Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
pozdrav, zanima me koliko je sigurno naruciti preko seedsman-a , zeleo bih naruciti kush seme ovo mi je prvi put da kupujem preko interneta, iz Srbije sam tj sa Kosova, ima li ko iskustva sa tim da je narucivao preko seedsman-a
evo vec godinu dana razmisljam o tome ali bojim se da ne pronadje to murija.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
da si procitao ovih 44 str. teme verovatno bi zakljucio da sigurnost nema veze sa seedbankom nego sa carinom. seedsman je ok, da nije ne bi bio sponzor foruma i poslace ti menke kada platis, bas kao sto ce poslati i neki drugi seedbank. ali da li ces menke dobiti zavisi od srece na carini a ne od toga koliko je siguran seedbank. carina u srbiji je najstroza u regionu jer smo najdalje od neke "legalizacije" a uz to nismo u uniji.
 
22.01.2014
47
36
18
Prošli put kad sam uzimao menke došle su bez problema ali uzimao sam iz RQS seedbanke koja to šalje iz Amsterdama...zanima me jel postoji koji seedbank a da šalje iz nekog drugog grada? Kad budem sljedeci put naručivao ne želim da piše da pošiljka dolazi iz Amsterdam Netherlands :D
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ja narucujem od Nirvane,a na njihovoj posiljci pise da je zemlja podrijetla jedna drzava iz njihovog susjedstva.Diskretna posiljka u pismu,jednostavno i ucinkovito,a i nemaju smjesne cijene raznoraznih vrsta posiljaka.
 
29.11.2015
59
143
33
Da li postoji na forumu neki popis sponzora osim ovih par banera gore,jer koliko sam ja razumio ima više sponzora nego banera...
Ako nema bilo bi dobro da imamo neki popis svih sponzora na jednom mjestu da se ubuduće izbjegnu sve nedoumice oko reklamiranja firmi koje nisu u "sponzor modu".
I ne samo zbog problema reklamiranja,nego bi bilo lakše izabrati nekog od sponzora za kupovinu sjemenki ili ostale opreme.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mislim da su sponzori:
seedsman
sensi seeds
nirvana
seed-city
al to bi morao admin da potvrdi
edit:
sad vidim da jesu jel je admin namestio da se njihov naziv, kad se otkuca, automatski pretvori u link ;)
 
11.01.2016
21
18
3
34
Imam jedno pitanje u vezi narucivanja iz Hempatie, sponzora foruma. Pisao sam im na mail i pitao koji su sve nacini placanja kod njih, a oni su mi odgovorili ,,Platiti se može ili po predračunu ili karticom. " E sada,imam pitanje sta je to placanje po predracunu. Slanje za Srb. je u pitanju..Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
u tom slucaju samo karticom, ovo prvo je ako si iz slo ili hr. bar koliko ja lovim, al ne mogu da garantujem pa sacekaj jos nekog ko je trgovao sa njima :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snup

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Predračun tj. narudžbenicu ti oni pošalju na mail kada obaviš odabir onoga što želiš da kupiš. Sa tim se podrazumjeva da im pošalješ novac ili da uplatiš preko deviznog računa koji nije teško otvoriti u banci. Druga opcija je plaćanje karticom. Za sve pojedinosti koje ti nisu jasne najbolje da ih telefonski kontaktiraš i biće ti sve kristalno jasno.

Edit: U oba slučaja dobiješ narudžbenicu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snup