Pitajte što god vas zanima u vezi računala!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
u svakom primeru je bolje vuci zicu od rutera do tv, ako je izvedljivo.
ruter radi i zicno i bezzicno u isto vrijeme
ovo ti je najbolje i mozes kod tv stavit jos jedan wireles ruter, niso skupi, da i tamo imas bezzicni internet.

antena kod tv, to se u praksi pokazalo da bas ne radi najbolje.
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.182
5.108
258
somwhere over the rainbow
ajmo geekovi....napajanje :)

imam neki šrotex jer mi je crklo modularno...

MS industrial 550w pro (da užas)

situacija je slijedeća....na 12V railu ima svega 16A te to nije ni približno dovoljno za neku jaču grafu...

pošto imam 2 takva napajanja...novi su i imaju kakvu takvu zaštitu od overvolta...razmišljam da napravim slijedeći mod:

http://www.legitreviews.com/add2psu-daisy-chain-power-supply-adapter-review_1698

trenutačna snaga koje ovaj šrotex može isporučiti je 260w....za komponente dosta bez grafe

drugo isto takvo napajanje...samo 2 x 6pinova za grafu GTX 560 ti

Sa modom dakle na 20 pin konektoru za matičnu....omogučava se pokretanje oba napajanja istovremeno..


mislim da se isplati probati....nevidim neki strašan rizik.....a 100e za bolje modularno 80+ još skupljam koji dan

Šta mislite jel ovo isplativo?

proklete pare :/
 

feforon1987

Aktivan Član
07.10.2014
85
47
18
hm probo..radi i ova ali 20-30 minuta..inace tipkovnica je od lalptopa a sad spojio g15..i ista stvar ..20-30 minuta sve radi a a onda se zblesira
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
vjerovatno ti je scroll lock upaljen pa ti tipka brojke.
stisni start(ili windows logo+R) pa upisi OSK.
kad ti se upali virtualna tipkovnica probaj palit gasit caps lock i scroll lock. (Caps, ScrLk)

to bi moralo biti to. vjerovatno ti pali scroll lock
 

feforon1987

Aktivan Član
07.10.2014
85
47
18
ok hvala..ali izgleda da je sam laptop otiso..ili cu morat nove windowse ušao sam u chrop i onda na 1 sekundu upali se plavi ekran..jednu riječ pročito a to je nekej sa windowsom a onda se restarta sam..
 

feforon1987

Aktivan Član
07.10.2014
85
47
18
jep..mada necu sacuvat podatke a ionak ih nema uopce heh...jer to je bio laptop samo za surfanje..buduci da nema ni cd room ..prek usba cu instalirat.. :)
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.182
5.108
258
somwhere over the rainbow
Radi dual PSU mod :)

Evo špilam Battlefield 3 na ultra bez pol frke, ali...čim probam uključiti firestorm viewer (nepitaj), dobijem RED SCREEN OF DEATH i napajanje na kojemu je grafa se isključi.

Kažu troll-geekovi svašta po googlu, al teže ih prepoznat nego ovdje :)...svi nešto pametuju, neki da su driveri, neki da me ebu različiti naponi preko PCI-e..

Daklem, dolazim do zaključka,

ako mi izgori stan to je radi kompa, a ne growa

http://videobam.com/qhCXh


jbg...treba modularac neki od 600
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.182
5.108
258
somwhere over the rainbow
Hm...jer recimo battlefield 3 i 4 rade kao blesavi, Metro 2033 isto....sve ide na ultra, piči...

al par software koji su recimo pisani u OpenGL-u me ebu....evo kad malo underclockam karticu od tvorničkog i stavim ventove na 100% radi

isto prolazi stress test od 45 minuta

tako da mislim da je do drivera

a ovo kemijanje sa napajanjima je loše, ali isto mislim da nije do toga
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
evo ljudi mala pomoć mi treba...pokušat ću što bolje objasnit iako to neće bit lako :D
znači,frend ima neki stari lap koji mu stalno prislino zatvara bilo koji browser (internet explorer,operu,chrome) ,znači čim ga upali 5 sec i prisilno zatvaranje.Pito sam ga dal mu to radi i kad otvori paint ili ofline film,kao ne zna nema živaca ni gledat više tralalal....Da napomenem da je windows xp instaliran ono doslovce danas,i to u servisu (platio je onih 100kn za čiščenje i nove windowse),drajvere su kažu istalirali,ne znam do čega je :S
i zlatno pitanje zašto ga ne vrati natrag u servis,zato jer jednom je i oni su mu ga vratili nakon desetak dana u istom stanju....eto ako netko ima ideju,rado ću saslušat,da probam to riješit ćovjeku jer vidio sam mu danas suzu u očima kad se žalio da OPET ne radi :D
pitajte za detalje i savjetujte me,hvala :)

edit: 100ti post je tu :3 :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Probaj otvoriti procese pa prati sta se tamo desava. Iako je suludo bilo sta savjetovati za te win. Bas me znima koji to servis stavlja win xp u 2014. godini.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
ajde vidit ćemo i u procesima samo šta god tamo pisalo sumnjam da ću išta shvatit.. :D
tražio je xp,tj za njih ima naljepnicu za licensu a ovi bez license kao ne rade...