Noćne temperature

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.11.2014
134
80
43
Druze, ne pisi post za postom, stavi sve to u jednu poruku.
Ako bas ne mozes kuci onda probaj napolju, ali samo pod uslovom da mozes napraviti nekakav omanji plastenik, mada i tad tesko. Pritom se plastenik vidi na km.
Zasto ne napravis pc box? To ti roditelji ne bi trebali primetiti.
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Ma nisu roditelji u potanju druze nego zena. Stvar je u tome sto imam tri laptopa a ni jedan kucni ordinator i opet sam sumnjiv. Videcu koliko budem mogao da ih setam po drugarima posto ih imam puno. Za pocetak dok neizrastu cu da ih drzim u kuci a posle moram nesto,posto me vec zena zna odmah sam sumnjiv. Sto je najgore one brzo rastu jer su autosi. Na kraju krajeva cu da ih posadim napolje pa sta im priroda da. Nema druge opcije ili bacam ili pokusam.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nista od toga. Nikakvo setanje po drugarima. Dovodis se u upasnost a neces nista dobit tako da je rizik neopravdan.
Nemoj ih van sadit jer se nece nista desit. Minimalno 17-18°C ti treba da bi krenule rast.
Ako nemas uvjeta za indoor, zaboravi uzgoj do 3. mjeseca.
To sto su autosi ne znaci nista.

Razgovaraj sa zenom i dogovori neki mini-grow sa jedim automatikom i par stednih zarulja.....inace nista od toga.
Na proljece i da posadis ne znam kako si zamislio ic tamo svakih par dana sa kanisterima vode i lopatama i cime sve ne a da te zena ne provali.
...a 'ebes sve ak zeni moras lagat i skrivat se.
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Upravu si.rizik je setati se po prijateljima. Pogotovo sada je vreme sto se tice murije katastrofa. Zbog sranja u Parizu sad ih ima svuda tako da uhvatili bi me kad bih prenosio biljke. Svaka cast na savetima hvala vam narode
 
23.03.2014
99
147
43
hahaha sranje u parizu,buraz nisi valjda terorista pa da se cimas zbog toga... bolje pripazi sta i kome pricas u svojoj okolini...
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Ma brate vanredno stanje je vec neko vreme i vrse rigorozne kontrole pa nerado bih se nasao u situaciji da nadju biljke kod mene tokom pretresa itd. U pogresno vreme na pogresnom mestu i gotovo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
problem je u tome sto u ambalazi u kojoj su stigle se uhvatila vlaga i evo malopre pogledao i sve su isklijale vec traze zemlju.
ako je to problem reklamiraj kod onog od kog si porucio i koji ti je poslao. ne moze tako da se salje seme. ne razumem kako se mogo toliko vlage nahvatati da meke proklijaju. nesto tu nije ok
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Stoje mi gore u kuhinji iznad viseceg dela gde se nalazi i respirator ,pa je moguce od njega kako izduvava vazduh tako je uhvatila vlaga. Mogao bih da probam da reklamiram ,mekosta me mnogo dok im vratim postom. Uzeo sam iz holandije sensi seed. Deluju mi kao velika organizovana firma,mislim da ce da shvate
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nece te shvatit jer nije njihova greska,vec tvoja... menke su ti uredno stigle,a sad sto nisi uredno cuvao,jbg... nego naruci ti opet i spremi se za out od sledece godine ;) edit: power brz si :)
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Ma ja se vec iprostijo od semenki. Sinoc sam gledao da narucim opet i imaju neke popuste i neke mesane nove sorte pa cu nesto isprobati.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da, nema ti druge. ovo si ti zaebo i nema reklamacije, a u buduce nemoj drzati tako menke nego ih stavi u neku ladlicu il na neki policu i na suvo mesto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: knedla12345
23.03.2014
99
147
43
jaoooo kakva nemarnost,eh da su meni te menke... pa buraz sto si stavio menke na vlazno ako ih radis tek u outu?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja čisto sumnjam da postoji takva žena koja može svom muškarcu tak šta da brani. Općenito kako uopće žena može braniti mužu bilo šta, pa valjda se zna tko u toj kući nosi hlače, rekla bi moja baba :D.
Neznam kako vama, al meni to nepojmljivo, evo i mojoj ženi isto, tako da meni ta priča nepije baš vodu.
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
Ne razmisljaju sve zene isto drugar. Za neke je to jos jedna vrste droge a za nekog nije. Ja ne koristim u zdravstvene svrhe nego bezeci od raznoraznih problema nasao utehu u dobroj vutri. Za sve me briga i do jaja se osecam ,ne razmisljam ni na probleme i super mi je. Medjutim ja vec pusim vutru zadnjih par godina a pre toga sam koristijo nesto jace. Kad jednom koristis opijat i zena zna za to uvek u njenim ocima si taj tragicni pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka pilo to vodu tebi ili ne drugar to je tako.

jaoooo kakva nemarnost,eh da su meni te menke... pa buraz sto si stavio menke na vlazno ako ih radis tek u outu?
Zeznuo sam se brale. Sakrijo ih u kuhinju gore na viseci da zena ne primeti a nisam imao pojma da moze respirator da naskodi ,nije mi palo na pamet. Stavljam ih napolje pa sta bude. Danas kupijo zemlju i oko 6 ujutru cepam na sajt da to postavim.
 
Poslednja izmena od urednika:
23.03.2014
99
147
43
a sta ocekujes da bude,sad nista neces da dobijes,bacas menke,bolja solucija je ujutru da palis po nekoliko cfl sijalica i zeni po neko iznenadjenje,pa da ti dozvoli da gajis u stanu,dovedi je na forum,edukuj je... ja kevu ubedio sa 19 godina da growam a ti ne mozes zenu...
 

knedla12345

Banned
Banovan
05.11.2015
18
3
3
40
France,caen
ovo ce uci u anale vutra.org-a, da neko sadi out 12.12.
Slobodno ga ubaci gde hoces samo da naglasis da grow nije na balkanu nego u Francuskoj . Tacnije na granici sa Belgijom gde su zime u plusu . Danas birazeru 18 stepeni pa ti vidi. Decembar

Koji si ti moderator ako mi propoziras da bacim bolje seme u djubre nego da pokusam da ih izvucem nekako kad sam vec zasrao. Ja sam trazio za pomoc .ako ne mislis da pomognes nemoj se posmevati i pisati savete koje ne prilice nekom "super moderatoru" banuj me bole me k.... Ne predstavlja decembar svugde zimu . To upamti. Za sadnju si mozda dobar ali za vremenske prilike nemoj mi pricati
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.