Prokleti nadređeni!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kad razgovor ne djeluje da li je nasilje riješenje?

  • Ne

    Votes: 1 100,0%
  • Da

    Votes: 0 0,0%
  • Ovisi

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1
  • Anketa zatvorena .
02.09.2016
69
145
33
Ja sam radio u jednoj firmi, kao pomocni radnik na iskopu i polaganju kabela za elektru,ono kao pomocnik bageriste uglavnom,znaci lopata primarni alat,haha.Uglavnom svaki dan 10 sati nekad i 12,skoro svaka subota radna,dobro do 13 h,al jebes to kad ti sjebe dan makar i morao odradit samo jedan sat,bilo je i rijetkih dana kad sam samo hodao za bagerom i nisam znao sta radit od dosade,a vecinom sam znao bit tolko fizicki slomljen da sam odmah poslije posla zalegao do jutra.
I to bi mozda pretrpio jos nekako da se tu nije nasao dragi mi poslovođa koji je bas mene uzeo na pik,prcao me u mozak stalno,i kad nije bilo posla nesto je smislio,govorio drugim starijim radnicima da me dobro iskoriste jer kao necu radit i neznam,normalno laz totalna,cak su se i oni smijali tome poslije kad je otisao sa radilista,uglavnom znao me tolko isprovocirat da sam samo cekao i govorio u sebi:ajd mi reci jos nesto,ono jos malo me isprovociraj da puknem.
Uspio sam se suzdrzat svaki put al mi puko film nakon tri mjeseca,ne zbog provokacija ipak nego zbog radnog vremena,2 dana po 12 sati se przio na suncu i hladio u blatu istovremeno,treci dan u podne sam lijepo otisao sa gradilista te sam dao otkaz,bilo mi dosta tog sranja jednostavno..

I sad mi je najvise zao sto mu nisam rekao u lice jednom sve sto mi je bilo na umu...mozda imam prevelik prag tolerancije..
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Klasika,bar u mom slučaju. Milion stvari na pameti i odlučna namjera da se iskaže stav,onda kreneš pričati i ne kažeš ni desetinu onoga što si htio reći ili se izgubi smisao,a to naravno skužiš tek kad je već kasno :fuck:...
A što se tiče radnog vremena;
Prije sam radio kratko vrijeme u alu. bravariji gdje sam šljakao na terenu preko 12 sati,čak i subote za crkavicu ali to se nemože mjeriti sa ovim radnim vremenom kako imam sad;2 dana ujutro,2dana drugu,2 dana noć i vikend od 48 sati (od 6 ujutro do 6 ujutro) kad opet počinje pakleni ciklus od 2-2-2
:objesen:
Više neznam koji je dan,ravnam se po tome koja sam smjena. Tijelo vapi za normalnim radnim vremenom,neispavanost i iscrpljenost polagano uzimaju danak,subota i nedjelja su mi slobodni kad se tako poklopi a to je svakih mjesec i pol :plac:...

Sanjam o poslu sa normalnim radnim vremenom,izlazak vikendom i sve što vole mladi ;)...
Raspisao se bezveze,imao sam poantu i izgubio sam je :)...
Ovaj mix od triju domačica me pomutio......:smoke:.......:vozdra:.........
:respect:
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Danas na poslu sam izdaljine svjedočio kako famozni diša :poop: maltretira ljude :mad:!
Prvo je uhvatio jednog i počeo ga tjerati doma jer nema radne cipele,ovaj se jadan trudi objasniti da je kupio svoje radne cipele samo što eto više podsjećaju na tenisice,nisu onako ružne i neudobne ko firmine a ovaj kreten ni čut,osim tjeranja još mu se počeo prijetiti da će mu skinut 500kn (oko 70e) sa plaće!!!
Tad je naišao voditelj smjene i nekako ga urazumio...
Par minuta nakon toga je uhvatio drugu žrtvu,dečka koji se nedavno zaposlio i pita njega gdje su mu cipele,ovaj mu kaže da ih još nije dobio,a kreten:poop: mu napadno kaže;
kao da biš ih nosio da si ih dobio:confused:... wtf!
Iz čista mira napadati ljude,mislim,neznam što reći... To je psihopatsko ponašanje i kao takav ne zaslužuje slobodno šetati a kamoli biti direktor!
Kako je Štulić rekao;
Raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Iskusio sam danas zakon privlačenja,sve za čime sam plakao u zadnje vrijeme sam dobio:),doduše ne na način koji sam htio ali tako to ide...
Direktor me degradirao i sad mi je posao lijepljenje deklaracija,znači sjedim,slušam muziku i mozak na paši i to od ponedjeljka do petka :p...
Opet imam slobodne vikendeeee :banana_rasta:
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Evo da se pohvalim,sad mi je novo radno mjesto biti viljuškarist i to u skladištu gdje radi nekih 10-15 ženski koje slažu robu,posao mi je njima spuštati palete,radim od ponedjeljka do petka ujutro za malo veću plaću nego prije :)...
Novog šefa u tom skladištu sam podkupio sa malo moga Silver Hazea i sad smo si super,a ženske svako malo viču moje ime kad im trebam eyessss: i napokon se osjećam odlično na poslu...
Život je opet lijep:sun2:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
:):):)
Ovo moram frendu reći, viličarist u više firmi, svugdje obećavaju super plaću i radne uvjete a ono :poop:.
 

Nikola Vutraš

Aktivan Član
02.12.2016
159
503
63
Evo da se i ja ubacim. Ispricat cu vam priču o mom bivšem poslodavcu ujedno i najvecem kapitalističkom smradu. Naime radio sam kao konobar u kaficu do kojed se nalazila i picerija koja je također u vlasništvu mog poslodavca e sad nije stvar u tome sto nas niti jednom nije govno nije počastilo picom već je stvar u tome da je deckima iz picerije naredio da sve pice koje se neprodaju da bace u smeće te da ih nesmiju dati nama iscrpljenim konobarima da se nebi naviknuli(njegove riječi). Jednom prilikom dok je firma prelazila kod drugog dobavljaca robe morao se rješiti stare robe među kojim je bilo i hrpa žestoke fine cuge. Sebi je uzeo par boca Martela a ostalu cugu(jedno 10 boca Jacka, Chivasa, vodke itd je prosuo u lavabo pred svima nama tek zadnju bocu Lavova u kojoj je bilo ni dva deci je ponudio voditelju(isto šljaker ko i mi) više da ga ponizi barem sam ja takav dojam dobio. Ima tu još dosta takvih situacija ali počinjem se sikirati pa ću ovdje stati. Ugl. Hvala Bogu sad sam na dobrom radnom mjestu ali u svojih 10 god. Radnog staža sam se nagledo svakakvih ljigavaca i kapitalista.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Hvala vam kolege na lajkovima :thumb: Drago mi je da vam se sviđa što se situacija okrenula u korist zaposlenika,lijepo je imati ovakvu močnu podršku od jedinog najboljeg :vutra:foruma :respect:
Bio bi red da i ja pružim podršku kolegi hazeriju i priupitam CilI zašto misli da je neprikladan :oops: