LED Light Emitiong Diode / COB, E27, Zeus, Hans, Osram, Quantum, Samsung...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Samo osvrt na mars hydro... paneli su stvarno ok, al kao sto smells rece, kopija i laznjaka ima pun ebay... upregnes malo mozak pa se pitas zasto tolika razlika u cijeni izmedju nekog tamo lijevog prodavaca i originalnog proizvoda. I da se razumijemo, mars hydro je isto 100% kineski proizveden. Al kad njega jos idu iskopirati i pojeftiniti dijelove onda si samo mogu zamisliti sto je unutra.

Lijepo odes na https://www.mars-hydro.com/ i kupis direkt od tamo. Moze se naci kupon i za nekih 5% popusta, a osim sto ti posiljka stigne jedno 3x brze, siguran si sta dobijas i imas pravo reklamacije.

Malo se educirati treba prvo pa kupovati led, a kome je preskup bolje da se drzi hps-a i cfl-a, ovako ce samo popljuvati led kad mu jeftinjare pocnu probleme raditi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đigibau and mtran

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ja se kod kineza najviše bojim požara...bojim se ostavit grow da radi kad me nema doma,nikad neznaš...bolje uzet nekakav bolji brand s kvalitetnijim driverima itd...i biti na miru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
@mtran - sami proizvodjaci iz MarsHydro su objavili video o razlikama izmedju njihovih proizvoda i laznjaka i bore se protiv toga. Ako i nadjes negdje individualca da prodaje original i taj uz standardne fotke okaci jos i sklop unutrasnjosti i fotke mjerenja da dokaze da se radi o originalu budi siguran da mu je i cijena vrlo slicna originalnoj, daleko od 50%. Naravno osim ukoliko se neradi o koristenom proizvodu.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
ovo sto ja kupujem je iz UK, isto menjaju.
moram gledati iz EU, jer necu carinu (iz kine kad stize u EU onda ima carine + pdv)

@DiskoKobaja evo ga.
http://www.ledgrow.eu/
i ispravljam se, nije 1.5 po w, nego 1.2
a po kwh je 1.45 :>
ovo sto ja kupujem je iz UK, isto menjaju.
moram gledati iz EU, jer necu carinu (iz kine kad stize u EU onda ima carine + pdv)

@DiskoKobaja evo ga.
http://www.ledgrow.eu/
i ispravljam se, nije 1.5 po w, nego 1.2
a po kwh je 1.45 :>
izpravite me ako grijesim al to je rjec o jednom fe istom liku,cjerovstno hans koji se igro s ledom..vidis da je vaga uvjek ista.. znaci nista relevantno to za mene nihe..
 
08.02.2014
11
1
3
Samo osvrt na mars hydro... paneli su stvarno ok, al kao sto smells rece, kopija i laznjaka ima pun ebay... upregnes malo mozak pa se pitas zasto tolika razlika u cijeni izmedju nekog tamo lijevog prodavaca i originalnog proizvoda. I da se razumijemo, mars hydro je isto 100% kineski proizveden. Al kad njega jos idu iskopirati i pojeftiniti dijelove onda si samo mogu zamisliti sto je unutra.

Lijepo odes na https://www.mars-hydro.com/ i kupis direkt od tamo. Moze se naci kupon i za nekih 5% popusta, a osim sto ti posiljka stigne jedno 3x brze, siguran si sta dobijas i imas pravo reklamacije.

Malo se educirati treba prvo pa kupovati led, a kome je preskup bolje da se drzi hps-a i cfl-a, ovako ce samo popljuvati led kad mu jeftinjare pocnu probleme raditi.
Jel znaš od kud šalju pakete? Nedmaise ak je izvan EU pa se baktat s carinom i sranjima
 

dušan zeleni

Banned
Banovan
06.02.2016
14
1
3
63
Dobar dan dobri ljudi da vas pitam ima li ko iskustva sa led lampama ? Malo zelim povecat svoje znanje pa sam se prebacio na ledice sve skupa imam oko 430w dioda ufo full spektar... koliko je priblizit biljci itd, jer citam svugdje da ih svi hvale a meni ti sve nesto sporo raste ? Hvala
 
27.02.2016
64
55
18
Unutrag par stranica korisnik peti element je napisao na kolko držati panel.Ak se dobro sjećam seedling 75cm,vege 40 a cvijetanje na 20cm od biljke.Živio :)
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ako narucujes Mars hidro onda ti dolazi paket iz Njemacke ili Engleske.
Imaju oni skladista ovdje,meni je doslo iz Njemacke bez carine.Sa shipingom me je izaslo 225$ 480w panel.Dakle,najbolje je narucit direkt sa njihovog sitea kako Farmer kaze pa si onda siguran sta dobivas.
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
@mtran - sami proizvodjaci iz MarsHydro su objavili video o razlikama izmedju njihovih proizvoda i laznjaka i bore se protiv toga. Ako i nadjes negdje individualca da prodaje original i taj uz standardne fotke okaci jos i sklop unutrasnjosti i fotke mjerenja da dokaze da se radi o originalu budi siguran da mu je i cijena vrlo slicna originalnoj, daleko od 50%. Naravno osim ukoliko se neradi o koristenom proizvodu.
LOL video su im hilarious.Kao da oni imaju neku posebnu tehnologiju pa ih netko kopira.Kučiste tj. izgled im kopiraju a unutra su kao i svi ostali Kinezi noname driveri i najjeftiniji čipovi.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ako tvrdis da su dijelovi isti (dakle) srot i u kopiji i u originalu, onda ili oni lazu ili ti nisi pogledao pravi video. Uostalom, ak ti je sve svejedno, kupuj sta god ti pase, tvoja stvar :)
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Nisam rekao da su šrot ali nisu ni neke extra kvalitete naspram drugih.Dobro se reklamiraju ali to ne znači da su nešto posebno.Poanta je u tom što se za manje novaca može sklepati kvalitetniji panel.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
sad sam pisao kontakt sluzbi direktno na marshydro sajtu, pa cu videti odakle salju. kod njih ispadne jos najjeftinije, zaista, jer se niko ne ugradjuje.
ako salju iz EU, odlicno!


EDIT:
hajde ko zna, da bude srce, da objasni razliku izmedju zelenka (mars 96 reflektor) i mars II 400 (sivo-crni)
otprilike, isto W...al osim sto zelenko ima 'reflektore' kod svake diode, ne vidim sta drugo da gledam kad budem birao narednih dana za pazar.... (osim boje xD :banana_rasta: )
 
Poslednja izmena: