Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Uz pomoc kobaje Vutra radio (preko linka gore) radi izgleda samo u firefoxu. Chrome ne moze da skapira source koji ne dolazi preko SSL-a. Nadam se da cemo i to rijesit. Na radio se naravno moze prikljuciti preko aimpa, winampa itd....taj dio nema veze iz kog browsera dolazite
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
artistic je napisao(la):
meni
isto chat ne radi, izbaci mi neki error kad kliknem na chat....i treba
vratit ono kad klikneš na temu da ode na zadnji post, toga nema, moram
šaltat do dolje stalno...

ne mozes na chat jer nemas 50 objavljenih postova, a kada gledas novi sadrzaj, moras kliknuti na datum koji stoji ispod onog ko je poslednji objavio (imas to sa desne strane) pa si na poslednjem postu u temi, a imas i u najnovijem sadrzaju za svaku temu posebno na sredini se pojavi crni krug sa belom strelicom na dole, klikni i odma vidis prvi i poslednji post
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Chat ti ne radi jer imas manje od 50 postova... Za ostalo neznam

EDIT: Power je prebrz za mene :)
EDIT2: pa ja sam promasio nekoliko postova kasnije... ccccc
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vutragenjo je napisao(la):
Kako bre nema poruku svi salju poruke bez problema.

Nema poruke jer je pred ban i ne kužim kako je promjenio nick, ali radi se o našem dragom Makedoncu koji ne da nije korektan, nego kleveće, laže i spama, i ostao je član samo zato što sam se umorio od hvatanja svih njegovih duplih akaunta, pa eto, ako može na novom forumu, daj mu bananu ala permanent-to bi bila itekako prednost novog foruma, dakle niakako za ovu temu :icon_lol:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
vidi stvarno :) kad se klikne na datum bude ko prije sa zelenom streličicom hehehhe e too...a ne da moram šaltat stalno smori me :D
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
eeeeee da objasnim šta je zezalo sa odgovorom u brutalu,išao sa na "više citata",izabrao 1 citat,pošto je u powerovom citiranom postu bila i slika ja sam obrisao powerovu sliku u citatu,u odgovoru sam postavio svoju sliku,međutim u prikazanom post cita je stajao kao text sa oznakom,bez naznake ko i kad je postavio citiran deo
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
16:31
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
16:32
Fatal error: Out of memory (allocated 2621440) (tried to allocate 64 bytes) in /home/vutra/public_html/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 471
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
To je do tebe ostalo ti je zapamceno....pocisti Web program koji vec koristiš....hystori kukije i tako....i kod logiranja makni kvacicu na opciji da zapamti tvoje podatke
 

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
iako se odlogiram, nakon par sati sam ponovo ulogiran??... prvo sam mislio da mi se priviđa, al ipak nije...dajte provjerite to :)

sad vidim da bi trebalo obrisat kolačiće..al prije nisam imo s tim problema...budem proabao izbrisat...