PROMISLITE ŠTO MISLITE (O POLICIJI)!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
hehehe...pa al nisi vidio google adds...
google je kao jedna velika reklama...ona dobije lovu od stranica koje mu placaju...
google pretrazivac ima prociscivac koje kad trazite nece dati sve podatke...tako da ce oni samo pokazat ono sto zele...pa kad ste koga vidjeli da vama daje ono sto zelite...oni vama daju ono sto vama "treba" a ne sto zelite...
:wink: 8)
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
tu kod mene su totalno debilni panduri... tolko o njima, al imam jos puno prica...
e, i ta prisluskivanja i ine stvari, uz dobrog odvjetnika mozes ti njih tuziti za velke pare, e, da, i jevnu ispriku... LOL :lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vala baš, haj da završimo više ovu paranoju. Moderatori lockirajte, mislim sve je jasno, "hale" (isp. narkot. i ostali) ako vas "hoce", uhvatice vas, ne preko net-a, nego na skroooooz druge nacine.
Ljudi ba, nismo mi njima interesantni.... :)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
HahhahhHahhhHAhhhHAhh

Pa nisu im ljudi ovakvog iteresovanja zanimljivi ali u Srbiji postoji procenat slucajeva koji moraji biti reseni u toku meseca ili procenat podnetih prijava pa ako nemaju posla tog meseca onda hvataju mucenike koje ce da stave u novine zbog 2 dzointa..

secas se ti Bezze_Sa nekog podruma,prijatelja,biljaka ... :D

Samo malo predostroznosti oko vaseg jezika, "prijatelja"... i sve ce biti OK
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
neznalica je napisao(la):
HahhahhHahhhHAhhhHAhh

Pa nisu im ljudi ovakvog iteresovanja zanimljivi ali u Srbiji postoji procenat slucajeva koji moraji biti reseni u toku meseca ili procenat podnetih prijava pa ako nemaju posla tog meseca onda hvataju mucenike koje ce da stave u novine zbog 2 dzointa..
Ovo si 100% u pravu i istina, upravo tako je i ovdje !!
neznalica je napisao(la):
secas se ti Bezze_Sa nekog podruma,prijatelja,biljaka ... :D
Ok, èek, èek...brkamo kruške i jabuke. Ovdje govorimo o "trackanju" nekog preko mob-a ili kompa. Njega su nafatali upravo da bi ispunili onaj procenat!!!!
Btw: To što su mu našli biljke, nije toliki problem, više ga jebe što je ona treba (što živi sa njim...kod njega) ona je tad izjavila da ono nekad "povuèe" dim, i zbog toga ga VIŠE jebavaju, nego zbog biljaka. Kao "Omoguæivanje konzumiranja opojnih sups. u svom stanu" !!! EEE nisam mogao vjeroooovati. Majke mi!!!
Advokat kaže da mora opaliti metar ovaj istrage, i da æe izaæi, te da æe kad doðe suðenje, ova djevojka samo treba da promjeni izjavu. Tj. da nikako ne puši. Na test se ne mogu pozvati, jer može ona biti i u prostoriji gdje neko puši, i odmah æe biti pozitivna (ne mora ni povuæi dim).... Samo stara marihuana (pošto je na veæem položaju) da izganja da ne guli 7 mjeseci uslovne(uvjetne)...
Inaèe èujemo se svaku skoro veèe (imaju mob. u sobi)
Izvinjavam se za OT, ali neznalica spomenuo pa.... :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
To stoji drug.... mislim 100%...
Mislim da æe neko iskoristiti tuðe greške, kako ne bi pravili iste. Uvijek sami uzgajajte, ako ste od ljudi koji vole da se hvale, ODMAH prekidajte sve, i izbacite iz kuæe, da ne bi završili kao ovaj haver moj.
Šteta što ljudi, ne uèe iz tuðih grešaka, nego èekaju "svoje greške", pa onda kao "trznu" se malo....
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
561
113
balkan
Da fakat ziva istina.Sva ekipa koju sam znao da je nesto sadila ,a pricala je o tome ,svi su nadrljali.

Nemozes nikom vjerovat.makar rekao samo jednoj osobi,to ce se prosiriti predaleko.

