Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.066
15.676
358
Ne volim sa mlekom, ne volim mleko, samo u kafi i uvek ispadne "onako".. Najbolji recept sam valjda pre 8 godina zapisala sa Vutre.org i to je najbolja mera za mene, a ona iznosi 180g maslaca na 40g kanabisa, kuva se 20min. (sasvim dovoljno, ako se kuva duže ispadne isto, pa nema potrebe) i to je sve.. :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Slažem se ali volim i podeliti pa mi bzvz da pravim po sebi jer bih drugima morao reći da podele kuki na 5-10 doza. :D

Sledeća tura ide jača svakako, imam dosta lišća od CBD pa mi je preslabo ovo. Probali juče dvoje prijatelja,njima super.

Kako radiš puter? Ja uvek onom mojom metodom.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Uvjek isto radim ,trim u vodu pa zagrijem da ne pocne kuhat pa tako drzim deset min i onda odlijem tu vodu da se rjesim klorofila i to ponovim 3,4,5 puta ovisno koliko je friski trim,kad sam se rjesio necistica odljevanjem prljave vode nalijem opet 2dec i ubacim najcesce onu kocku od 250g maslaca i dignem temp do kuhanja i drzim da lagano bucka cca 1,5 -2h, procjedim kroz gazu i ostavim da se stisne. Onda je spreman za upotrebu il cekanje boljih dana u hladnjaku:D:thumb: