Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bijela Rupa

Aktivan Član
13.11.2012
112
210
0
44
4th Internode
Kali je napisao(la):
Saznao sam zasto. Vjerojatno si kod prvog login-a stavila "Zapamti me". Ja to do sad nisam ostavio i dok sam se odlogirao sve je bilo ok. Sad kad sam stavio tu kvacicu na "Zapamti me", sad i nakon odjave sam ulogiran.... Neznam kako vratiti na staro stanje!
To je to.
I kod mene je na "Zapamti."
Dakle kada se odloguješ a ne izađeš sa stranice, primjetićeš ako nastaviš da se krećeš po forumu da nisi ulogovan.
Međutim ako izađeš sa stranice foruma pa se vratiš browser će te automatski ulogovati.
Dakle ne ostaješ ulogovan kada se odloguješ i izađeš već se samo tako čini jer se pri otvaranju foruma automatski uloguješ.

No Joke je napisao(la):
Meni
neradi "Pogledaj Novi Sadržaj" Svaki put kad se ulogiram i odem na to
piše da nije pronađen novi sadržaj, a novog sadržaja ko u priči. Ubija
ovo manualno navigiranje po novim postovima :(
Kad pritisneš desno gore "Pogledaj Novi Sadržaj" imaš lijevo opcije prikaza koje definišu starost tih sadržaja.
To treba korigovati tj. podesiti da prikazuje od poslednjeg posjećivanja.
Meni je tako upalilo.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
29.09.2012
31
9
8
može se po pojedinim "forumima". Klikneš npr na "forum dnevnik uzgoja" i gore desno kod kreiranja nove teme imaš ovo: "Označi ovaj forum pročitanim"
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.743
143
Meni ne dolaze obavjestenja na mail o novim ili azuriranim temama, kao sto je do sad dolazilo...
Tako da sad moram sve 'pjeske' precesljavati, a to me umori poprilicno...
Pokusavao sam editirati te iste teme, da primam obavjestenja: dnevno, trenutno, kad sam offline... i opet nista u inboxu.
sve mi nekako zbrkano, ali, zivot je takav. naucicu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
rijesen je najveci problem...

Sada zvanicno svaka tema sa starog foruma se redirektuje na tu istu temu na ovom forumu. Obicno ovo je nesto sto se rijesava bez nekih velikih problema medjutim mi smo imali problema zbog https-a i subdomena. Ovo je veliko olaksanje medjutim i dalje ostaje problem sto ne mozemo imati dva instalirana cerifikata na jednom domenu jer svaki trazi poseban IP. A moramo imati cerifikat za www.vutra.org i forums.vutra.org. I to je moguce ali sa mnogo peripetija i zato sam odlucio neka ga ovako za sad.

Bilo bi dobro ako imate u potpisima stare linkove da ih prebacite na nove znaci da budu na vutra.org umjesto forums.vutra.org
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and usrname

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
kanabis_kid je napisao(la):
Meni se ne mogu prikazat smajlovi.znači odem na ikonu smajli i pojavi mi se ispod teksta ova slika ..i da,jedino ovako mogu stavit sliku.
Ja i dalje imam takav problem s smajlijima.
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Bezze mi pade na pamet... i nije problem nego više savjet... Da li se može boja kockice koja prikazuje broj članova na chatu prikazati drugom bojom? Jer ovako crvena izgleda kao neka "alarmantna" vijest, pa ono odvraća pozornost, ništa više... Zarpavo liči na poruku u inboxu na nekim forumima hehe

Sve ostalo je predobro, jako "pitomo" i funkcionalno ! Svaka čast Vutra.org ! :))
btw. kvadratići na pojedinim slovima s kvačicama nestaju čini mi se, ali poneki su još tu o_O
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
neka frka je trenutno, neki clanovi ne mogu da se loguju, neki ne mogu na chat, strpljenja malo dok admini vide sta se desava, please... i ne saljte moderatorima poruke, oni nemaju ovlascenja da sredjuju/ispravljaju, popravljaju il menjaju takve stvari, molim za malo razumevanja

edit:
eto odgovora za chat, u istom minutu ;)