Ljudi su takvi ,da nemaju o cemu drugom pricat pa se hvale ,blebecu i seru.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Da, da baš tako...... evo primjer sa mojih haverom.... I to èak ja nisam sa njim htio zajedno uzgajati, nego sam mu bukvalno dao biljke svoje, jer nisam imao gdje sa njima. Žena sad trudna, ne mogu je sad muèiti i sa svijetlom 20h, tako da sam njemu dao. Pošto on blaaaage veze nema, ni šta se puši, niti da biljke :mudonja: nisu ni za šta (osim daljeg uzgoja ili ukrštanje....) aaa pušio je više nego ja cigare (bukvalno). Ne puši cigare, ali zato mota bukvalno jedan na drugi...
Eh, da je mene poslušao, i ostavio ih u podrumu, sigurno sad nee bi bilo belaja ko sad. Èak i da se hvalio, malo ko bi i povjerov'o njemu. To je (sad mi pade na pamet) garant njega i navelo da ih prebaci u stan. Svo ti ljudi kojima je prièao o vuvi, kako uzgaja itd itd.... te kako æe biti super ovo-ono...a ustvari sve sam ja odradio (èak ni zaliti nije znao.... milion puta sam mu govorio, da kad zalijeva, da to radi kad je ugašena lampa, a on joook ni to ne moze zapamtiti.... i zalijevao ih kad mu padne na pamet. Nekad (par dana) zalijeva ih nekoliko puta dnevno, dok nekad i po 2 dana ih ne takne !!!!
Sad je u muriji, i volio bih da raja, uèe iz tuðih grešaka, ali jook, mi balkanci smo takav narod !!!
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
mala pricica... :)
moj frend je sumnjao da mu prate mobitel (prvi put sam bila cula za to) ugl. poslao je poruku da dolazi iz zagreba i da nosi..na zeljeznickoj stanici, punoj ljudi, 3 policijska automobila su dosla i pretresali su ga.. rekao im je da nema nista kod sebe.. naravno, nisu mu vjerovali i nakon sto im je reko:" molim vas, samo se pozurite, za 20 minuta moram bit na rucku" samo su ga bljedo pogledali i pustili...jos dan danas se valjamo od smijeha :)
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
jos sam svjeza na forumu i nisam zeljela otvarat novi topic a vezano je uz policiju pa cu ga jednostavno postavit ovdje..ako nije dobro, moja isprika
prica se odvija u 9 mjesecu prosle godine kada sam vise manje bila pocetnik...
nedelja ujutro, 10 sati zvoni mobitel moje matere, svira zvuk upozorenja kao nepoznati broj a na zaslonu ocitava broj naseg stana u kojem zivimo...
matera se javi te se druga strana predstavi kao policija s pitanjem da li dali testrirat vasu (malodobnu) kcer na drogu na sto je ona odgovorila da ne (to je bilo prvi slucaj susreta droge u mojoj obitelj :)).
sljedece jutro je morala otic u postaju kako bi potpisala neke papire.
od onda nije bilo niakvih slicnih incidenata niti su me uhvatili ili slicno ali cesto strepim da bi se to moglo ponovit.
mene zanima, da li ce se to ponovit?kako su dosli do toga? zasto je na zaslonu bio broj naseg stana i koji bi broj uopce trebao biti? i molim vas ako nesto neko zan o tome da mi se javi jer nitko ne zna nista o tome i sve su spekulacije a u mom drustu se to samo meni dogoilo.
p.s- moj stari takodjer duva ali se za njega ne zna jer je dobar s policijom, da li to mozda ima nekakve veze?
HELP! hvala
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
policajci mu pomažu da se ne zna da duva ??? WTF

aj nam reci lijepo da si krenula tatinim stopama,sad si na police akademiji
i vježbaš diplomski na vutra.org-u

ne znam što a ti rečem na ovakvu priču,ali nema baš smisla
jedino ako panduri vrše pritisak na tvoga matorog pa te prozivaju za droge
jer ako je on dobro sa njima.zašto bi ga smarali
a pošto je kućni broj možda te tata zeza i paranoju baca
a onda se sa mamom smije:angry015:

