Macina rapsodija u ružičastom - Tutankhamon , Fantasmo Express , Mazar, svi auto- 400W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji i drage moje:love2:

Dok jesen polako kuca na vrata, i sve je nekako sivo i depresivno, u mom ružičastom boxu ne može biti veselije.Djeca su se rodila, dvoje su blizanci, a treće je bilo malo lijeno pa je došlo na svijet 4 dana nakon ostalih.:p Za početak sve ide sjajno, izgledaju sretno i veselo a za neka veća predviđanja ćemo sačekati da još malo porastu.;)
A evo i da vam predstavim dječicu::skot::
  • Tutankhamon Auto by Pyramid Seeds (a.k.a. Ramiz) - 16 litara - star 5 dana
  • Fantasmo Express by Mephisto (a.k.a. Kraš Expres) - 10 litara - star 9 dana
  • Mazar Auto by DP (a.k.a. Šerif) - 16 litara - star 9 dana
Svjetlo: 16x20w CFL za vegu, 400w HPS za cvijet
Režim svjetla: 24/0
Zemlja: Terramagma
Hrana: Hesi Starter Kit, Slavol
Box: drveni custom made, 1000 x 600 x 1600 mm, bijela unutrašnjost, 2 viseća stolna ventilatora, kupaonski ventilator za ispuh
Ph: limunska kiselina, žuti kineski Ph mjerač
Temp: 21-27 C, digitalni termometar za box, infracrveni za vrhove biljaka
djeca.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ne treba ti slavol sa hesijem. Imas sve to u root-u i pz-u.
Ne treba ti ni ph metar ni limunska kiselina kad radis sa hesijem i zemljom ;) Samo ostavis 20min vodu da odstoji i to je to.
Hesi takodjer ima ph corrector u sebi.
Ja bi im radije dao 4h mraka (20/4).... ti kako hoces :)

good luck kitty :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sretno!Sta mislis cijeli grow sa 24/o.Topla preporuka 20/4 kada prebacis na hps jer puno ce bolje da dise i da se razgrana.Godi njoj 4 sata mraka da se malo odmori od vrucine.
Pratim i navijam za kras expresa!:):thumb:
Edit;tek sada vidio kako si sredila sliku.Lijepo!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Green Kitty

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Dragi moji i drage moje;

Hvala vam na lijepim željama, riječima i savjetima, oni svaki grow čine lakšim i ljepšim.:rolleyes::thumb:
Samo malo pojašnjenje; ovo je moj sedmi grow i svi su bili sa 24/0 rasporedom svjetla. Pošto se kvalitet, ali i kvantitet pokazao odličnim, ne mislim mjenjati "dobitnu kombinaciju".;) A i ja sam djevojčica pa će mi biti lakše kontrolirati vlagu i temperaturu u hladnijim mjesecima koji su pred nama.:love2:
Zbog eventualno neiskusnijih članova, samo ću napomenuti da Hesi TNT (faza vegetacije) NE koriguje pH faktor poput Hesi Blooma, pa je potrebno regulirati pH na neki drugi način ( u mom gradu je pH katastrofalan, ponekad prelazi 9).
Još jednom, hvala na pozitivnoj vibri koju mi šaljete za ovaj grow.:ljubav::love2::wave:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Sretno.Meni je letos automazar od d.p. toliko mirisao na terasi da je zena(moja) tvrdila da se oseti kad ulazi u zgradu a o stanu da ne govorim.Kacio sam one mirisice za kola i uveravao je da nije strasno ali nije vredelo,posekao sam ga malo ranije jer ko ce se sa zenama prepirati.I meni se 24/0 pokazalo extra tako da mi se bas dja dnevnik.
poz
 

roki123

Aktivan Član
11.07.2013
165
1.810
143
Negdje Ispod 50 paralele
Sretno Maco i neka bude ljepljivoga i debeloga.... I ja rokam automate podosta (grova) naravno čisto za osobne potrebe -MEDICINA-... Ali idem s 18/6.. Kad ti zavrse cca u usporedbi s infom na paketiću... Prije?! Mislim da im treba dat da malo odmore.. Ugl. SAMO POZITIVA... I. ROKAJ.... kako bi rekli stariji zavali se u kauc i gledaj čaroliju kako kreće.... Odjava... Hahahahaaha ma sam se razveslo peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green Kitty

Green Kitty

Aktivan Član
13.03.2015
119
590
93
Hvala vam na ovim divnim ohrabrujućim porukama :thumb:
@zli.azra Kad je miris u pitanju, sa mazarom nemam iskustva, ali moj suprug je u 5 growova imao Skunk #1:eek::fuck: ( odmah kod prvog sam rekla da to više neće u moju kuću), tako da imam osjećaj da poslije njega sve miriše na ljubičice. Ali, pored toga, stan je pun raznih osvježivača i mirisa:lol:;)
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Sretno Kitty Kat,iskustva imas,sto vise reci nego da cu sa zadovoljstvom popratit tvoj grow.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green Kitty