nece i mene zavalit tako...nadam se ...isa sam linijom manjeg otpora jer mi se sa stranih stranica cinilo prekomplicirano za plačat onako priko banke i to sve...:zvezda:::(
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Mene svaka menka proklija,od 100%... 80% je ucinak pozitivan(Disko,od dve firme imas isti problem,cudno,ili nesto lose radis s klijanjem ili si bas fuckin srece),RQS hvale,imas gore nase sponzore proverene,koji hvale groweri ovde,tako da ne vidim cemu to cimanje od nepoznati firmi... uzmi ono sto svi hvale i nemas frke... i bez negativne vibre pls. . ;) Peace
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Mene svaka menka proklija,od 100%... 80% je ucinak pozitivan(Disko,od dve firme imas isti problem,cudno,ili nesto lose radis s klijanjem ili si bas fuckin srece),RQS hvale,imas gore nase sponzore proverene,koji hvale groweri ovde,tako da ne vidim cemu to cimanje od nepoznati firmi... uzmi ono sto svi hvale i nemas frke... i bez negativne vibre pls. . ;) Peace

De mi samo napisi di sam imo 2x problema? Samo mi jednom nisu proklijale i to ta tri RqSa a dosad sam ukupno u mojoj kratkoj karijeri 10 sjembi stavljo klijat i samo ovi RQS nisu iznikli..Bit ce il da su bile stare il lose cuvane... Da naglasim da s dinafemom,Strain huntersima,i pyramid seeds nisam imo problem..Samo eto taj rqs. . jbga racuno domaca firma stize za tri dana platis pouzecem tako je i bilo.. I ne znam otkud negativnost ti iscupo u mom postu.. il si zapalio pa cito? ;) :)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Evo samo ako nekog zanima stigo danas s herbisa paket.. Super je zbuksano i nije ona glupa cde fora,,,Znaci od placanja do primanja 5 dana proslo...

I da napomenem na 3 sjemenke dobio jos 3 gratis!!!!

Pročitati ponovno pravilnik!
Avantura
 
Poslednja izmena od urednika:
24.04.2015
2
0
1
50
Jos jedno pitanje....od tri npr. biljke, koliko sasuenog materijala za kuhanje se dobije? Koliko biljaka mi treba za pola kg. suve biljke?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
jel planiras raditi unutra ili napolju, to nikako nije isto, al svakako ti treba bar kila i po do dve sveze. e sad u zavisnosti od toga gde i kako planiras raditi, dve kile moz da skines sa dve a moz i sa npr. osam ili deset biljka. pod uslovom naravno da ih znas uzgojiti :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
u indooru to ovisi o opremi, dobar grow ti je kad zavrsis sa 1gr (suhog) po 1w (jacini lampe) bitna je i dobra priprema (zemlja, posude, ph metar i ostalo) i da barem kolko tolko znas sta radis (sve ti pise na forumu, nije tesko :) ) to sto tebi treba dobijes sa lampom hps 600w i boks 120x120x200, dok vani mozes pola kile skinuti s jedne biljke, naravno isto je vrlo bitna dobra priprema i dobri uvjeti..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
12.04.2014
18
2
8
Ljudi jel cekao neko paket duze od 19 dana.Poslato je 7. i jos ga nema.Imam broj paketa,u sloveniji kazu da je izaso iz zemlje a kod nas u posti nemaju podataka.Pa kontam da je zaglavio na carini.Pitanje ima li svrhe da cekam ili da porucujem drugi?Jel nekom zaplenjen paket a da pritom ne bude obavesten?
 
12.04.2014
18
2
8
Na carini je sigurno i kazu da se to prvi put desilo.Sad dal ce da me zovu...ko zna.Al su ljudi ok i poslace mi drugi paket na drugu adresu.
 
12.04.2014
18
2
8
to si upravu.medjutim meni su slali tri puta za redom u mesec dana i sve je bilo ok.kad god skupim kes ja kupim seme, nemam strpljenja da cekam, pa sve odjednom i mozda sam se tu zajebo.sad sam dao adresu od starog.valjda ce proci
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
meni su slali tri puta za redom u mesec dana
pa sta vise reci, pretera ga bro, naravno da su se zapitali sta svake nedelje ide na tvoju adresu. to ti nije bas bilo pametno, a i za dalje je neizvesno ako dolazi na isto prezime u istom mestu, ajd sretno, samo tgrebao bi da povuces rucnu malo preko leta, bar moje misljenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pohani šnicel