Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e @zonome znam kako ti je... znam.... (jedino sto su meni bilje pokrali)
za iducu sezonu se puno bolje pripremit (sto se plejsa tiče jel kontam da je to i največi problem) i udri po motici!

Živio!
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
to je crnjak ali gledaj to s pozitivne strane, mogli su bit plavi skakavci!!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Au...kako mi je zhao za onakve lepotice...jbeno...
Samo opusteno buraz...vazno je da se ne razocaras...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Danas posle razgovora sa caletom nisam se toliko ni razocarao,al kako dan prolazi mogu vam reci da me lupa mala depresija.Mnogo sam vremena i truda ulozio i sad tako da se zavrsi.Bas bi voleo da sam ih izgurao do kraja.Mislim da bih dobio ogromnu kolicinu i bio bih miran 3 godine.5 biljaka sve preko 3 metra i sve jako siroke.Mislim da bih minimum dobio 2 kile suvog.Al jbg.Ostao mi gerila sajt sa dva durbana ,al posle ovog danas izgubio sam volju da uopste idem tamo.Dok sam bio na moru drug otisao na taj drugi sajt da zalije i savatali ga neko lovci,i bas ga iscimali.Nisu provalili sajt,al sad je malo rizicno ici tamo_Oticicu ja tamo al za jedno mesec i po dana pa sta bude bice.Jedan od tih durbana je takodje bas gigant,mozda najveci od svih.Al kazem vam jako mi je taj sajt daleko i nekako sam izgubio volju.

Jako bih voleo da probam unutra al nemam gde.Uzeo bih Lowridera 2 i za 60 dana gotovo.To je sigurica.


Svima vam zelim mnogo vise srece nego sto sto je moja bila.
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
uvjek si napravite nestomalo sjemenja i zasadite. Nema veze sto nece biti visoke i velike bice za VAS!
Nece bebe biti velike, bice Vase. Skuzicete genetiku etc. Jos da me komp ne hebe stavijo bi slike al, sta sad... Vrt pun. :*
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Hoce neko da mi odgovori na pitanje zasto Holandjanke ne cvetaju ??
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
ZonoMe zmaje nemoj gubit volju pa *****ga nije sve tako crno,
možeš još dosta izvuć,ako se bojiš do biljki,odi ih zalit nekako
usred noći jer ako će neko već čekat valjda po noći neće....
Sad,ne znam di živiš,kakav ti je put do biljki,i to....al ono

Cheer up...:popworm:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jebiga bro
al biljka na gerili ak ti je prek 2 metra i ak je niko ne rokne, imat ces vu
barem za 6mjeseci-godinu dana
a tad iduci outdoor
al sad si pametniji za vazno iskustvo tak da uvjek u crnom bjelo
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
brend je napisao(la):
Hoce neko da mi odgovori na pitanje zasto Holandjanke ne cvetaju ??

Pa pitaj ih
jebga ja neam holandske biljke pa neznam komunicirat s njima na nizozemskom
tak da moras cannazemski naucit
to ti jezik za komuniciranje s nizozemskim kanabisom
al jbg tecaj je skup
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Da pitam njih aaaa pa jel ovde niko ne gaji holandjanke?
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Nisam ni znao do danas ali taj gerila sajt mi je u sred lovista.Pojma nisam znao da je to JBN loviste.Ima tih cuvara pa je zbog njih frka,jer vec su izvalili druga.Ali otici cu za jedno mesec dana da vidim situaciju.

A to za cvetanje jeste glupo.Pa kad ce biti gotove u decembru.Sledece godine neke early flower vrste.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Pa izgleda da niko nema odgovor na nase pitanje ZonoM,a koliko vidim berba je negde oko nove godine nasih Holandjanki.Jer ako sad pocnu da cvetaju tacno za novu godinu treba da se skinu.E pa to su frajeri koji valjaju semenke trebali da kazu a ne da to precute.
A za Lowryder i da ne pricam koliko su nalagali.Ma nema ni malo istine bas ni u cemu osim da same cvetaju i da su male.Slagali su i za jacinu i za miris i za ukus ,izgled i kolicinu i da je stabilizovana i da su fenotipi retki slucajevi......
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
brend je napisao(la):
A za Lowryder i da ne pricam koliko su nalagali.Ma nema ni malo istine bas ni u cemu osim da same cvetaju i da su male.Slagali su i za jacinu i za miris i za ukus ,izgled i kolicinu i da je stabilizovana i da su fenotipi retki slucajevi......

...hmmm
prije će bit da si ih ti krivo ogojio ako pričamo za dvojku#2!
Jačina je jaKa, smel isto, iZGLED???, za količinu lažu jer je veća nego šta piše i za fenowe si ti kriwi...

bez teških osjećaja tebra!:maryjane:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Auuuuuuu, ma šta napričaaaa ...
47b20s0.gif
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@brend
Ti si najmanje kriv. Sve su krive glupe biljke koje tebe zajebavaju i nece da cvjetaju.
Za LR ne mogu nista govorit, jer ga nisam uzgajao. Ono sta sam citao jest da je slabe potencije i slabo daje. Zato postoji LR2 koji je jaci od jedinice i daje vise.

Malo procitat prije sadnje, pa nece bit problema. A ne cekat berbu kod nove godine.
Nisam bas vidio da si spomenuo o kojoj se sorti radi niti kad si posadio te svoje "holandjanke"?
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Mozda je to tebi jako i dobreo flomaster ali meni nije
Laidback pa ja i pitam da mi neko kaze sta to trebam da procitam sto jos neznam...ti znas ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.