Ormar grow/250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
sori nije disrispekt ali ulozio sam masu u ovaj box za koji neznam oce li na kraju bit samo fensi radijator posto mi je prvi put i ne mogu si priustit cflke, tu su i grla i kabeli uz to odma, jednostavno nemam 10kn za na kavu pa moram komsije doma na tursku zvat. Mislim da nebi trebalo bit problema na prozoru, sunca ima unutra je toplo a sto se rezima tice ionako planiram 12/12 ili nesto slicno tome da mi pokazu spol. Ako bas bas ne ide drugacije cu se zaduzit pa kupit zarulje, ali ako BAŠ.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nije frka ako je tako. Mozes slobodno izpod 250hps sve odradit. Jedino nemoj svetlo stavit preblizu, jer so na pocetku
osjetljive, Ja radim sa 2x55 w, 6500k na pocetku a onda na dualspektrum hps. Jeftinije mi dodze struja, pa manje mogu
bit pozoran na njih.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Priblizi jadnice prozoru ili ih stavi na sunce ili im pomozi sa pokojom zaruljom. Izduzene su ti i slomit ce se ako ne poduzmes nesto. Prozirne casice omotaj s necim i uspi zemlje do vrha da stabiliziras biljke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Sve je ok, nema puno zemlje unutra baš radi ovog, a iz čašica će izać prije nego korijen sunce vidi :D Slomit će se haha. Veći problem mi je ventilacija u boxu u koji idu. Probao sam s otvorenim vratima ormara uključit lampu i temp ide do 42 i više, dok vlaga pada dosta a u sobi je oko 21 po noći, po danu do 27. Vjerovatno bušim strop ormara i stavljam vent 107m³/h za ispuh a dole veći pasivni upuh čime opet dolazim do problema buke ventilatora i svijetlećeg zida. Neki light trap a guma (kao o-ring) oko venta da smanji vibraciju pa time i buku. Svakakve kombinacije me drže budnim noću, to ću riješit ovih dana. Ako imate kakve ideje...

PS: Izašla je četvrta van! =D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ako se rubovi listova savijaju prema dole to je znak da im je previše vode, odnosno prevlažna zemlja. I kad uplodaš slike imaš opciju da zarotiraš tako da nemoram monitor okretat svaki put ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Zakaj je ovaj dnevnik u nezavrsenima? Jel bilo negdje rijeci o tome? ...ne kuzim

To sa teglom vode ne djeluje. Uzmi rucnik i stavi ga da bude pola u toj tegli sa vodom(da vuce vodu iz nje), a pola objesi nekak, eventualno vent neki da puse po njemu. To ce sigurno podic malo vlagu, ako ti je to cilj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
...pa u nezavršene idu dnevnici koji su ostali nezavršeni silom prilika, kužiš? Ili misliš da će te nešt skarat pa ga nećeš uspjet završiti, haha :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Evo prebaceno je i promjenjen je naslov...obrati paznju gdje otvaras teme.Cak i pravilnik kaze nesta o tome..tako da su i infrakcije moguce ako se to cesto ponavlja ;)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
nemoj infrakciju tebra. Počela je kišica odmah se vlaga u boxu digla. Bogami najduže lijepo vrijeme u šutu do sad ovog ljeta. Mojim mališanima je 11 dana od početka 12/12 pod hps-om, odnosno 21 dan od klijanja. Večeras radim FIMing na dvije biljke koje mi se više sviđaju pa držim fige da su baš te dvije cure. Ovisno kako se izigra situacija sa jajanima te dvije ću, kad ih vratim u vege fazu, čistiti i pokušati main lining/scrog. Uskoro fotke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.