Pretjerivanje sa travom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Promjene se najbolje osjecaju ako su nagle, ako iz tople sobe izadjete vani u snijeg u potkosulji i gacama. Ako se obucete toplo, dugi donji ves, pernata jakna, gojzerice promjena ce biti blaga i nakon nekog vremena priviknete se na vanjsku temperaturu, kretanjem cete povecati temperaturu organizma te ce vam biti toplo, a to ne znaci da vani nije hladno.

Ovo je najslikovitije sto ja, trenutno, mogu opisati pojavu, kako je nazvaste "pretjerivanje sa travom"

Pretjerivati sa travom mozemo samo ukoliko smo opsesivni njom, a po pisanju mnogi vec jesu.
Ustanete ujutro, navece ste legli napuseni, skuvate kafu, pa uz kafu zapalite jedan, pa zaredate po citav dan pusiti i citav dan ste napuseni. Zaboga miloga, otkud znate da li vas radi ili ne radi.
Ubijedjen sam da vas jako dobro sljaka, samo ste se vi prilagodili tom sljakanju, pa vam postane prirodno, s vremenom, mada ima izuzetaka kojima duh odluta svojim putem, pa ga ne tangira ni trava ni java.
 

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
jučer mi se dogodila čudna stvar..baš sam cijeli dan neku slabinu osječao...dan prije i onaj prije njega sam se napio, tako da sam bio mamuran i slab u organizmu + s društvom sam jučer navečer zapalio 4 pljuge kroz par sati - ali tako me lupilo ko nikad prije. skroz sam problijedio i kad sam se probao ustat - samo sam se srušio nas pod jer mi se vrtilo u glavi. počelo me trest i baš sam se srušio na pod i...i onda još povračanje... prepušio sam se na slab organizam i tako me lupilo da sam pao u "komu"... sad jedva funkcioniram..još mi je čudno u glavi...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Preporucio bi ti kao netko gore da probaš 1-2 bez trave ja ti preporucujem vise od 2 jer znam iz vlastitog iskustva jer je bilo jedno vrijeme da smo ja i drustvo rokali po 2 g dnevno i svaki dan bi sve manje i manje bio napusen teze bi me uhvatilo i sve slicno kako si ti rekao postao si imun tako sam i ja nekako onda je došlo vrijeme da sam malo rijeđe duvo (ponestalo keša) i nakon toga je nastupila stanka od vise od 2 tjedna i nakon toga sam iso zapalit ne sjecam se bas najbolje ali nakog prvog kruga znaci 5-7 dimova ja sam se slozio nisam mogo stajat jednostavno sam moro leci tako da ti savjetujem da probas malo bez nje da budes naaajmanje 2 tjedna! I da pijes mljeko da izbaci sve lose iz tebe nađi neku drugu zanimaciju umjesto vutre i toe je to samo si daj vise od 2 tjedna i mislim da ce bit sve u redu vec ak se zelis naduvat kao i prije,a ako neuspijes sa svime tim vrijeme ti je za hash :D
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ja pušim svaki dan(zalomi mi se kriza dva,tri dana max) i nemam ovih problema,a pušim tako da jednostavno čekam da me ova prije nove pljuge lagano popusti,ovak zaredavat par kom pa i u društvu ne prakticiram jer ono teško zakucavanje me odmah tera kući u krpe,no bilo je situacija,7,8 kom,ak se sjećate onih dana kad se uzelo 50g umjesto 5g,pa se nije išlo kući dok se nije kesa riješila,tako da pauza samo pauza od dan dva,tri bi mogla riješit nenapušenost......pogotovo poslije dan dva pa ujutro kavica pa se zalomi šipka,najaći dio napušavanja,kad prvu zapališ......
 
04.02.2013
14
0
0
31
boli me ufo je napisao(la):
jučer mi se dogodila čudna stvar..baš sam cijeli dan neku slabinu osječao...dan prije i onaj prije njega sam se napio, tako da sam bio mamuran i slab u organizmu + s društvom sam jučer navečer zapalio 4 pljuge kroz par sati - ali tako me lupilo ko nikad prije. skroz sam problijedio i kad sam se probao ustat - samo sam se srušio nas pod jer mi se vrtilo u glavi. počelo me trest i baš sam se srušio na pod i...i onda još povračanje... prepušio sam se na slab organizam i tako me lupilo da sam pao u "komu"... sad jedva funkcioniram..još mi je čudno u glavi...
bitno da tebi nije niš
 
