pc grow GNOMO AUTOMATIC-POPRAVNI by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne zamaram se još gramima,ima ona još gurati,daleko je od vage ona,al koliko god dobio bit ću zadovoljan ;)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Necu biti cicija odlicno ti to izgleda. Ali od malo prostora kojeg imas nisi iskoristio maks :/ Mozda i bi da nisu pukle one grane ali svejedno mislim da si mrezu mogao puno bolje izvesti. PONAVLJAM nemoj misliti da kenjam ili bilo sta ali sam poprilicno siguran da ide i bolje iz tog prostora, pogotovo sada kad si skontao kako biljka dise :) U svakom slucaju sve 5 samo mreža -3 :)
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
kako da popuni mrežu kad radi s automaticom koji da 2,3 para grana a ostatak je glavna cola,moja preporuka za takve egzibicije je Deimos od Buddha seeds što se tiće automatica.Stvarno raste oko 80cm a isto je toliko i širok,donja 2 para grana izrastu kao i glavno stablo...Da to ćudo stavi u taj pc vjerujem da bi jos rezao grane jer nebi imao kud s njima.Moje je mišljenje da te klasićne auto sorte nisu za scrog jednostavno iz razloga jer je prekratka vegetacija i ne možeš ispuniti mrežu kako si zamislio. Za Deimos piše da mu je ciklus od 80,85 dana moj ja bio u autu 110,ali svi autosi koje sam odradio ove godine su trebali 2,3 tjedna duže od deklariranog vremena. poz.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Oprah,u pravu si,moglo je to još bolje.ovo je bilo nabrzinu sklepano jer sam čekao zadnji čas za izradu. :) mislim da sam prenisko postavio mrežu.sad da radim bi je svakako bar za par cm digao gore,jer mi je bilo malo zeznuto savijati i provlačiti grane,mislim da su zbog toga i fasovale one 3 grane. :/ a i preuska je,mogao sam je komotno za par cm na svaku stranu proširiti da dobijem ekstra prostora još,ovako mi je široka koliko je i tegla široka. al nema veze,ja sam i ovako zadovoljan jer sam barem upoznao scrog,za idući grow već imam u planu novu mrežu postaviti pa će biti bolje. ;)

p.s. nisi cicija,kritika ti je na mjestu. :thumb:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
CATFISH je napisao(la):
kako da popuni mrežu kad radi s automaticom koji da 2,3 para grana a ostatak je glavna cola,moja preporuka za takve egzibicije je Deimos od Buddha seeds što se tiće automatica.Stvarno raste oko 80cm a isto je toliko i širok,donja 2 para grana izrastu kao i glavno stablo...Da to ćudo stavi u taj pc vjerujem da bi jos rezao grane jer nebi imao kud s njima.Moje je mišljenje da te klasićne auto sorte nisu za scrog jednostavno iz razloga jer je prekratka vegetacija i ne možeš ispuniti mrežu kako si zamislio. Za Deimos piše da mu je ciklus od 80,85 dana moj ja bio u autu 110,ali svi autosi koje sam odradio ove godine su trebali 2,3 tjedna duže od deklariranog vremena. poz.

Ja nemam pojma stvarno koliko si i kakvih automatika sadio...Ono sto ti ja mogu reci da sam ja sadio 3 razlicita te gledao jos 2 poslije toga i niti jedan nije isao ni slicno kao sto si ti napisao. Kakve 2 ili 3 grane? Jesi li vidio zadnja 2 automatika kod mene u saksiji? Cemu uopče ulijeces sa ovakvim komentarima brate?

edit:

farmeru nemoj zamjeriti ali mi smeta generalizacija na osnovu losih iskustava. Meni se ovo kod tebe svidja a komentirao sam jer mislim da mozes i bolje pa sto i ne bi :)
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Opra,vidio sam i dalje pratim.Moj post nije bio ni malo zlonamjeran,naprotiv.Napisao sam ga zbog toga jer se farmer zbilja trudi i zapeo je za taj scrog ali po mom mišljejnu s krivom sortom, i onda jos slomi 3 grane,treba neki malo kako da se izrazim,malo produktivnij auto,recimo kao kod tebe.I onda mu šibneš-mogao si to bolje,znam da nije zlonamjerno ali meni se takav komentar ćinio bez veze kao i tebi moj.Ne kažem ja da nema puno auto sorti koje su producentne,naprotiv i ja sam spomenuo jednu ali ima ih i more koji imaju 2,3 para grana i glavni top,ima ih i bez bocnih grana,samo glavna cola. Tek sad vidim da si proćitao 2,3 grane umjesto para grana.A ove godine sam ih završio 8 od 10,iz miksa,nemojte misliti a ja kenjam nešto po autosima,naprotiv,zato sam se i hebao s njima i trudio se i nakraju i uspio pa sad imam hrpicu auto fem menki,dosta za nekoliko narednih autova.marihuana,sorry zbog rasprave u dnevniku..MIR...EDIT,nemam loša iskustva nego si ti krivo proćitao pa si stekao dojam da ja nešto kenjam sad po autusima i po tvom postu.:eek:hno: I edit2,nemojmo smetnuti s uma da radi s jako malom površinom mrežice i da tu ni nemože baš nešto kvalitetno odraditi,mislim na popunjavanje i raspodjelu po rupama.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sve super farmer ne zamjeri kontam, dugo se vec gledamo ovdje :p U svakom slucaju znam da on nece odustati, a i sto tako da je i sam vjerovatno svjestan da je moglo bolje. Ono sto ja nudim je pomoc i odgovor na pitanje ako pitanje postoji :) U svakom slucaju samo dobre vibre! Keep growing and smile!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
u jebenoj sam gužvi ovih dana,posao,dadiljanje male i tako,pa se nisam uključivao u raspravu,jbg. al mi ne smeta što raspravljate u mom dnevniku.dapače,svaka normalna rasprava je poželjna i dobrodošla. :)



evo da malo updejtam dnevnik.biljka je dobro,hvala na pitanju. :) pustio sam ju poslije gnojenja da se isuši skroz,listovi su joj se objesili,večeras je dobila litru obične vode,prije gašenja planiram zaliti sa pola litre vode i malo Plantele,kao neskvik prije spavanja.

