Od klona do ulja - Prozac i Devil Fruit 400W kit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Ej groweru a nije mi jasan bas naslov od klona do ulja?
nigde jos nisi [omenuo nikakvo ulje :D oces li ga praviti i kako?
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
Mali update!
Vent na reflektoru koji puše u lampu! skinuo temp. u box-u za 3-4 stupnja ;)

[sharedmedia=gallery:images:116]

Veselo društvo se drži, dvije male u sredini su Prozac, dvije su još u kanti.... mali problemi s vlagom al kolko vidim na forumu ekipa priča da to nije bed, narast će one pa će bit i više vlage ;)

Creative poslušao sam tvoj savjet i odmah ga primijenio! ;) nisu dugo bile u toj velikoj tegli pa sam ih jako oprezno izvadio i dodao zemlje!
Imao sam problema i sa temperaturom oko njih kad su tako duboko u tegli pa me to još dodatno potaknulo na taj potez! :ridinghorse:

[sharedmedia=gallery:images:115]



Pozdrav ekipi!!

Zdravlje svima!!!
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
Što se naslova tiče....C ti je odgovorio ;)

Inače ulja nešto imam i trenutno ga mama konzumira za svoj karcinom...Cijela ta priča na cesti oko tog ulja je jako skupa i to me natjeralo da krenem u ovo....Sad me više boli ona stvar za drotove, zakone i ostale pizdarije.... :violent018:

:bananallama:

Svaki dan mi prođe kroz glavu misao...Hvala ljudima koji drže ovaj sajt na životu, ovo je neprocjenjivo!!!! :respect:
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Sagapo je napisao(la):
Što se naslova tiče....C ti je odgovorio ;)

Inače ulja nešto imam i trenutno ga mama konzumira za svoj karcinom...Cijela ta priča na cesti oko tog ulja je jako skupa i to me natjeralo da krenem u ovo....Sad me više boli ona stvar za drotove, zakone i ostale pizdarije.... :violent018:

:bananallama:

Svaki dan mi prođe kroz glavu misao...Hvala ljudima koji drže ovaj sajt na životu, ovo je neprocjenjivo!!!! :respect:
ok razumem ja da nemozes napraviti ulje od vazduha :D nego me zanima imas li vec iskustva sa tim i ako imas daj neki recept na PM
posto sam hteo ja od ovog mog hermafrodita da pravim ulje,ima li vajde?
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
Imam iskustva, kuhao sam ga vec....i mislio sam pisati o tome u dnevniku kad dođe vrijeme za to....ali evo posebno za tebe iako to vec ima na forumu...

http://www.youtube.com/watch?v=DKsq90jWFuA

a za hermafrodite nemam pojma...ako imaju THC-a u sebi valjda bi se moglo nesto napraviti, prepuštam da na to odgovori netko iskuusniji...
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
koja bolest majke je u pitanju nisam vidio i dali si samo ove dvije sorte uzeo?
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
Radi se o karcinomu maternice...pisao sam nešto o tome na ovom postu...https://www.vutra.org/topic/8516-borba-protiv-karcinoma-materice/page-3
s tim da koristi i taj MMS koji sam spomenuo tako da napadamo sa dvije strane! :kenny_revenge:

Da uzeo sam samo te dvije sorte jer su mi tako preporučili neki ljudi. Iako mislim da nije bitna toliko sorta koliko vrsta, dali je sativa ili indica! Konkretno podatak o tome koji znam je da se sativa uzima ujutro i tokom dana a indica navecer prije spavanja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Sagapo je napisao(la):
Imam iskustva, kuhao sam ga vec....i mislio sam pisati o tome u dnevniku kad dođe vrijeme za to....ali evo posebno za tebe iako to vec ima na forumu...

http://www.youtube.com/watch?v=DKsq90jWFuA

a za hermafrodite nemam pojma...ako imaju THC-a u sebi valjda bi se moglo nesto napraviti, prepuštam da na to odgovori netko iskuusniji...

ufufufuf vidim ja da cu ovo morati da probam na nekom izolovanom mestu(livadi) posto ovde u stanu ako napravim bum ima da me prijave !!!
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
Mozes i na balkonu, samo je bitno da nema neke iskre ili otvorenog plamena u blizini! al opet sve ovisi kolko toga kuhaš i kolko ti otapala treba....Ali sigurnost na 1. mjestu!! stvarno moze biti BUM; ako ne paziš....
 

