Master Kush @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
nemoj nista dirati jos tjedan dana onda capni mali vrh ali ga bar 3 dana posusi nikakvi fenovi i mikrovalne :D odlican dnevnik ,a jos ce biti bolji rad na kraju :) E da ti je sada neki extract od guanokalonga ili ADN candy moze i Overdrive od ADN da nabubre kifovi ! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
ne ne..necu mikrovalna i to. to je uzas, been there done that - never again. zato bi ga i capnula sad, jer jos moram cekat da se osusi :eek:
to je sto dana...

edit ADN sta? :D imam boost, pise da je to za bubrenje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ti maleni vrhići su nam slabost izgleda :D
I ja se stalno zagledam da nije možda koji slučajno se slomio pa da probam malo haha
Ali nemoj,izdrži još malo :)
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
da isla sam malo na google, nista sad novo nebi tocila unutra. kak si reko tarzan, dobro je i ovako :) iako dobro je znati za ubuduce da ima jos napitaka za koje nisam znala :D

bas si karakter tamara ako mozes izdrzat. ja necu moc, jedva cekam taj vrhic :D da mi skrati cekanje do real deal-a :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and t@mara
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
možeš isčupkat popcorn pa radit water curing, brže se osuši al ti skida aromu. Puno bolje od mikrovalne. Nego šta ti to spominješ nešto za bubrenje? Isuse pa popucat će ti grane od težine, baš izgledaju nabijeno već sad, čvaka svast nikolina :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
čvaka svast :lol::lol:.
ovo cu koristit u daljnjem dopisivanju na fejsu i drugdje.

ne znam za taj curing...., zelim aromu, a i ne znam ga radit.
odlucila sam se strpit jos par dana...tipa do sutra preksutra :D
i onda cu ga cupnut i prosusit malo dan dva i onda ---> :spliff::spliff::spliff:

imam taj hesi boost http://www.hesi.nl/pages/ENflyerBoost.pdf, to sam dobila promo uzorak 100 ml od hempatie, pa sam ga uz ostale naptike vec tocila. mozda su zbog njega tak masnodebeli :) nikad necemo znat...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
vjerujem ja da je zbog flusha :)) ali vjerujem i da je zbog kombinacije svega sto im je pruzeno od dana kad su progledale, fina klopa i puno ljubavi i paznje + FLUSH = success! :D
jucer su evo dobile klopu pa cemo sad vidjet kak ce se dalje stvari razvijat.
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Poludila sam danas na poslu kad sam vidjela da su mi ovi teroristi izbrisali jucerasnji apdejt. Ispada da kasnim jedan dan, al Tamara mi je svjedok da sam stavila...
@Tamara taman kada sam ti odgovarala na post izbacilo me sa foruma i danas vise niceg nema :mad:
......sad sam zapalila pa vise ne sizim. :razvaljen::
Ali se skroz glupo osjecam... kaj da sad ponavljam isti tekst od jucer? pa nemam pojma kaj sam sve napisala...

..dakle post od jucer, al ne bas isti:
update dan 49 flower faze

Biljke idu prema kraju, Tarzan je pobjedio okladu, Stipe mu mora kupit pice, i meni po mogucnosti :)
Zaljevane su u zadnjih 10ak dana 3 puta puna doza, i s obzirom da ocekujem berbu oko 21.04 vise ih ne planiram gnojit nego samo voda i onda flush.

:) tak nekak je pisalo :)


1.JPG
2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG IMG_4843 (Large).JPG


Slike su iste od jucer, jer sam ih srecom stavila sa strane u neki folder, da to moram sad opet prebirat nasla bi tog teroristu i pojeo bi taj svoj kompjuter s kojim radi ove pizdarije! :udarac:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.