Ormar grow/250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ajme ljudi moji jel moguće 4/4 cure. :) :) :) pistile maleckemalecke na svima.
Ali šta sad? Prijedlozi? Please?







Edit: nemojte mi tu lajkat muke. Hehe. Nego daj stvarno šta radit? Ocu pustit sve u ovim vazima? U vece? Ocu uzet samo dvije, jednu? Nisam ovo očekivao uh

Edit opet: ovo sve opako smrdi na ranu ejakulaciju, nisam se ni snašao evo ti cvijetaju četiri cure tamo. Mislim da ću ih pustit do kraja. Nazovimo to ispitom brzine. Nek projekt "vutx na brzaka" počne!
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Pazi brate grijeh ju je bacit a pustila pistile, ako imaš mjesta (a čini se da u ovom ormaru nema) bilo bi dobro ubacit u veće tegle, ali mogu one i sa ovim, bit ce ti gužva brate ko podne u singapuru ali možeš ih počet fino vezati i pravit im mjesta, što na kraju može rezultirat da ćeš sa sva 4 imat manje uroda nego da si ostavio dve i dve bacio ili poklonio ili nešto deseto šta se napušen čovjek sjeti. Možeš jarane svašta, sam se sad odluči šta hoćeš od growa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
ostavi sve 4..koliko sam shvatio sve su u cvjetanju i neka tako ostane..steta je bacati a od treninga nista osim lolipopa a zato imas vremena;)
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Mislim da bi to bilo to sto se tice treninga tice, posto idu 4 biljke u 50x50 cm, neznam bas kolko bi ovdje koristio SCROG (prije bi ovo moglo bit SOG), al imas visinu 160 pa je pusti da se otegne ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Trening radis ako imas prostora,ovisi i o strainu sa kojim radis niti su sve za ScroG niti su sve za SoG...lolipop je dobar ako nije guzva u protivnom se biljke izduze.
Ako je malo prostora a visak biljki onda je najbolje nedirati ..eventualno skratiti vrijeme vegetacije pa im na taj nacin ogranicis rast.
ScroG je trening za maksimalno iskoristavanje prostora i sa tim treningom izvlacis najvise ali je uvijet malo biljki i dovoljno prostora.
Znaci ili izbaci dvije i radi nekakav trening ali opet ne ScroG..ili pusti cure neka se bahate a za sljedeci put racunaj da imas 50x50 i 250w..ok malo je specificna situacija nisi se nadao tolikim curama a jbga prilagodi se ili budi egzekutor ;)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ništa posebno novo tu. Uzeo sam jednu kao zamorca i pokušavam lowlow stress training - za mene i nju :). Da objasnim: Zalijepio sam otvor vaze nekom trakom i pritom ostavio rupice za vodu, a od zemlje do trake random stvar drži distancu da to sve skupa ne drma. Svrha trake je da ne sipa zemlju svuda, očito. Po nekoj svojoj logici sam zaključio da će glavna cola krenut prema svijetlu i tako ustvari prirodno rasti pod 90 stupnjeva od vaze, i to bez vezivanja svako malo. Ne samo to nego će, dok mi prostor to dopušta biljka rasti kako god je okrenuo. Što ostavlja prostor mašti lagano, spirale se mogu radit i forice štaznam. Vazu ću danas sutra spustit da stoji normalno, gledat ću da to bude dok se manje grane ne ukrute tako da se stignu cijele ispravit. Ovo mi je palo na pamet a kako je ispalo kako je ispalo još kad uzmeš u obzir da su random sjemenke reko ae da probam pa možda imamo novu tehniku :pilot



Ubile cure oko malo ;)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Skidao sam skroz donje node i ove male koje su po granama da prozračim, napravim mjesta i usmjerim energiju u vrhove. Izgledaju mi ko da imaju još dosta listne mase. Jesam zeznuo a?

Pazi kad upišeš lollipopping na tražilicu izbacuje temu od No Joke gdje pita za savjet al tema kreće u drugom smjeru.
A od prijašnjeg čitanja oslonio sam se ovo: https://vutra.org/topic/10655-doma%C4%87ica-169w-cfl-grow/page-2 i slično pa sam nekako povezao šta radit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jackhammer
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.