Prison Grow [CFL]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2015
100
225
43
Evo mali update! Biljka raste kao salata, zdrava je full, vec je velika narasla od zadnjeg puta. Uza san ovaj uredjaj, sa kojin takorec jos neznan rukovat, koji miri vlaznost zemlje, svitlost i ph vrijednost... sad stoji na vlaznosti(moist) i pokaziva da je zemlja Dry, a zalija san i skoro pa nemoze popit svu vodu, nezz. Ph stoji u zelenom kvadraticu od ovih 5 u dnu i svitlost je na sredini :)
hah.jpg
 

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Znaci to je 13. dan biljozi? Dobro izgleda, fino joj je :D
Pokusaj osjetiti koliko je zemlja teska dok je skroz suha, daj joj 3-4 dana (ovisi kolko litara ima tegla - sry zaboravio sam), i nakon toga zalij dok ne procuri i osjetiti ces razliku u tezini po kojoj se najjednostavnije mozes ravnat :)
Nase biljoze i onako vole da je vise suho nego da plivaju tako da im dan bez vode nece naskoditi, nema straha
Korisniji bi ti bio pH metar i onaj Termo/hidro na sondicu
ps. ono kinesko govno je cisto smece i ja sam ga nadobuno kupio prije god dana i bacio ga u smece nakon tjedan dana :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
Dan 12:

Evo danas joj je 12. dan ako cemo racunat od dana kad je probila zemlju. Fala na lipin savjetima! :) Mislin da joj je jedini problem sta nema prvailni ciklus dana i noci, nekad se zaboravin dignit i ukljucit pa noc traje 9 sati, nekad se vratin kasno pa ujutro iden radit pa noc traje 5 sati... Mislin se mozda joj to remeti biloloski sat, tribat cu joj tajmer namistit ;)

Evo danasnja slika:
P1020277.JPG
 

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Fakat covjece previse jebade za timer koji dode 20kn....
Imas u svakom vecem lancu tipa pevec/bauhaus ili neka lokalna stolarija
A i kaj radis time biljci stvarno nije vrijedno 200 a ni 2000kn :p

a inace, mala super izgleda ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
Dan 13:

Fala ljudi na cestitkama i savjetima, evo danas je 13. dan, biljka i dalje izgleda super iako brojke i nisu bas najbolje.
Bio sam danas u shopingu, isao po timer, po drugi put(jer sam vec jedan prije kupio al ga je netko od ukucana zaplijenio) pa san usput kupio i digitalni termometar/hidrometar, bas je cool i uklapa se u ambijent. :skot::
Tajmer sam namjestio da bude ugasen od 23:59 - 06:00, necu ventilatore drzat upaljene da se temperatura puno ne spusti!
P1020279.JPG

Temp: 27.2 *C
Vlaga: 35%

Mislin se kako se jos pauci nisu uselili i koji je najbolji nacin da povecan vlagu hhh! :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box
26.08.2015
100
225
43
Dan 15:

Evo mali update. Stavio sam jedan vlazni mali rucnik u box i vlaga je porasla na 42% a mislim da ce jos rasti :) , temperatura se smanjila jer su dosli ledeniji dani, timer radi na 18/6.. Za sad sve ide po planu. Poceo sam vec razmisljati o LST-u i filteru od aktivnog ugljena ;)
P1020280.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Peskir se brzo susi u ovim nasim malim boxicima kada je upaljeno svetlo. Moj predlog je da taj peskir stavis u neku vecu tacnu, posluzavnik tako da mozes samo da dolivas vodu na njega kada pocne da se susi.
Bice problem sa temperaturom ako stavis filter, bolje sacekaj da krene cvetanje pa ako se oseca miris stavi. Dok sam imao muzjaka u boxu bas se lepo osecao miris u sobi, medjutim kada sam njega izbacio apsolutno se nista ne oseca pa se nadam da mi filter nece biti potreban. Mozda kod tebe bude slicna situacija ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
Evo tako san i napravija. Vlaga je porasla na 45%, Mislim da je to dobra vlaznost zraka za ovu biljcicu. Po noci kad nebudu radili ventilatori ce narast vlaga vjer ;) Pa da, sacekat cu jos desetak dana da vidin kakav ce bit miris! Nisam znao da muzijaci imaju jaci miris. tnx Mene sad zabrinjava LSTranje , a kolko vidin biljka raste u grm i neizduzuje se, mozda zato jer mi je rasvjeta preniska... Mislin da je triban pocet vezivat za koji dan... nezz


ggg.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Za taj lst vidi sa iskusnijim clanovima, a vlaga mislim da mora biti veca u periodu vegetacije. Probaj da dignes bar do 60%. Mislim je razlicit kod svake biljke, moze biti jako slab ili bas jak....