26.02.2013
1
0
0
Ja sam nov ovde,inace dok sam pusi dve pakle i pio pola litre vonjaka trava nije ni imala efekat pusio sam po nekoliko komada za redom i samo su me pluca ubijala kada sam video da sve to uzalud ostavio sam cigare vise ne pijem ali zato kada uznem dzoks osecam se super...Naravno uzivam samo par puta nedeljno nema se za vise :joint:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Prva pljuga ujutro u 8 uz kavu obavezno (nejde kava bez pljuge kad si nepušač). Druga pljuga kad sjednem na radno mjesto i krenem (radno mjesto kombi vozilo). Treća pljuga u pauzi u pola 12 (većinom zimi na parkingu u kombiju, ljeti na nekoj klupici na zraku). Četvrta pljuga doma oko pol 4 kad se dođe s posla (poslje jela naravno). Peta pljuga uz dnevnik u pola osam (to je ona pljuga budilica, jer se poslje četvrte odrijema sat, dva, tri). Šesta pljuga je negdje oko ponoći (to je jedina pljuga za razonodu dok su ostale obavezne). Sedma pljuga, prije polaska u krevet (upravo sad, pa za par sati na posao). Ponekad se preskoči poneka, a ponekad se doda još poneka, al uglavnom to je to, umjereno i uvjek puca (mora pucati kad je majstor odgoji). Znači bit svega je ne pretjeravati, čemu pušiti u 20 minuta dvije pljuge kad si već napušen. U svemu treba imati neku granicu i onda će sve to imati bolji efekt, pa i neki smisao na kraju krajeva.
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
nebi se tolko jbg naviko da se placa svaki gram ko mi obicni smrtnici,valja to regulirat, kroz mjesec periodicno povecavat i smanjivat doze kontrolirat se, lako je posto THC nije supstanca koja stvara fizicku ovisnost kao alkohol, ja sam recimo imo problema sa majstorom pišomi njegovim budnjem zbog zize i tu sam reko dosta i poco kontrolirat uzimanje, i do te mjere da sam prije pet grama tjedno pusio a sad smanjio toleranciju i to jako brzo da mi je gram tjedno, a opet napusen svaki dan, cesto covjek misli da je trjezan a zapravo ufutan i rola drugu nemoj, imaj svoje vrjeme kad ces se opustit i zapalit al brate mjerom, jer je sladje kad se covjek jednom u danu fino napusi na par sati a ostatak dana, treznovat hh, a i ostatku koji svoju travu kupuje puno je lakse kad umjesto skoro 100eura mjesecno popusi 30eura, a znam da vas tu ima koji duvaju i puno vise od 5g tjedno i tako bacaju na zizu lovu a garantiram vam da kad bi bili pametniji napusili bi se i za puno manje...
 
29.04.2013
1
0
0
Ja pusim vec evo godinu aktivno (za mene je aktivno svake sedmice 2-3 jointa).. Međutim prije dva dana sam izgleda prvi put bio pravo high..Ne stidim se ovoga sto pricam,jer fkt nisam do sada nikada imao osjecaj u ovih godinu dana da sam toliko usporen,da se osjecam kao da sam jedini na svijetu dok hodam ulicom,skroz u drugoj dimenziji i milion tih stvari koje idu uz to,nadam se da me razumijete.. Sada se pitam da li je to bilo pretjerivanje ili je bila neka "kvalitetna roba" s obzirom da je efekt uslijedo tek pola sata nakon sto sam ispusio 2 jointa..Kako god bilo je odlično iskustvo,nadam se da će se opet ponoviti..
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
A čoe već sve je rečeno, nemoj par dana zapalit' pa se odvali pošteno. Nema smisla silovati. Eo ja sam prije isto tako svaki dan u velikim količinima, pa sam malo promijenio briju. Stavljam ful malo u gens i svaki put budem high. Meni gram može i po tjedan dana trajati. Volim navečer zapalit jednu - dvije light pljuge i to mi je uživancija. Stalno bit high više ne želim niti mogu. Pa se onda čudiš što te više ne puca kad cijeli dan siluješ... Znam kako je to, to je bacanje trave. Rađe zapali par puta tjedno i pošteno izbrij, nego svaki dan neumjereno. Use it don't abuse it.
:sun2:
 
23.09.2013
12
7
0
Ja mislim da je to zbog koncentracije...Kanabis uzima veliki deo koncentracije...Dok imas koncentraciju bices navaren,nakon nekoliko dzointa koncentracija opadne i samo ti se spava i izvuces jos jedan ali nema koncentracije za dalji rad mozga tako da nemas onaj lep osecaj...Pa bi morao naravno da se lepo ispavas pa da zapalis o5 i uzivas :D
 
01.08.2013
3
0
0
ja imam 2 cigarete i od njih napravim nekih 5,6 komada na dan jer sam došao do zaključka da se jako trujem. naći na dan nekih 3 g trave i 2 cigarete, omjer ono 80t/20d. bilo je kalkuliranje, štedit travu pa se trovat duvanom ili trošiti travu kao lud ali barem zdravije :) trave se nadje uvjek tako da je očito koja je opcija ostala :) neam pojma
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
3g dnevno je svakako pretjerivanje...0,3g u pljugu je skolski znaci 1g tri pljuge iako meni 1g vozi po 3-4 dana
3g dobre marihuane fuuuu dosta za cijeli godisnji..Pljugica dnevno..kao nagrada poslije ludog dana.
Znao sam spaliti 250g za 4 tjedna a evo sa jednom dnevno sam u magli vise i kvalitetnije nego prije dok sam motao pljugu umjesto cigarete ..uz jutarnju kavu bar tri komada...ludost
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
^
slažem se sa opa cupa, tak sam i ja dok sam kupovao, sad kak imam svoje otišo sam na 6 pljugi minimalno, a kad dođe ekipa ide jedna na drugu.
Moram podhitno stvari vratiti u normalu barem na dvije dnevno, joj,joj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower
23.02.2008
1.048
1.455
188
I ja preterujem sa travom. Od 12 ujutru do 14-15h spalim 2-3 sprave, uvece posle 21h sprzim jos 4-5,
i sto vise pusim sve me manje radi. Uskoro cu morati da prekinem na neko vreme da se tolerancija spusti.
Ko sto kaze Opa manje pusim a vise sam napusen i potpuno je pravu. Ebiga ljudski organizam nije
napravljen da stalno bude naduvan. Malo kenjam al ebiga. Nego jel sam rekao da preterujem sa travom? :)
 
10.11.2013
5
1
0
To je normalno.. ja sam primjetio kad pusim npr. zapalim jednu negdje tamo poslje rucka i onda se nadmin i koliko god poslje toga pusio uvjek isto tako mi je uvijek kako me prva pogodi tako mi cijeli dan jedino ove sta dodatno popusis ce te jos mozda malo duze drzat i to je to... najbolje pusit malo po malo neisplati se prepusavat to znam iz iskustva ;)