Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Dat ce super plodove.. biljka ima vec utemeljeno ono najosnovnije za brzu obnovu, a to je velik i zdrav korjeni sustav.. bude li imala dovoljno vode i povoljan PH/nutrijente bit ce to odlicno :)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
evo opet mali foto update.Durbani pice super a i ove od grade se jako dobro oporavljaju

durbani



divljakuse koje su na oporavku.ova prva je pustila jako puno novih listova.
http://img229.
imageshack.us/img229/4453/fotografija0268sv7.th.jpg



par pitanja sad,kao i obicno.

imam sedam biljaka i nosim sa sobom ok 7 litara vode kad i h zalivam.cinimi se da sad koko su porasle ,da im to nije dovoljno.Ispravite ako gresim.Sa koliko bih trebao da ih zalivam

I gde je undercover.Sto neobnavlja njegov post.Ako budes procitao ovo baci neke slike da uporedimo Under.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
care ja sam ti u qurcu... idi pogledat moju temu problemi tokom uzgoja... bit će ti sve jasno...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Sad sam video.Uzas zivi.Jel mogucee da niko nezna sta je problem?
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
izgleda da sam ja te sreće.... al znaš šta je moguće... da lakmus papir dobro neočitava... jer ništ drugo nemože bit osim ph... po mom mišljenju..al sad neznam šta da kupim što će mi najtočnije izmjerit ph a da nije onaj ph metar od 600 pa nadalje kuna!!
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Neverujem da je ph,jer da je to problem onda ti nebi tako rasle do sad.JA sam posadio par komada gde je ph los i umrle su za 10 dana.Mozda nisam upravu al to mi izgleda logicno.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ako nije ph onda sam u gadnim govnima!! vjeruj... sve ce mi poumirat
 
16.05.2008
17
0
0
34

neznam puno ali problem moze bit do prehrane, ako si ti dobro hrania( kao do sada ) onda nije do toga! zatim svuči mi logično da je napao neki virus ili drugi *****, vidim da ti nije puno listova zaraženo, otkidaj te listove pa vidi kako će bit,​

nemoš ništa izgubit ako joj otkineš nešto listova koji su ionako sjebani!!​



 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ZonoM di je zapelo? daj nabaci koju sliku svojih ljepotica da vidim kako napreduju!!! ipak natjecanje se nastavlja!!!
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Evo evo.Posle par dana kise danas sam otisao gore i sou spektakl.Podivljale se.Sad su svi durbani preko metar,sem ovog sto ga je pokosio grad.Ali i on je dobro,prirodno je orezan,pa se sav razgranao.Jedna divljakusa kojoj sam uradio LST je takodje podivljala tako da sam i na par velikih rurbana odradio LST.Evo slika

Ovo je obrezani


A ovaj je metarski


A evo i jedno pitanje.Dali je ovo mozda zenka.Slika nije bas najostrija al probajte.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
lijepo lijepo samo vidim da imaju malo svijetla... posto je to sativa ona bi sad već trebala imat preko metar ipo sa dobro razvijenim granama sastrane!! al neka neka... nadam se da će bit odlične... de mi reci kolko dnevno imaju direktnog sunca? ja imam zacrtano da cu ići na sajt u četvrtak pa tako će moj update bit čet. naveće... pozz
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Istina Jack ali kad cvijetanje krene biljka uspori rast za više od pola... naraste 15-20 cm. tokom cvijetanja.... baš me jebeno zanima kolke će bit moje!!
 

KaraJack

Aktivan Član
Previse briješ, cvijetat će poćeti u 7mj. sve do krajem 9mj. sad u dva mj samo 15cm, noway, u samome indooru u 2mj. raste izmedju 30-40cm ovisno o sorti i uvijetima. Vijetar - Sunce - Voda = ta tri elemnta pokreću cijeli ciklus, te ta tri elemnta su najvaznija za biljku to vrijedi ia indoor i outdoor !
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
moguće... ali onda jako veliku ulogu u tome igra gnojivo.. govorim iz svog iskustva prosle godine... sto sam uspio jednu izgurat do kraja a iovako je bila loša jer sam je zapostavljo... ako je tocno tako košto ti kažeš onda sam se stvarno prejebo!! jaooo jedva ćekam 10 mj... ajoj.. baš me zanima kolke će moje narast.... nadam se da mogu oćekivat 2 metra... jer ova mi sorta sporije raste nego prosle godine!!.. al su zato puno gušće..
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Nemaju nesto previse sunca ali ja mislim da je otprilike to oko 6 do 7 sati direktnog sunca.Al probacu ovih dana da sklonim jos malo grana iznad njih pa da dobiju jos malo.Pazi one su presadjene pre tacno 40 dana i tad su imale oko 12 centimetara.Sad imaju oko 110 centimetara.Znaci za 40 dana 88 centimetara.Ja mislim da je to dovoljno.Uz sve to nisam ih ni gnoijo nesto ozbiljno.Al probacu da im napravim jos svetla.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
LJudi danas sam bio da malo cubam grane iznad biljaka da dobiju vise sunca.Iskidao sam dosta toga tako da je sad dobro.Ali kad sam otisao gore primetio sam da je zemlja oko biljki ulegla i da im se negde vidi koren.Jedna je cak i pala skoro na zemlju jer je zemlja oko nje pas potonula.Dodao sam zelje oko svake biljke i ispravio ih.Valjda im nece nista biti od toga.Predpostavljam da je to od kise,jer je bas puno padala ovih dana.

I mogu vam reci da je LST Super stvar.Uradio sam ga danas na svim biljkama.

Evo kako izgledaju ranije LST-ovane.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.