pokusni prvi "grow"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.03.2010
45
0
0
34
Dakle ovako, prijatelj mi je odlučio zasaditi 5, 6 biljaka sebi u sobu.
Namjera je ovdje postati što više pošto je ovo ipak prvi put i SVI mogući savjeti su VRLO DOBRODOŠLI. Napravio je već mali "box" za seedlingse od kompjutera a kako to sve izgleda pogledajte:
IMG_0630.jpg
 

Prilozi

  • IMG_0631.jpg
    IMG_0631.jpg
    172,5 KB · Pregleda: 24

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
a sta si ti u celoj prici posto vidim prijatelj growa, ovde je zamisao da se vode licni dnevnici a ne za drugog
 
28.10.2012
12
0
0
29
PowerSeed je napisao(la):
a sta si ti u celoj prici posto vidim prijatelj growa, ovde je zamisao da se vode licni dnevnici a ne za drugog

a evo ja sam taj koji sadi a ovo mi je prijatelj koji se puno bolje snalazi za dnevnike pa ce mi on za prvi ovako pomoc samo da se razumimo on je stavia jer ja nisam ima account pa sam ja njega zamolia da mi ovo napravi pa bi te zamolia ako imas koji savjet ideju ma bilo sta molim te reci jer ka sta pise ipak mi je ovo prvi pravi put :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ajde pogledaj malo kako izgledaju dnevnici i sta se u njih pise, pa opisi sta planiras da bi neko mogao da komentarise ili da savet, za sada vidim jednu cfl, nisi napisao koja je snaga ta lampe, jedna je malo sem ukoliko nije 125w il slicno, sta planiras sa boxom, smo za proklijavanje, gde kasnije sa biljkama, ako ostaju u boxu previse je 6 komada... lalalala, moras ti napisati nesto ako ocekujes kometare i sugestije, a ne samo svaki kometar je dobrodosao, dajte sugestije...
edit:
i pravilo je da vlasnik biljke/biljaka vodi dnevnik i da se pise u prvom licu jednine
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
To je najobicnija stedna žarulja,znaci trebaš ih još 3-4 komad+6 biljaka ti nece rast u compu...2 biljkice bi ti mogle narast u kompu ako središ rasvijetu....ti si za sadnju a frend za dnevnike...e pa frende nit tebi ide sadnja nit njemu idu dnevnici...probajte se malo uskladiti kad naucite nešto..znaci sretno sa citanjem foruma i ucenjem.
Pokusni grow vam ovo pa eto sretno i s tim...i poslušajte Powera pogledajte kako se vodi dnevnik
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.