Priča o Durban Poison i njena dva klona!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@retko , hvala za biljoze a bilješke kako si vidio pratim što kolege s više znanja i iskustva napišu, diskusije na temu, ponekad iz tog izvodim krive zaključke (mješanje ledica različitih K vrijednosti) a drugi put pogodim u sridu ( cvijetni boks je nečujan), pokušavam napraviti "Das Boks" Htio sam reči, sve je tu na forumu, čitam pa ako nejde pitam, zamolim da mi nacrtaju.
Uskoro če gerila grow, meštar @Pantagan ima teoriju i praksu kako uzgojiti biljku bez zaljevanja a meštar @CilI bogato iskustvo s automaticima. Evo nam štiva za predsezonu.
@hazeri na prolječe se vidimo, laprdat volimo obojca, imaš li onaj tajmer za šahiste, haha:rasta::wave:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
tvrdi jesu, ne baš ko kamen ali ok, nema pufnastih. nisam baš full zadovoljan, haha, malo mi je! Usporila je s pičem, 5 dana od zaddnjeg (3) ispiranja, mali fluš, pH in 7,2 - pipica, pH aut 6,2. Ruzina na lišču nikako proči, nije fosfor nije kalij, magnezij je isto dobila, poskidao ruzinavo i krto, brijem svijetlo, folija reflektira 98% crvenih i plavih, dobra za vegu a loša za cvat, 200kn potrošio na nju, nikako zaljepit , muka ježeva i sad me zahebava.
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Drug ovo je dobro!!! Pričat češ mi o nezadovoljstvu kad ti se pluča ispune tim dimom :D
:thumb::thumb:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
taman da ču fotke okačit,prazne baterije na fotiču.
sušara dobro radi, danas selidba hazača u 12L tegle (obje su u cvatu), ovaj puta neču reciklirati supstrat, teramagma, šaka perlita, malo zeolita i bok.
prinos je mali, pučkam onog prvog, opsjedam frižider,špajzu, slane ribice i čokolada,sendvič,juhica, kruh sa margarnom i med, tri jaja kajgana. dan proleti, brijem drajvere, trebao bi tri,2,3,4 coba po drajveru, ajme skupo za popi&#it, jeftinija varijanta 9cob razdvojiti u 3 serije 108V, 1700mA /3 ali onda nije modularan niti mogu crvene dodavati. čini mi se da če cob zasjati nagodinu. intelektualna tupost i demencija, hehe, nije to loše, svaki dan se čudim istim stvarima. onako pesimizam vlada, pikirana nef ne trza (prošlu sam čekao 8 dana i nikakve znake klijanja nije pokazivala), prinos ispod očekivanog, zbunjuje matematika drajvera, nitko ne dodaje 30% , ili dijeli v sa 0,8 ili množi sa 1.1, svuda voltaža u max. A i B verzije uopče nisu iste, dimanje kod A je naponsko a kod B strujno a ne pot je unutarnji ili vanjski. i tako to...
kava mi se razlila po šalabahterima, crnilo.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Ihaj za neferiti::listomahanje::jos da nisi kavu prolio po salabahterima vec bi rjesio i drajverske probleme:D:D::lulamira::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310