Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.197
358
Što je ovo???


Žao nam je, ali to vam nije dozvoljeno!

[#20310]

Va sigurnosni ključ koji provjerava da li ste postirali temu, se ne poklapa sa onim koji ste unijeli. Molimo odite natrag, učitajte formular i poku ajte ponovo.

Korisni linkovi

Klikni ovdje za prijavu
Naša forumska (HELP) dokumentacija
Kontaktiraj administratora foruma
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Tako je dajte obicno podatke dje, preko cega i kada. Znaci:

LINK dje se desilo
BROWSER preko kojeg surfate
KADA se to desilo to jest sta ste radili pa je doslo do toga


Uradjen je mali update foruma pa ako neko vidi nesto plavo neka uradi SHIFT + REFRESH


Inace dosta se radilo na upgrejdu servera i brzini pa se nadam da je sada forum znatno brzi.
 
10.05.2011
23
22
3
46
Pozdrav!Oprostite možda na glupom pitanju,ali me brine zašto kada u zadnje vrijeme se odjavim sa foruma i onda naredni put idem na forum i čim otvorim forum sam prijavljena kao da se nisam ni odjavljivala?
 
10.05.2011
23
22
3
46
Vutragenjo je napisao(la):
Na kojem internet browseru (chrome, firefox itd)? Jesi probala ocistiti cookije i history vutre?
Hvala na brzom odgovoru.Browser mi je Internet Explorer,a ovo za čišćenje cookija i history vutre nemam pojma kak se to radi.Nemam baš neko znanje vezano uz to.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.197
358
Vutragenjo je napisao(la):
Tako je dajte obicno podatke dje, preko cega i kada. Znaci:

LINK dje se desilo
BROWSER preko kojeg surfate
KADA se to desilo to jest sta ste radili pa je doslo do toga

link više nemam, Mozzila, noćas oko 2, postirala malo duže, i inače me kad duže pišem izbaci, ali bez ikakve poruke
ustvari evo link https://www.vutra.org/topic/9931-jack-herer-by-yesiam/page-3, post 56
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
jesam je napisao(la):
link više nemam, Mozzila, noćas oko 2, postirala malo duže, i inače me kad duže pišem izbaci, ali bez ikakve poruke
ustvari evo link https://www.vutra.org/topic/9931-jack-herer-by-yesiam/page-3, post 56

Ostrikaj kvadratic gdje pise "zapamti me", ako vec nije, prije nego sto se ulogujes na forum pa te nece izbacivati.
Meni se to redovno desava, zato i nemam puno postova. Ko ce ih dva puta pisati, zaredom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
zadnjih dana prilikom otvaranja posta,otvaraju se i neki bezvezni linkovi sa reklamiranjem
.Genjo i nije neka fora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Genjo i nije neka fora.
:ludaci_lol:
To je samo kad nisi logiran bar bi tako trebalo biti ali po meni ako reklame ne pokriju troškove foruma ne bi volio ni da offline svijetli. To nije moja domena iako bi volio da se raspravi o tome.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Niko ulogovan ne vidi reklame tako da nisam siguran na koje postove ti vidis reklame. Reklame zaradjuju oko 6 eura sedmicno. Nije dovoljno ali vidjecemo nismo prokleti mozda ce nas papa google pogledati jer trenutno ne daje nam nikakvog znacaja da reklamni klikovi sa vutre vrijede, Svasta je tu umjesano i zasto google bas nas ne cijeni ali polako nije velika zurba. Vutra kosta od 60-70 eura mjesecno za odrzavanje i kupovinu svega potrebnog (ne racunajuci radio). Nisu to sad ne znam kakve pare i mnogi se nude da pomazu ali ja zelim da imam mjesecno siguricu da sajt ovisi samo o sebi. Da bude samoziv da se ne cimam jel neki sponzor platio i kako ce na koji racun. Ovako google shiba svoje pa kad se nakupi nakupi,

Sto se tice sponzora i ako neko zeli reklamirat sad je momenat jer klik kao sto rekoh ne vrijedi puno i za malo lovu se moze reklamirat kod nas. Potrebno je otvoriti Google Adwords racun i jos google nudi free 40 eura tako da reklamiranje barem neko vrijeme moze biti besplatno.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
pomagajte neznam sta mi je sa porukama nemogu da sastavljam nove pise gore DOSLO JE DO POGRESKE.

radi resio sam.........
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Od jucer vise ne mogu vidjeti obavijesti. Pojavi se brojkica da imam obavijesti i kad kliknem na to, otvori se, ali obavijesti nema. Obrisan history, probano s drugim browserima - ista stvar, obavijesti nema.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
obrišite stare obavijesti i meni se to dešavalo dok nisam počeo redovno brisat stare i pročitane obavijesti a i kad se to desi klik desnim klikom miša na obavijesti i izaberi otvori u novom prozoru i tad ih mora pokazat....;)