Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
da slazem mse ali meni se cine bledunjave a to je znak previse vode,pa sam mislio da probamo jedan dan duze da ih pustimo,jer pot mora da ti bude lagan ko pero a to ne moze na 4 dan ipak radis sa ledom jbg,pusti da probamo tako nista ne gubis samo imas benefite.

Naravno,napravit cu kako kazes.
Kako mislis,radim s ledom?
Nemam ja led. Hp5 ce ici. Jos se dvoumim dal 600 ili 400 :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Mjesta uvijek ima:)
Spavat ču na podu, a biljke na krevet:)
Hoču probat, a dobio sam 4 kom.debelo ispod cijene. Jedino, drivere sam mogao uzet bez dimmanja. Daju se dimmat, ali onda mi je puno skuplji.
Dolje ostaju ista svjetla sa full spectrom, možda malo kombiniram!

Evo, sinoč sam radio i ranu nisam ni osjetio!
Kremu mažem jednom dnevno i malo nanesem prije posla i sjedim na šlaufu od gume:)
Krema je odlična! Sada je rana, kao u počecima. Ne boli, nema crvenila, sve u svemu, vrlo korisno za imat doma!
Sjemenka Deep cheesa je pustila klicu, još u vodi. Sada je prebačena u maramicu, ali mogla bi komotno u zemlju. Do sutra bu u zemlji!
Ona je potonula, ali prije nego sam išao radit, pogledao sam i plutala je, pa dodirom se vratila na dno čaše.
Vidjet čemo kako če ispast. Ako pokazuje znakove loše genetike, bacam! Mada sam od Dinafema uzeo i mislim, da bu to ok! Imam klonove Blue cheesa, pa sam ubacio i Deep cheese.
Do sada RQS mi ima 100% uspjeh.
2 poklon sjemenke mi nisu priklijale, a treča (auto Anubis), je u zemlji bio mjesec dana. Sječaš se, da sam pisao mail, pa mi je lik odgovorio, da promjenim shop!
Gore od sponzora uzimam i zadovoljan sam. Brzo dođe, 15% popust, plačam pouzečem i nemam brige!
Daj mi reci nešto protiv spidera. Šta valja, a da mogu koristit u zatvorenom?
Tu sam se ja povukao prošli put, sada ih tamanim, ali imam veliki orah uz kuču i ko da su se nastanili na jbnom orahu i čekaju, da ja nešto posadim:) Gamad prozirna!
Znači, nije za sobu u kojoj spavam, pa i ne smeta da je nešto jače!
Imam Nemovo ulje i neznam dali je dobar za preventivu? Da sa njim špricam?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jednomsemora

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Evo, sinoč sam radio i ranu nisam ni osjetio!
jeli bilo posla petak vikend poceo.
i sjedim na šlaufu od gume
pa da zato se i koristi ,super ideja.
Krema je odlična! Sada je rana, kao u počecima. Ne boli, nema crvenila, sve u svemu, vrlo korisno za imat doma!
sjajno,pred posla mazi da ti drzi vlazno mesto i mozda pred spavanja ne bi bilo lose,ustvari sam odluci vidi sta kako.
U biti kazem ti ja sam dosao do ideja da cak pojacam malo kremu na 5ml thc i da smanjim recimo kantirionovo ulje i kokosovo malo a da taj nedostatak nadomestim uljem od divljeg origana jer je dobar anti-septik.E da i za takve stvari uz redovno mazanje da se ubaci da se pije Ginko Biloba jedan sjajan preparat biljni ubrzava cirkulaciju,poboljsava krvnu sliku,dobar je anti-oksidants i samim stim jaca imunitet.
 
Poslednja izmena:

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
jeli bilo posla petak vikend poceo.
Grad je bio krcat! Od kud uopče toliko ljudi, a nema nikakvog adventa i sl. Bila je matura, pa je bilo i love:)
A i samom aktivacijom su mi uplatili 3600kn, jer imam preko 10.000 vožnji!
Sad je super, jer je došla konkurecija, pa dijele bonuse za određeno vrijeme na mreži, na broj vožnji, dobru ocjenu, uveli su, da mi se može dati napojnica i kada se plača karticom:)
Ali, zacrtao sam si cifru i ne forsiram se, kao lani! Lani sam radio 12h, onda bi me maknuli sa U...., pa se prebacim na Bolt! Ali to je robija i još si je sam nabiješ.
Ali isplati se! Masu njih kuka, kako su cijene male(jer oni određuju cijenu kilometra), da se nemože zaradit itd. Ja sam več 2 auta odplatio i nekužim, kako se nemože zaradit? Ekipa renta auto za 200€ tjedno, pa normalno da sklapa kraj sa krajem i mora bit na cesti od jutra do sutra!
U 12.mjesecu se radilo oko 50.000kn!
Gdje možeš toliko zaradit u mjesec dana??? Kad odvojim gorivo, 10% firmi, amortizaciju ne računam, kad sam aute kupio od love, šta sam vozio. Meni je ostalo malo više od 40.000 kn. Ok, to je jedan mjesec, ali ne zaostaju ni drugi mjeseci. Samo treba gađat vrijeme vožnje. A nakon više od 6 godina taxiranja, naučiš gdje, kada i koliko!
Žalosno je jedino, šta sve škole i prekvalifikacije koje sam ja morao polagat, da bi vozio taxi, više ne vrijede. Sada je ispit, koji ako padneš ili neznaš čitat ili neznaš hrvatski:)
Pitanje iz ispita:Tko upravlja vozilom
a, vozač
b. osoba sa vozačkom dozvolom
c suvozač
Takva su pitanja! Pa možeš zamislit, tko sve vozi! Nemoj me krivo shvatit, meni ne smeta, jer posla ima. Ali, rade jako lošu reklamu. Vozaju ljude, neznaju grad(u Zg navigacija te samo zaj).

Šta se kreme tiče, ja jesam malo više ulja stavio, a manje ostalih krema. Nije za duplo, ali na 1ml ulja sam stavljao 10ml Nevenove masti, 10ml kokos ulja i na 7ml ulja, 50ml kantirionovog ulja.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Nije za duplo, ali na 1ml ulja sam stavljao 10ml Nevenove masti, 10ml kokos ulja i na 7ml ulja, 50ml kantirionovog ulja.
pa dobro moze da,ako ti je retka ili nesto ubaci malo pcelinjeg voska on je dobar poboljsava cirkulaciju u tretiranoj zoni i bolju ishranu ostecenjog tkiva,i naravno izbaciju toksine deluje kao antibiotik i regenerise ostecenje celije.
Tako da cu u buduce sugurno koristiti vosak u svojim formulama za spoljnu upotrebu.Sta sam hteo reci,smanji recimo kantirionovo ulje a nadomestid taj ostatak recimo sa voskom.
 

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
Vozdra Big prebacio sam ih u nove potove 6.5l 3 imaju mjesta u novom boxu 4 nema da rak raka hebe zato sam malu zakrzljalu stavio u samo malo vecu saksiju, A box zavrsavam sutra danas nisam stigao
samo sam ih vodom zalio presadivanje je islo dobro zemlja se odvojila od stjenke pota
 

Prilozi

  • IMG_20190525_163231.jpg
    IMG_20190525_163231.jpg
    482,1 KB · Pregleda: 16
  • IMG_20190525_145352.jpg
    IMG_20190525_145352.jpg
    198,5 KB · Pregleda: 16
  • IMG_20190525_145350.jpg
    IMG_20190525_145350.jpg
    212,6 KB · Pregleda: 14
  • IMG_20190525_144846.jpg
    IMG_20190525_144846.jpg
    185,6 KB · Pregleda: 12
  • IMG_20190525_144841.jpg
    IMG_20190525_144841.jpg
    141,5 KB · Pregleda: 11

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
zato sam malu zakrzljalu stavio u samo malo vecu saksiju,
ako si pametno,tako treba.Slobodno u buduce povecaj ovima u novom potu vodu 1l pocni da zalivas.
samo sam ih vodom zalio presadivanje je islo dobro zemlja se odvojila od stjenke pota
odlicno bravo,uvek zalivaj kad je suv pot i tu onda nema greske za dalje,bravo majstore.Picimo dalje,sad da vidimo prehranu i neki lst da pocnemo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kalpsiz

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
Vazi i za hesi sam rjesio u pon ili utorak stize zvao sam firmu i prvi paket se zagubio ja se ibretim kako. pa su poslali novi.
 
17.11.2015
252
118
43
bigi, evo mali raport, jebeno je slikanje pod hps, moracu da smislim nesto da to lespe ispada, mada se iskreno nadam d nedelju dana jos najkasnije, i kacim diy led.
ova mi najslabije napreduje, kong 47, dok ova levo od nje kao sto vidis buja
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
a ovo su generalno problemcici na svima, gornji listovi nemaju to, tako da kapiram da je ovo od onog burna jos, svetlo je na 65, al evo cisto da vidis mozda imas neku sugestiju dodatnu
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg
i ovo je jedna od tri one sto su mi bile napolju na pokazivanju pola, sve tri imaju na prvom spratu ovaj rad, na dalje u visinu nema toga
 

Prilozi

  • 10.jpg
    10.jpg
    679,2 KB · Pregleda: 6
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.