56.dan 18/6:
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
fino skroz :)
jedan od boljih PC dnevnika.
pazi samo na ovu granu debelu sto ti ide do zemlje skroz Imagetoo - Free Image Hosting
nisam siguran ali mislim da moze da ti zabudja stablo od vlage, nek neko iskusniji potvrdi.
peace n love prijatelju :))
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
66.dan 18/6

eto,prešišao sam 65. dan koji je po Kanabiji taman za harvest,ali to je pisano za hps 400W pa me ne zabrinjava to što ću je morati pustiti još da cvate.po meni ima još nekih 2 tjedna najmanje...morao sam stealth-at grow do yaya starci mi bili u gostima spavali u istoj prostoriji nisu skužili,hehe...mali problem je taj što je posjeta bila dan ranije od najavljene pa nisam stigao zaliti,bila je suha dobrih 5 dana,malo se objesila i opustila,vrhovi su onako fluffy/gnjecavi...plus još veći peh koji se dogodio,u međuvremenu mi riknula jedna sijalica,moram sutra do dućana po novu,tako da mi je biljka bila nekih 3 dana na 20W manje...večeras sam je zalio čim su ovi otišli,več je dosta popila,sutra planiram sa punom dozom Plantele,možda ubacim i malo gnojiva s guanom...biljka je dobro,drži se,par listova je počelo žutjeti,to mi je znak da se lagano počela bližiti kraju i ova priča...napravit ću još sigurno jednom flush,možda i dva puta,zavisi kako će biti pred kraj,i između ta dva flusha bih ubacio još jedno zaljevanje s Plantelom...miris mi se sviđa,na dodir pod prstima ostaje miris nekog voćnog mixa,mango,naranča,limun,tako nekako,ali nije baš intenzivan,onako prikriven.evo i par sličica:





slike i nisu baš nešto,ovo je nabrzinu uslikano,al mislim da se vidi kako ima kristalića po sebi,još bih je pustio da vidim hoće li se još više zabijeliti. :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
fino bas da vidi slike nasporo iposlje jos jedne doze plantele gnomo mi je jako zanimljiv :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Koliko si je puta flushao do sada? Ne mogu to iscitati iz tvojih postova...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hm,nisam baš vodio evidenciju ;) al čini mi se da je 3 puta bio flush,jednom u vege fazi lagani flush i dva puta u cvjetanju,onako po propisima. :)



edit:
sad sam malo razmišljao :icon_lol: i skontao sam da najvjerojatnije neću imati dovoljno vremena da napravim dva flusha,već samo jedan:
danas joj je 66.dan :icon_evil: i pognojio sam je,da bi se isušila zemlja prije flusha treba joj 3-4 dana (70.ukupno),71.dan flush,4 dana da se isuši poslije flusha(75.dan),dva dana mraka(77.dan),berba. ovo je moja neka procjena,omjer smeđe/bijelo 60:40,a i listovi su joj počelli žutjeti.ovo je neki minimum koliko ću je morati držati,po potrebi i duže.neznam,vidjet ćemo šta donosi sutra. :)
p.s. stavit ću slike malo kasnije dok dođem sebi. :joint: :))))


edit 2:
tek sad vidim da sam sinoć napisao da ću staviti slike,al poslije ovog sa sličice sam zaspao ko klada,bit će večeras jedan foto update za odjavu od 2012. ;)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
rep tebi jer je biljoza super i zato sto me posjeca na moju biljozu domaju lst iz pc boxa [video]http://imageshack.us/clip/my-videos/28/8gd.mp4/[/video] evo i vide nostalgija nostalgija
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,hvala ti za rep...ne preostaje ti onda ništa drugo nego da i ti napraviš grow s gnomom,ko zna možda je i ta domaćica bila gnomo da nisi znao,hehe...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
71.dan 18/6

evo jedan insomnia update,hehe...
mala se drži,za nekih 2-3 dana ide flush,tako da ću malo produžiti,planiram završiti oko 80-og dana,nadam se da neće biti predugo,al tako mi ispada,ne može ranije.u biti može bez flusha al bi morala na water cure da ispere gnojivo iz sebe.

e sad,imam pitanje u vezi flusha:eek:bično sam ga radio prije gašenja svjetala,sad to nikako neću moći izvesti...radim popodne a svjetla mi se gase u 15h,tako da nikako ne stignem,a u nedjelju sam odsutan cijeli dan.sad me zanima jel problem ako napravim flush rano ujutro,pa je pustim par sati pod svjetlom?mislim da bi bilo bolje da je svježe flushana u mraku,ali ovaj puta to neću moći izvesti,jbg.
evo i nekih sličica:

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
kod mene je isto obicaj da to radim prije spavanja ali sam ga znao odraditi i dok radi hps i nisam primjetio nekakve razlike.pozz
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sve flusheve koje sam ja do sada odradio su isli u sred fotoperioda. Nema to veze cini mi se, bitno je da ga dobije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.