i kako prvi susret kad ti stari duva
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
THC mind je napisao(la):
jos sam svjeza na forumu i nisam zeljela otvarat novi topic a vezano je uz policiju pa cu ga jednostavno postavit ovdje..ako nije dobro, moja isprika
prica se odvija u 9 mjesecu prosle godine kada sam vise manje bila pocetnik...
nedelja ujutro, 10 sati zvoni mobitel moje matere, svira zvuk upozorenja kao nepoznati broj a na zaslonu ocitava broj naseg stana u kojem zivimo...
matera se javi te se druga strana predstavi kao policija s pitanjem da li dali testrirat vasu (malodobnu) kcer na drogu na sto je ona odgovorila da ne (to je bilo prvi slucaj susreta droge u mojoj obitelj :)).
sljedece jutro je morala otic u postaju kako bi potpisala neke papire.
od onda nije bilo niakvih slicnih incidenata niti su me uhvatili ili slicno ali cesto strepim da bi se to moglo ponovit.
mene zanima, da li ce se to ponovit?kako su dosli do toga? zasto je na zaslonu bio broj naseg stana i koji bi broj uopce trebao biti? i molim vas ako nesto neko zan o tome da mi se javi jer nitko ne zna nista o tome i sve su spekulacije a u mom drustu se to samo meni dogoilo.
p.s- moj stari takodjer duva ali se za njega ne zna jer je dobar s policijom, da li to mozda ima nekakve veze?
HELP! hvala

Tebe neko ocigledno zajebava.Pa ako je identifikovan broj tvog fiksnog telefona sta mislis odakle je bio poziv?!I ko je mogao da zove?I jos je kao mama morla da ide da potpisuje papire?Kakve crne papire...izgleda su te opasno :bananabang:

Ili mozda ti nas malo ovde :tovarenje_banana: :bp4l:
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
ma lol, ne pomazu mu vec bi se to davnih dana saznalo i prosirilo da duva da policajci ne idu kod njega u kafic..ili se covijek jednostavno zna snac :) stari je bio u kuci kad se odvijo taj poziv a telčefon na mjestu (svi smo bili doma).
prvi susret zato sto aj nisam znala da mator duva dok mu nisam nasla u popusila :):)
...gle, ja znam da je orica malo cunda ali tako je bilo..
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
poziv je primljen na mobitel od matere a bili smo doma svi pored kucnog telefona (doslovno) i niko nije diro taj telefon.
a isla je potpisat da ne zeli da se ja testiram (jer em ne smiju testirat bez pristanka roditelja zbog malodobnosti).
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Nije moguce da je pisao tvoj kucni broj a da su zvali iz policije.Pa jos da su zvali na kevin mobilni...Jednostavno nije moguce...presaberi ti to sve jos jednom...I zasto bi zvali na mobilni da pitaju da li zele roditelji da im se dete testira...mislim...

Mozda ne bi bilo lose da ti sacekas punoletstvo pa da onda nastavis sa duvkom ako ti bude prijalo.
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
prestat necu ali kazem kako je bilo..i meni je to bilo cudno ali nisam nista izostavila jer se toga svega sjecam kao da se danas dogodilo :)
ali saznala sam da je najvjerovatnije zastrasivanje ili anonimna prijava...i da kad su jednom probali, matori nisu pristali da vise pokusavat nece
ali sam vas pitala jer sam se ponadala da se takav slucaj nekom dogodio jer usitinu je neobican
 
10.04.2008
12
0
0
40
Baš ti priča za, ak niš drugo..., dobro se nasmijat.
Evo vama jedna slična.
Prije nekih petnaestak dana, ja i frendica, koja je ujedno i maloljetna, negdje oko 3 sata ujutro sa cuge zapalimo negdje na gens.
...( jbga, 3 ujutro, trama nigdje,..).
.. izvadimo o,o6 g-a s namjerom da se napokon malo uduvamo i odnikud interventna murja...njih 7-8, sa dva auta i đipom, jbga.
Opkolili nas sa svih strana. Ko da smo banku orobile.
Jbte, ja bi to još bila pojela...al mala se ustrtarila i banana.
Završile smo u stanici i ja, kao punoljetna legica pruzmem stvar na sebe. Nije mi prvi put, imla sam sranje slično prije 8 godina. :))))
Sad čekam da vidim kolko će me globit za tih minornih 0,06 g-a.
Priča bi bila smiješna da nije žalosna.
Nabila sam par puta glavom po zidu kad sam upala u gajbu. ;)))
Life sucks! :bong7bp: