Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Mozda ubaciti prilikom priprave M. putera, neku aromu? Ima u prodavnici u onim malim bocicama.... mozda bi to "popravilo ukus" a da ne utjece na rad ?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Mislim, nisam nikad probao, al' moze se promjeniti ukus u sekundi, i ne vjerujem da ce uticati na sam rad putera.... mislim prilikom pravljenja, ono par kapi (izaberes npr: neki ti dragi ukus) i to je to...
jer ima pravo dosta "ukusa" tih, u tim aroma bocicama malim..... dodaje se u kolace itd ... vjerujem da znas na sta mislim
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Moje osobno misljenje je da se klonis sinteticke arome jer je samo bespotrebno unosenje kemije.. Ako nadjes nesto prirodno onda ok.
Kad sam ja uzimao taj puter, uzeo bi po zlicu i progutao kao pilulu te za time popio obican jogurt ili vodu cak. Puno manje problema nego da sam to isao zvakati sa necime jer okus nisam ni osjetio.

Ako zelis sta bolji efekt cilj je pojesti sta manje hrane sa time radi bolje absorbcije tako da je to jos jedna prednost ovakve metode..

Inace ochemo report.. jel lupa to maslo? :chef2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Od mene nema reporta hhehah, mislim jedva sam se dočepao extra extra dobre vuve (u odnosu kakva je bila prije, i sad je isto....) i da tu vuvu "bacam" na puter (hocu reci da nikad nisam pravio) haj da imam 100-150g pa haj ono probati (ima onih filmova kamara :) ) a to sto kazes hemije, mislim da nijee hemija to, to je ono na bazi biljaka i plodova itd, ma to je ono u onim malim skrooz bocicama, i ne vjerujem da bi 1-2 kapi nesto sjebalo, aa opet meni lično nije problem, ja bih ga ovako smazo :)...
Al' opet mislim da za dobar rad treba naravno biti i dobra vuva (što nema šanse da se nadje na gr.) čak i ovu varijantu sam slučajno našao ali lik radi samo na panjeve, a ja od jednog smotam 4 extra extra dobra, čak i 5 (zna Vgenjo :icon_lol: ) te iskustvo, a ja posto nisam nikad ga pravio....:eek:hno:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Evo da javim fino to lupilo mene onako vrlo zanimljivo jer lupa a da nisi ništa pušio a te bočice to bi za kolače ili tako nešto valjalo a ja napravio si sendvič i dobro je bilo nije strašno
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
228
242
43
evo moj recept za kolače...
sastojci:
40g lišća(ja stavljam baš lišće ili muške biljke.pravio sam jednom i sa travom i vidim da nema razlike)
200g maslaca
80g čokolade za kuhanje
80g mliječne čokolade
6 dcl vode
3 žlice šećera u prahu

kad je maslac gotov u jednu posudu(najbolje vatrostalnu)stavim(istrgam na kockice) čokoladu,dvije trećine maslaca i šećer u prahu.to stavim u pećnicu.kad vidim da se čokolada rastopila izvadim van i dodam onu trečinu maslaca šta je ostala i sve dobro izmješam.tu smjesu žlicom stavim u praznu bombonjeru(uz stalno mješanje),tako da dobijem zasebne kolačiće.kad je gotovo stavim sve u frižider da se stisne.meni je jedan do dva kolačića dovoljno,probao sam i 4 bilo mi je kao na tripu.naravno sve zavisi i o veličini rupa na bombonjeri...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Jucer sam napravio maslac od 3 muske biljke koje su tek pokazale spol. Danas sam pojeo polovicu maslaca oko 6 navecer sa rizom.. sve sta imam reci je NE BACAJTE MUSKE!!!

Drzalo me dobra 4h, a sutra je druga polovica u planu :ridinghorse::chef2:

Nazalost u medjuvremenu jos 2 biljke su se pokazale muskima.. nemam bas srece.. ahh.. :icon_sad:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
elephant0r je napisao(la):
Nazalost u medjuvremenu jos 2 biljke su se pokazale muskima.. nemam bas srece.. ahh.. :icon_sad:

Ne znam jesil pogledao sjeme pri sadnji, i imal' neko ko bi mogao to 100% da potvrdi... tj. da na samoj sjemenci moze se vidjeti koja će biti....
Zahvaljujem korisniku harera koji mi je poslao ovo, još davno... Lično ne mogu garantovati ništa u vezi sa ovim, al' sam načuo dosta toga s toga vjerujem da ima istine tu.
Mnoge Seed Bank koriste ovu metodu te "označavaju" ženke... i tako šalju "feminizirano" sjeme... (neko će kontati da oni nešto "varijantišu" ili obrađuju ih.... :ludaci_lol:)
S toga mislim da u ovome ima istine....

Zahvaljujem "harera" koji mi je poslao ovo (još davno)... Ako nekome treba prevod nek se javne :)
 

Prilozi

  • 6ftbqbn.jpg
    6ftbqbn.jpg
    58,6 KB · Pregleda: 154
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
molim vas ako mi itko moze reci sta je s ovim da se isto moze raditi i s muskatnim (edit: a bio sam tu negdje procitao da bi se moglo)... bio bi svima zahvalan na brzim odgovorima jer mi je bio rodjendan i za proslavu koja slijedi bi htio iznenaditi ekipicu a buduci da trenutno nemam vu tj, max 5g mi je na dohvatu probo bi s muskatnim ako je to iszvedivo...

hvala svima unaprijed
 
31.08.2008
6
5
0
47
:respect:
Ovako:
upravo se spremam napravit malo putera pa ga degustirat...
Ono sto me buni je(priblizno)tacan omjer putera i vutre!
Da,znam,prvo procitala sam swe(respect pravilnik),ali opet...moram pitat!
Spominjete lisce,ja sam smrvila samo budove(lisca neam),kolicinski za 2 veelika i kontam stavit 2 kas.putera...Zajeb ili...?!
Ugl,odoh to kuhati(mijesati) a kad se ohladi...po kokicama...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
31.08.2008
6
5
0
47
Puter(ukus)uopce nije gadan,cak stavise,ukusan je,makar meni.
Napravila pastu(spageti),s umakom od gljiva,povrca,vrhnja,i u to sve umijesala m.puter. Eeej...Preedobro.Jela i na posao...Kad me je nakon 2h puklo,ono...surprise!!!
Svidja mi se taj rad putera,high si,a znas da nisi dimio u bliskoj proslosti ;)
I drzalo je(intenzivno)fina 3-4h...:)
Et'...moj mali report...
:bonappetit:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Imam par outdoor biljaka koje su greškom pobrane ranije i nisu isprane od gnojiva.To se sve osušilo,nekih 50ak g i scuralo u teglama u zadnjih 2 tjedna i ne sviđa mi se uopće miris ni okus toga.Te iste vrste koje su na drugom mjestu isprane imaju puno bolji i miris i okus,a rad im je skoro sličan.Sad sam mislia od tih neispranih,nečistih :) napravit maslac, al me zanima oće li išta od tih gnojiva uć u maslac sa kanabinolima il će sve ostat u vodi sa drugim sranjima.?Čini mi se da nebi trebalo al reko idem provjerit.



Evo teglica u kojoj je slučajno pomješana neisprana i mali dio isprane marihuane.Vizualno nema razlike al su za pušit nebo-zemlja.
+closeup neispranog gada
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma kuha mi se i želim to više jednom napravit kako treba,a za šit imam druge stvari :eyebrows:.

Sutra radim bater i mislim da se ta gnojiva ne bi trebala vezat za njega.