Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
skuzio sam hahaha ono govno od marihuane sta je ostalo bacio sam kroz prozor a ovaj zeleni sok mi se pretvorio u neki fini gusti pekmez mmm namazo sam 2 debele snite preko petit keksa i nisam spavo cjelu noc lol super je feeling sad sam staroj namazo jedan ::behehe samo stavio sam 3 velike zlice margarina jebgfa samo toga bilo i za 6 jointa trave tj. panj i lol ostalo jos za max 2 keksa premazat ::placko
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
pa dva tri dzoka mozda vise zavisi od kvaliteta i za koliko ljudi spremas. Samo za sebe? Onda uzmi dva dzoka i komadic putera. Onako da kad se istopi ima dovoljno ali ne previse. Znaci da nepliva a i da nije ni suvo (tava mislim).
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Prvo bih zeleo da vas pozdravim, sajt vam je sjajan.

Nije mi jasna jedna stvar vezana za recept, koliko marihuane ide po coveku?

Nastavite sa dobrim radom
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Planiram sutra vece da skuham puter. Nisu mi jasne neke stvari. Ovaj recept vazi gore za jednu osobu? Ako je tako da li to znaci da ako spremamo za dve treba duplo vise svega (4 dzoka, 1 1/2 solju vode...), a ako se kuva trojcu tri puta vise svega i td. U receptu pise manje od jedne solje vode-je li je u pitanju solja za kafu ili za caj? Isto tako pise da se ne pretera sa puterom - sta to tacno znaci?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Rezime
- Nisam se odvalio
icon_eek.gif
. U poslednjem trenutku su neocekivano dosla dva ortaka pa smo umesto nas trojce, nas petorica pojeli puter u kome je bilo marihuane za oko 5 dzoka.
-Drugi razlog zbog kog mozda nije uspelo je kolicina putera. Nisam siguran da li sam stavio dovoljno putera. Smesa na kraju je bila crne boje. Koje je boje bila kod vas?
-Treci razlog - ja sam u prodavnici trazio puter i oni su mi dali. Medjutim nakon sto sam izasao iz prodavnice na omotu je pisalo maslac. Nisam siguran da li ima neke razlike izmedju putera i maslaca, i jeli je ta razlika bitna za ovaj recept?


p.s.
Mi smo pomesali sa eurokremom, pa namazali na hleba. Ukus nije bas sjajan ali moze da se jede. Pogotovo ako se stavi dosta krema.[/img]
 
  • Haha
Reactions: kum ruzvelt

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Da konacno razjasnimo sta je maslac,sta puter(buter) a sta margarin.

MASLAC=PUTER
Mleène masnoæe vade se iz životinjskog mleka. Najvažnija mleèna masnoæa jeste ona koju izluèujemo iz kravljeg mleka - puter.Puter ili maslac zapravo je emulzija u kojoj mora biti najmanje 80% mleène masnoæe u najfinijoj srazmeri, najviše 18% obranog mleka i neznatna kolièina soli. Puter je jako kvarljiv usled delovanja mikroorganizama i hemijskih promena. Zato se mora èuvati na tamnom i hladnom mestu.


MARGARIN
Margarin je emulzija za premazivanje, a dobija se od biljnih i životinjskih masnoæa, od otvrdnutih ulja s dodatkom obranog mleka.


Evo ovo je ono sto je potrebno za ovaj recept :

http://www.mlekoprodukt.co.yu/maslac.htm
http://www.mlekara.co.yu/proizvodi/maslac/maslac.html



Nadam se da je sad dovoljno jasno.Znaci koristite maslac tj. puter.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
nekidan sam sanjala da sam radila marihuana puter, i bilo je super...
a inace nisam nikad probala... to cu kad budem imala puno mojih biljaka, onda cu radit kolace i sl... ~~
 
  • Sviđa mi se
Reactions: neda