Moj 1. grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
ovo je odlićno odrađeno,pumpa se to da bi rjeć reko,radi i dalje tako dobar grov,sa prihranom polako nebi rekao da biljozama išta fali pozz :rasta1:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Super su krenili hedovi,al nekako mi izgleda kao deficit kalija i fosfora,mozda ih malo tesce gnojis,moras pripazit sa hranjenjem da ih ne bi spalio,mozda da ih flushas i kad se zemlja osusi jos jednom ili cak 2 puta pognoji sa full dozom i onda flusaj zadnja 2 TJEDNA ako stignes to napravit dok ne sazru.Tako sam i ja sa prvim growovima zurio i stalno otvaro box prcko gnojio,znao sam stvarno masivne cole napucat sa jacim hranjenjem ali okus bude los,grebe za grlo zato pripazi sta radis.A dobrih hedova ce bitit hehe u to nemoras sumnjat.
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Nije deficit kalija....ima deficita trenutno ali ne kalija, gnojim umjereno, ne prčkam :) Na jednoj su mi pocrvenili fan listovi, napreduje dobro ali definitivno manjka P iako nebi trebalo...jedna mi crpi sav jebeni dušik iz zemlje, nesmijem previse gnojiti jer su zadnji put pokazale lagane znakove stresa...biljke iz jednog pakiranja sjemenki napreduju super, ove iz drugog pokazuju genetske nedostatke i svašta nešto...flusham za otprilike 3 tjedna...
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Ajde, ajde, pa cekamo, daj nove slike, sigurno su vec odskocile dovoljno za novi update u ovih 14 dana... :watchplant: ... :icon_wink:
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Pozz, iskočile jesu, malo me muči genetika, crvenilo na listovima, neke osprane a neke nisu....glavni problem mi zadaje ukradeni mobitel(zamisli da nisam slike brisao) te nedostatak fotoaparata....ali cu svakako tutnut fotosešn prije finiša... Ostalo je još 3 tjedna, trihomi su prozirni,hedovi se nabubali iako su još vrlo suhi na dodir... žao mi je zbog tih gluposti ali svakako... :)
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Ooolalaaa... jako nezgodno je kad izgubis mob, valjda te nece dovest u nezgodnu situaciju... eto cim uzmognes sa stavljanjem slika, neka to onda bude malo jaci update jer svi cekamo finish kakav ce ispast posto je ostalo jos 20-tak dana......sretno s growom i pozz !! :rasta1:
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Bok ljudi! Evo mene nakon dužeg nejavljanja, razlog je trenutna nedostupnost interneta za nesmetano druženje sa vama, tako da ce slikice izostati još najmanje 15ak dana... Inace sve je dokumentirano, malo me zezaju bananice na 3 biljoze, ionako ce ih pojesti sutra mrak :)... U svakom slučaju...Peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker