Pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.01.2016
6
2
3
Kao prvo pozdrav,
Izvinjavam se što pravim novu temu, verujte mi prošao sam ceo forum, ali mi nikako nije jasno kako da napravim više vrhova, kako ih vezati, video sam da postoji LST i HST.
Koliko god puta pročitao nikako mi nije jasno kako uraditi bilo šta od toga.
Seme je ulično, prvo su bile na režimu 24/0, prebačene na cvetanje 12/12 da bih skontao koji su pol i vraćene u vegetaciju 24/0.
Koristim 4x CFL sijalice, 6400k, 40W, u svakom boxu, imam ih 4.
Svaki box je dimenzija 110 x 50 x 50
Posađene 21.01.2016

Molio bih ako neko može da mi pomogne, postavljam slike od sve 4 biljke, pa očekujem komentare i svaku pomoć oko toga šta ne valja šta valja i kako šta da uradim, ako ne tražim previše od Vas. Hvala najlepše.
Takođe da dodam da mi je ovo prvi grow, i svakodnevno čitam svašta po forumu, ali i dalje eto imam nejasnoća dosta.



1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 
20.01.2016
6
2
3
Hvala na odgovorima,
@Blader čitao sam vodič, ali mi nije baš najjasniji, pokušaću još par puta da pročitam pa će mi valjda ući u glavu šta treba raditi. (HST mi se nikako ne sviđa, tako da mislim da ću LST odraditi)
Šta mislite da je pametnije za ovaj moj grow?
@t@mara znam da rasveta nije dobra, planirao sam u svaki dodati još po dve cfl sijalice sa crvenim spektrom. Nadam se da će im biti dovoljno. Hvala

Svakako nemam nikakvog gubitka (kad su ulične semenke), samo želim eto da naučim, ne nadam se prevelikoj količini i prevelikom kvalitetu za sada.

Još jednom se zahvaljujem, i pokušaću da pronađem sebi mentora.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ispričavam se ako sam te uvrijedio. Mislio sam ako ne znaš što točno tražiš tražilica zna biti zafrkana... ali kako Tamara kaže.
Mentor će ti dosta pomoći...
 
20.01.2016
6
2
3
Hehe, naravno da me nisi uvredio.
Nego zato što mi je prvi grow, pa stvarno ne znam šta i kako treba raditi, ali trudim se naučiti čitanjem foruma.

Hvala Vam još jednom, Pozdrav!