Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KaraJack

Aktivan Član
Od kiše je ali neće ništa baš biti ako ti je koja žila izletila, imam isto jednu pacijenticu i radi mi čudo i sve 5 malo se nagnula ali se vraća natrag kad je sunčano..

Evo ti jedan savijet ne da ti solim ali možda će ti zvučit logično: Kad iskopaš rupu i nasipaš zemlju u rupu tu zemlju pritisni pa biljčica i nju isto dobro nasipaj sa zemljom i dobro pritisni na dole pa kad uočiš da se još spustilo dole dodaj joše zemlje da bude čvrsto da se korijen bolje prihvati u prvi nasipani sloj i tako izbjegavaš kipanje ili kad jaki vijetar naleti da je nebi izčupao ;)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
evo ljudi mali update sa onog drugog site-a na kom imam 3 durbana koje nikad ne obilazim i za koje sam mislio da su mrtvi.KOJA GRESAKA.totalni gerilla grow.Nista im nikad nisam uradio,cak ni zalio.Evo slika.130 cm su.

 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
ljudi danas sam opet bio na ovom gerila site-u i opet iznenadjenje.Za 6 dana porasla je oko 35 centimetara.Moracu malo i njoj paznje da posvecujem.veca je od svih ovih sto ih non stop obilazim.Evo slika



 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Care odlično izgledaju i napreduju!! samo tako nastavi!!! držim ti fige da sve prođe u najboljem redu!!! pozz
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Jedno pitanje ako moze.Samo jedan durban na tom gerila siteu je jako velik.Jedan pored njega koji je do pre mesec dana bio isti nije ni pola ovog sada.Na 2 metra su razdaljine i imaju isto sunca.Iste vrste isto vreme sadjeni.Zasto?
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
OK.hvala.Kad krenu da cvetaju trazicu dalje instrukcije oko gnojenja.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Evo jos jedan mali upadate sa mog primarnog site-a.Necu biti tu neko vreme pa sam otisao da ga zalijem malo danas.Necu biti ti jedno 8 dana,nadam se da mu nece nista faliti.Kad sam vec bio nisam mogao da odolim da malo slikam.




ovo su LST-ovane.Jako lepo napreduju



A ovo je najveca koje je samo malo LST-ovana al se brzo ispravila,ona ima oko 150 cm.Za sada nema ni jednog muzijaka.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Jedno pitanje na brzinu.Da li je ovo znak da su zenke?da li su to te dlacice?



LST ZAKON

 

Cane_

Aktivan Član
30.01.2008
59
1
0
69
lepo bogami...
Pitao si me u vezu sa mirisom - Ja sam ih prvo susio u dnevnoj sobi ispod klima uredjaja medjutim posto se mnogo oseca prebacio sam ih u wc (koji ne koristim) - osim toga tamo je tamno, pretpostavljam da je i to pozeljno.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Nista te dlacice ne znace, imaju ih i muske i zenske biljke. Proguglaj malo i pretrazi po forumu kako izgleda predcvjetanje. Iza te zelene dlakice ti bude zadebljanje i ako iz zadebljanja izbijaju dvije malene ruzicaste zuckaste ili bijele dlacice onda je zensko...
Pozdrav.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Mali update.

Durban poison 202 cm. Star 2 meseca i 10 dana.Kad bih ga stavio da mi se susi u wc(pod prtpostvakom da bude zensko) da li bi jako smrdelo,tj. da li bi ceo stan smrdeo od njega koji je zatvoren u wc-u,i koliko bi on priblizno mogao dati headova.Sad ima 202 cm a ima jos 3 meseca da raste.mislim da ce dogurati 3 m.Nisam ga nijednom zadjubrio.nesto malo sam ga zalivo.Raste sam od sebe,bez skoro ikakve pomoci.



Lepa devojcica(ako bude srece).
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Mislim da ce to prilicno umirisati stan, a to koliko ce hedova dati ni doktori ne znaju. Sad kad krene sa cvijetanjem ce da uspori rast... ali bez obzira na sve to ima da bude jedan div, ups da ne ureknem, divica...
E i nisi ni svjestan, a mozda i jesi koliko imas srece sa tim, ljudi neki krv propisaju da bi imali ovoliku cudakinju
aj pis i sretno sa cvetanjem
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Danas sam nazalost sjebao moj ultra dobri telefon,tako da ce slike biti postovane redje dok ne nadjem neki slican telefon koji ima dobru kameru.Bio sam na primarnom siteu danas i dve su mi zenke i jedan muzijak.ostale se jos nisu izjasnile.E sad Cime da ih gnojim kad udju u cvetanje.Vidim da se po forumu dosta spominje plantella cvet,pa ako je nadjem uzecu to.Ali ako to nije dobar izbor i ako postoji nesto bolje molim vas da me obavestite.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Za gnojenje tolikih biljaka nece ti trebat, imacas dosta i ovako, ne se brinit. Vanjske biljke puste korijen kolko oce i nadju sto im treba.
Osusiti mozes i vani kraj sajta. Jednostavno nadji najmracnije mjesto u sumetini. Biljkama odrezi listove velike, ali ne oko vrhova i pedalj dva oko vrhova. Zavezi kamen/drvo za spagu i prebaci spagu preko koje vislje grane. Da ih ne popapa jelenko ili vec... Biljke svezi za stablo/ korijen/donji kraj. Povuci biljke gore. Nemoj za spagu zavezeti sve nego jednu ili dve biljke.
Sa malo maste napravi mali sator pa ga digni prije biljaka.
Bitno je da budu u mraku dok se suse. A listovi oko vrhova ce zastitit iste od kise itd.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Vec sam snimio jako dobar sator koji cu kupiti,nije mnogo skup a jako je velik i visok.Biljke mi super napreduju,zao mi je sto nemogu da ih slikam.Na gerila sajtu durban mi je oko 235cm,kao jelka.na primarnom sajtu durbani su toliko zbunasti da mislim da ce dati vise od tog visokog.Visoki su oko 170 cm i bas bas siroki.E sad imam tamo i dve divlje biljke(semena iz nekih kupovnih )one su pokazale pol i obe zenke.Zasto nije onda nijedna durban jos nista pokazao?

A sta se tice djubriva kupio sam plantela cvet za svaki slucaj.Necu preterivati jer ni do sad ih nisam nesto posebno djubrio a super napreduju.

Evo slika jednog durbana od pre jedno 10 dana.Los je kvalitet al bolje nemam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.