Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Sada nece ni da mi ga otvori na mobu.... ovo mi se i neki dan dogodilo...jos me muci to sto kad na mobu otvorim, kliknem recimo obavjesti i ne mogu listati, samo mi stoji necija profilna slika i mogu samo to otvoriti....kad scrollam pomjera mi se forum iza a ovaj pop up prozor stoji... btw nema ni kljucica za login....ajd ako uspijem uc sa mobom pa screen opalim
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Jesam jesam... A ovaj njegov glupi safari...stara verzija mi je iosa pa ne mogu chrome...al evo recimo sinoc je bilo ok, danas nije, udjem na forum preko moba i ne vidim uopce svoju profilnu niti ikone od obavjesti i poruka, cak ni kljucica nema :(
 
Poslednja izmena od urednika:

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Evo recimo sad je proradilo :D sad imam i profilnu sliku i do njih ikonice :D Hvala Geeeeeeeenjo :D Btw: Web designer ovdje, pa budi free da pitas ako ti trebala neka pomoc :p mada vidim da si i ti zmaj :D haha Zivio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Ma udji preko FTP-a, doslovno kopiraj mapu sa forumom...malo ce duze trajati al nebi trebalo da pada forum.... ja sam prestao koristiti bilo sta osim FTP-a za backup... budem sigur da mi je sve ostalo, sad zavisi od velicine svega...vjerujem da backup ovog foruma traje dugo
 
Poslednja izmena od urednika:

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
sad sam tek shvatio da mu puno sejvanih bookmarka ne radi i da mi samo bjeli ekran sa nekom porukom da se forum upgrejda. zar je to tako otkad je iso upgrejd foruma?
jel moguce onda da sam izgubio i puno subscriptiona?
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
da objasnim. iso sam da cu citat staru temu kako napravit koloidno srebro za koju sam imo bookmark u firefoxu. i dobijem gore napisan error.
znaci mnoge teme vise ne rade link nego treba opet na search i naci.
ono sto me zanima jeste, dali su i subscriptioni isto onda neki skinuti kod upgrejda foruma ili to nije afektirano?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
Dajte link teme koja ne postoji. Taj bookmark mora da je 5 godina star jer linkovi se nisu mjenjali dugo.

evo primjer jednog od mojih bookmarka koji stoje vec dugo neiscitan u FFu:

https://www.vutra.org/topic/11237-kako-napraviti-svoju-sortu/

meni pokaze belu stranicu i pise The site is currently being upgraded. Please check back later.
imam takvih puno. stare teme, ali nisam ih do sad stigo iscitat. bitno mi je da mi nije skido subscriptione sa tema koje jesam citao i oznacio da pratim, a to nisam jos provjerio.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Za sad sam uradio redirekciju svih starih tema...tesko da mogu ih svaku redirektovati na pravu stranicu novog foruma jer mnogo toga se promjenilo od 2005 godine...na primjer ova tema ima linkove koji vode do starih tema koje ne postoje...mislim postoje ali im linkovi nisu dobri pa sam ih redirektovao na home stranu:

https://www.vutra.org/threads/cannabis-vrste.323/

trebalo bi sredit kvalitetne stare teme i promjenit rucno linkove :(