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
sretno! :thumb:


Sagapo je napisao(la):
Mozes i na balkonu, samo je bitno da nema neke iskre ili otvorenog plamena u blizini! al opet sve ovisi kolko toga kuhaš i kolko ti otapala treba....Ali sigurnost na 1. mjestu!! stvarno moze biti BUM; ako ne paziš....
e stvarno treba pazit i imati uvijete. to je složen proces i radi se za najozbiljnije stvari. nema zajebancije. greške su skupe.
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
JAKO OPREZNO S TIM!! stvar je u isparavanju tako da sve ovisi o kolicini otapala....ako kuhas recimo od 50g suhog onda nije tako strasno, samo se dobro organiziraj i pripremi prije nego pocnes kuhati!!! Rick stalno govori o sigurnosti tako da se nadam da si dobro vidio kako on to radi....znaci vent koji usmjerava pare isparavanja u neki otvoreni prostor, npr.kroz balkon dalje....i da jako pazi na to da ne bi susjed bacio recimo čik kroz balkon dok ti kuhas....kazem...dobro se pripremi prije nego pocnes kuhati! Slobodno pitaj ako te jos nesto zanima...Ovaj dnevnik je namjenjen tome da informiramo ekipu :))

Pozdrav svima!! :respect:
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
Sagapo je napisao(la):
Što se naslova tiče....C ti je odgovorio ;)

Inače ulja nešto imam i trenutno ga mama konzumira za svoj karcinom...Cijela ta priča na cesti oko tog ulja je jako skupa i to me natjeralo da krenem u ovo....Sad me više boli ona stvar za drotove, zakone i ostale pizdarije.... :violent018:

:bananallama:

Svaki dan mi prođe kroz glavu misao...Hvala ljudima koji drže ovaj sajt na životu, ovo je neprocjenjivo!!!! :respect:
svaka cast za ulje ...s biljkama si me vec fascinirao ....a ulje me posebno zanima kako ces to izvest,,,, moj prijatelj takoder lijeci rak pluca uljem i zizom.... razlike su ocigledne... sretno sa biljcicama ..... svakako vas / te pratim ....i skipam kapu :)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sagapo

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
Hvala na pohvalama S :) uvijek dobrodošle ;))
potrudit cu se objasniti postupak izrade ulja i popratit fotkama kolko je god moguce ;) Nego nisam shvatio to za frenda, s kojim uljem? Kupio ga je ili radio?
Uskoro neki update sto se tice mojih mackica :)) imao sam problema s vlagom, koje su uzrokovale neke druge probleme na njima pa....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
UPDATE: Veselo društvo i nije tako veselo....

[sharedmedia=gallery:images:118]

Kao što se vidi na fotki očiti su znakovi problema s vlagom u boxu....Neke biljkice izgledaju kao špinat....
Muku mučim s tom vlagom....Trudim se na sve načine....sad je na 55-60 % dok je upaljena lampa..E da...vratio sam AGRO...crkla mi MH žarulja...
Presadio sam ih u tegle od 2.1L, Prozac se još bori u maloj tegli....
Čekam ono što ekipa govori...da malo porastu tako da se i vlaga digne....

Toliko o stanju za sad....

Zdravlje svima!!!! :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nisu to znakovi vlage neko znakovi revegetacije ..nezaboravi skinio si klonove u cvjetanju ;)
60% je super brojka nije najbolja ali nis joj nefali :D
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
da...bas sam to htio napisati da je bas zajebano radit s klonovima....svaka je drugacija! :watchplant:Sad je na 60 % bila je u prosjeku oko 25-30% :(
Budem stavio neku bolju fotku da se vidi tocno kako to izgleda! listici malo napuhani, onako deformirani, rekao bi zakržljali! sad novi rastu fino ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
Pratim.......i sam ču uskoro u proizvodnju pa kupim što više informacija i iskustva drugih sa svime i raznim sortama..............SVAKOG DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJU............
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
Sagapo je napisao(la):
Hvala na pohvalama S :) uvijek dobrodošle ;))
potrudit cu se objasniti postupak izrade ulja i popratit fotkama kolko je god moguce ;) Nego nisam shvatio to za frenda, s kojim uljem? Kupio ga je ili radio?
Uskoro neki update sto se tice mojih mackica :)) imao sam problema s vlagom, koje su uzrokovale neke druge probleme na njima pa....

mogu pitat pa javit ...uzima i druge lijekove (prirodne samo i jako jako jako mu pomazu,ma ocigledna je razilka samo u kosi ,kozi,o cijelokupnom izgledu nakon kemoterapije (prestao je s njom ,unistavalo ga) ,pa prelaskom na ovo (bilje i samo bilje + dobra hrana) razlika je nebo i zemlja !!!! eto samo to mogu rec a o tome kako se osjeca citam :) (odlicno)

ja sam uvjerena da je lijek za sve i da pomaze vise od farmacija :D i svega toga otrova
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.