Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.770
10.145
358
Površina se osušila, al je još težak, 3-4 dana, i vidim da se par vrhova na listovima savilo prema dole, kontam da smo uranili koji dan sa zadnjim zaljevanjem, pa ću sačekat da dobro olakša ili počne opuštat listove. Sklonuo sam list IMG_20190621_181802.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Claudius

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Površina se osušila, al je još težak, 3-4 dana, i vidim da se par vrhova na listovima savilo prema dole, kontam da smo uranili koji dan sa zadnjim zaljevanjem, pa ću sačekat da dobro olakša ili počne opuštat listove. Sklonuo sam list
jesmo uranili,dobra procena svaka cast,bolje sacekati zalivanje,ja stalno pricam i trubim oko zalivanja da se nezuri oko toga samo lose nuspojeve moze biti od visak vode.
Bravo majstore,osim Mr Lova i tebe-uz duzno postovanje svima ostalima koji postuju ovde- vi ste prvi za sada koji su shvatili pojentu svega.Vise imam problema u mentorskom oko zalivanje i vlage i svega,da me vise boli glava od samog objasnjavanja oko toga.Odlicno si savijo tako treba,:clap:::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
Pozdrav care
Sutra dolazi zaljevanje,samo voda. Prosli puta sam isao s pola doze kako si rekao.
Rekao si i lolipop sutra. Nisam to nikad radio pa ako imas neki savjet..
Autosi su propali svi pa cu na njihovo mjesto stavit jedan foto "critical orange punch" od DPa. U veliku teglu od 30L al ne smije ici u visinu pa cu na njoj morat radit treninge,uz tvoju pomoc nadam se.
Topirao bi ga(i vise puta ako treba) i razvukao grane svaku u svoju strane,sl kao da je SCROG recimo.
javim se sutra kad budem kod boxa
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
  • Sviđa mi se
Reactions: lemon kick
15.11.2017
90
89
18
35
jesi dobio sad koliko na razmaku
Sad sam na 45 cm od biljke tj. dobio sam dodatnim savijanjem 5cm od glavmog vrha.
Sledecu dozu ides pola doza samo blooma na 1,5l,sta imas jos od hesija imas li booster i p+.
Sutra je zalijevanje, pa povecam dozu vode i manje bloom-a. Od hesija jos imam boost i p+ taman sto treba nadam se.
U medjuvremenu, anubis je proklijao i stavljen u mali pot:
282970
Na 75 cm je od panela i postavljen u kraju gdje 6500k i 4000k zarulje prevladavaju. Posprican vodom s urednom ph vrijednosti, te pokriven poklopcem od boce jer mi je trenutno vlaga u boksu 45-50% pa da malo podigne za pocetak vege. Ove preostale 4 menke su malo sporije sto se klijanja tice, pa ce biti zasadjene danas ili sutra.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Nema cvetanja,to je nova bilja. U boxu je haze na cvetanju.
Critical je star 5 dana,foto je i ide u out
zbunjujes me puno,da znas.Jednom si rekao da imas 6 bioza,sad imas malu od 5 dana,jednostavno ja nemogu da povatam sta radis ti zaista i koliko boxeva imas i sta kako.
Sad su na 12/12 rezimu 8 dana. Sljedece zaljevanje mi je samo voda pa cu onda dalje s prehranom.
ovo si mi odgovorio u utorak.
Ajde brate da lepo mi zumiramo stvari ispocetak,jer ja ti predlozim jedno ti kazes drugo,te nije haze sad imas drugu biozu,pa onda kazes u zadnjem postu haze ti je u cvetanje.Bez slika i daljeg tvog objasnjenenja sta radimo i kako ja ne znam sta da te savetujem vise i za koju biozu ti mene pitas,ili odvoji growovw pa me posebno pitaj za svaku biozu ,ovako nece ici jer ides zbrda dola,ja sad recimo nemam pojima vise sta ti hoce,non stop ubacujes neke biljke nove,te radis in te spremas za out.De brate sedni,napravi lepo updejte za svaku biozu ili box poosobno da znam sta i kako,ti si kontradiktoran postao a nigde slika i jos gore non-stop si u prici sa novim curama,daj se izreguliraj i objasni sta mi radimo uopste.
I ova je mala Ž:
trebalo bi,pustije jos koji dan pacemo videti,ja mislim da jeste ,tek pocela da izbacuje pistile.
 
  • Haha
Reactions: Jojoman

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Sutra je zalijevanje, pa povecam dozu vode i manje bloom-a. Od hesija jos imam boost i p+ taman sto treba nadam se.
povecaj da na 1,5l jesmo se dogovorili i daj pola doze blooma i full dozu boostera.Koliko kazes da ona cveta vec.
Posprican vodom s urednom ph vrijednosti, te pokriven poklopcem od boce jer mi je trenutno vlaga u boksu 45-50%
skini taj poklopac za pota zivotati to ti netreba,treba da ti se greje zemlja da da potera klicu na gore,po malo spricaj samo 2 puta dnevno i to je to,cim izbiju kolidoni ne spricaj nista vise,onda saceka da se osusi supstrat i zali sa svega o.2dl i to je to,nabavi root od hesija ako mozes.Vlaga ti je dobra ne trebati veca.
Ove preostale 4 menke su malo sporije sto se klijanja tice
pa skini taj poklopoc odakle ti ta ideja,sta satro drzis vlagu jeli,skidaj to i pusti zemlja da se greje fino od gore da utice toplota panela kako treba,moze da ti prokuva tako a da i neznas,samo malo treba da bude vlazna zemlja a treba i da se susi i greje od gore i tako se podstice da ide ka gore.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nik_Praskaton

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Prvi cvjetovi poceli su izlaziti cca 20.04, tako da je vec dosta u tom stadiju kontam.
u da bre covece,daj onda pola doze blooma,full dozu boostrera i p+ fuull dozu i onda sledecu vodu pa krecemo onda ritam posle toga koji cu ti napisati kad dodje vreme podsetime posle te ciste vode da ti napisem kako ces sta doziradi.
 
15.11.2017
90
89
18
35
Jel bi postigao bolji rezultat što se klijanja iz zemlje tiče, da stavim ove male bioze u potovima prvih par dana na sunce? Imam pristup suncu skoro pola dana na klupici od prozora, pa onda kad zađe sunce premjestim ih u box da bude minimalno 18h svijetla.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Jel bi postigao bolji rezultat što se klijanja iz zemlje tiče, da stavim ove male bioze u potovima prvih par dana na sunce? Imam pristup suncu skoro pola dana na klupici od prozora, pa onda kad zađe sunce premjestim ih u box da bude minimalno 18h svijetla.
fora ti je u tome sto okolina za proklijavanje odnosno izbijanje kolidiona treba da ti je izmedju 22-25c i da se zemlja greje od gore,ostavi ih u boxu nemoj puno da vlazis da ih ne utopis i to je to,jednom samo isprskas malo vrlo malo zemlju od gore da lakse izadje i to je to,nema tu filozofije puno,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.